Esileht Väikelaps Lauamäng, kus täringu peal pildid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lauamäng, kus täringu peal pildid

Postitas:
Kägu

On keegi kaubanduses näinud lauamängu väikelastele, kes veel loendada ei oska, kus täringu peal ei ole mitte täpid, vaid pildid, mis väljendavad, millise välja peale peab järgmisena astuma? Mäletan sellist mängu lapsepõlvest. Oleksin tänulik 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu omadel oli Djeco Little Circuit, aga seal on värvid, mitte pildid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kassid köögis, mustikamets

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, ma mäletan oma koolieelsest ajast seda mängu ja seda piltidega täringut, see oli mu lemmikuid! Aitäh, et meelde tuletasid, need pildid on siiani elavalt silme ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kaubanduses näinud lauamängu väikelastele, kes veel loendada ei oska, kus täringu peal ei ole mitte täpid, vaid pildid, mis väljendavad, millise välja peale peab järgmisena astuma? Mäletan sellist mängu lapsepõlvest. Oleksin tänulik ????

ei ole väli aga on loomad. Farm.

Täringu täppe saab ju koos lugeda  ja sedasi laps areneb.  kolmene võiks küll  juba loendada osata üks,kaks,kolm jne .

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kaubanduses näinud lauamängu väikelastele, kes veel loendada ei oska, kus täringu peal ei ole mitte täpid, vaid pildid, mis väljendavad, millise välja peale peab järgmisena astuma? Mäletan sellist mängu lapsepõlvest. Oleksin tänulik ????

ei ole väli aga on loomad. Farm.

Täringu täppe saab ju koos lugeda ja sedasi laps areneb. kolmene võiks küll juba loendada osata üks,kaks,kolm jne .

Aga mu laps ei ole ju veel ligilähedanegi kolmele! Miks vastata teemast mööda… Mul on muide 4 last, tean isegi, kui hästi täringumäng loendama ja liitma õpetab.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mu laps ei ole ju veel ligilähedanegi kolmele!

No ega imikutega ei saagi lauamänge mängida, pildid siin ei aita midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe-kolmeaastasele osta nt mängukaardid (palju erinevaid on raamatupoodides värvide, sõnade ja numbrite õppimiseks), väheste ruutudega suured pusled (nupupslest kasvab juba välja), omavahel sobitada loomalaps ja -ema jms kokkusobitamisemängud jne.  . Teemaalgatuses ei ole lapse vanusest sõnagi, seega ei ole vaja ka pahandada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks nunnumaid mänge on “Teddy Memory”, mida koos lapsega mängida saab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Lauamäng, kus täringu peal pildid