Esileht Väikelaps Lauamäng

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lauamäng

Postitas:
Kägu

Palun soovitage lauamänge 6-aastasele lapsele?
Mis lauamänge teie pere naudib koos mängida?

Ja perekool võiks lasta kora teha, et telefonist ei ole võimalik teemasid postitada. Vähemasti androidiga ma pole pikka aega saanud postitada – esiteks ei lase pealkira sisestada ja siis on võimatu alla kerida et saatmis nuppu vajutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on reis ümber ilma, tsirkus, lihtne yatz,Memory,leia erinevused, karu mustikametsas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.brain-games.ee/et/a/loomapuramiid-animal-upon-animal

https://www.brain-games.ee/et/a/planet

Esimene on sobib ka pere noorematele. Teine on lihtne. Mänguga jõuab mõistliku ajaga lõppu aga piisavalt põnev, et soovi korral mitu korda mängida.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Male, kabe, uno ja igasugu muud kaardimängud. Tsikrkus. 7-aastaselt alates ka scrabble ja monopoly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaieldamatu lemmik on labürint:

https://www.apollo.ee/lauamang-laburint.html

Aga mängime ka doominot ja yatzy’t (täringumäng). Kaardimänge õpime.

Neid kõiki eelnevaid mängin ise ka hea meelega.

Laps muidugi tahaks veel ümbermaailmareisi ja kollid kappi mängu palju mängida. Aga ausalt, neid mängin ikka ainult lapse rõõmustamiseks, täiskasvanule igav (vähemalt mulle).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja perekool võiks lasta kora teha, et telefonist ei ole võimalik teemasid postitada. Vähemasti androidiga ma pole pikka aega saanud postitada – esiteks ei lase pealkira sisestada ja siis on võimatu alla kerida et saatmis nuppu vajutada.

Ma olen Androidis netilehel all paremas nurgas olevalt nupult, kus 3 kriipsu on, valinud “Lauaarvuti sait” valiku, siis saab kuidagi moodi Perekooli foorumisse kirjutada. Ja pärast “Mobiilseadme sait” tagasi valinud. Muidu samamoodi telefonis, hüpleb ja võimatu kirjutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Carcassonne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil 5,5 ja 7-aastasele meeldivad outfoxed, tähelepanelik päkapikk, tsirkus, Alias,.

5,5aastasele meeldib ka male, kuigi käigud pole tal veel selged 😀 Ja kassid köögis jätkuvalt. Ning doubble.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie 6-aastasele meeldivad male, kabe, reis ümber maakera, Harry Potteri labürint ja lauamäng Elutee. Me pole kõiki endale ostnud, raamatukogust laenutasime erinevaid, saime proovida, mis meeldisid ja mis ei olnud veel eakohased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reis ümber maailma( Kimble on uuem versioon), Scotland Yard Junior, Alias, Kabe/Male, Uno ja üks mingi Lotte lauamäng on minu poja lemmikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine raamatupoodi ja tutvu valikuga. Meie pere lemmik on Farmer.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Lauamäng