Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lauatelefon,kas on kellegil.

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Lauatelefon,kas on kellegil.

Postitas:
Kägu

kellegil

KellelGI. Miks seda nii massiliselt valesti kirjutatakse

:(?

Kas su elus polegi muud peale perekoolis kirjavigade otsimise? Samas kena ju, et inimesel on hobi.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

On küll, vanaisa vahel helistab ka. Ega ta süüa küsi, mis ma peaksin ta ära viskama või?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minugil ja emagil on ning suvilakis on.

Kui mu telefon heliseb, siis on üks kahest – kas ema või valeühendus.

See on vale. Õige oleks:

a) üks kahest, kas ema või valeühendus
b) üks kahest: ema või valeühendus

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole vaja miinustada, mõttekriips käib kokkuvõtva sõna, mitte loetelu ees.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on. Jäänud ajast kui mobiile veel eriti polnud. Vanasti helistasid vanemad sugulased, nüüd nendest vaid mõni üksik. Paar minu sõbrannat kasutab ka seda kui minu mobiil on tühi või ma ei saa vastata ja mees ka ei vasta. Ise kasutan ka mõni kord, kui keegi kodus telefoni ei võta, mehe oma on magamistoas ja ta ise elutoas allkorrusel, lapsel telefon tühi või hääletu peal. Kuumaksu pole, las ta siis olla niikaua kui keegi kasutab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on. Aga kasutan seda 99% vaid selleks, et mobiiltelefoni korterist üles leida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
kitah

on endal (juhtmevaba) ja isal ja veel mõnel vanemal tuttaval ja ka sõbrannal. väga mõnus pikalt lobisemiseks.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kellegil

KellelGI. Miks seda nii massiliselt valesti kirjutatakse

:(?

Sest kool on jama, vaja pigem ruttu kodu hakata mängima.
Vanemal generatsioonil on “kooliajast nii palju möödas” vabandus.
Kaks kuud Soomes koristajanna olnu “ei mäleta enam eesti keelt”.

Teemasse: emal on, tema sõbrannadel ka. Peavad pikki jutumaratone 😀

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah on. Telia telekapaketiga on see ju tasuta kaasas. ise helistan sellega ainult Telia lühinumbrile (siis on tasuta) või kui mobiili kodust üles ei leia. Keegi meile sisse helistanud ei ole juba vist mitu aastat.

Kas on kindel, et on tasuta?

Kui mulle juba aasta aega ühtegi kõnet lauatelefonile ei olnud tulnud, siis otsustasin selle ära likvideerida. Seda enam, et mul telefoni oli vaja laadida, ja kui juhtus, et telefon tühjaks sai, siis hakkas see mõnikord piiksuma. Eriti nõme oli, kui see juhtus öösel.

Läksin Telia iseteenindusse ja leidsin sealt koha, kus lauatelefon välja lülitada. Ja sealt näitas, et lauatelefoni kuumaks oli… ma nüüd ei mäleta, kas 3 või 5 eurot. Ehk siis mu Telia pakett peaks nüüd selle summa võrra väiksemaks minema. Kuna tegin seda alles hiljuti, siis pole veel esimest muudatusejärgset arvet saanud. Seega ei tea, kas ma ikka sain õigesti aru.

Aga muidugi on ka see võimalus, et meil on erinevad paketid. Et sul ongi lauatelefon tasuta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole vaja miinustada, mõttekriips käib kokkuvõtva sõna, mitte loetelu ees.

Tänan meenutamast, mõttekriips ja koolon on mul kogu aeg segi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
kitah

Aga muidugi on ka see võimalus, et meil on erinevad paketid. Et sul ongi lauatelefon tasuta.

See on vist nii, kuidas ta kellelgi on. Minul nt on pakett – lauakas ja arvuti, telekat ei ole, ja on ka mingi kuutasu, aga kõneaega on piiramatult, lobise kasvõi ööpäev jutti. vahepeal pakuti mingit minutihinnaga asja, aga ma ütlesin, et ma ei taha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah on olemas . Väga harva kasutan .

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On. Peamiselt kasutan seda oma tel otsimiseks. Ka lapsed helistavad sellele, kui ma oma telefonile ei vasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on. Sellega saan kontrollida, kas mu udupead 1. klassi kaksikud on koju jõudnud, sest mobiilid on neil a)hääletud b) unustatud sõbra juurde või kooli c) tühja akuga.

Vot sellepärast mõnikord vannungi, et pole kodus tavatelefoni, kui vaja poisid kätte saada, aga neil kas telefonid tühjad või enamasti hääletu peal.

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lauatelefon,kas on kellegil.