Esileht Kodunurk Laudakass

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Laudakass

Postitas:

Soovitate näriliste peletamiseks vahendeid. Mul on kanalas hiired, kes käivad kanatoitu söömas ja lisaks võivad nad haigused sisse tuua. Tänapäeva kassid vist hiiri enam ei püüa ja laudakasse ei eksisteeri. Tuppa kassi ei taha, sest olen allergiline.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 04:19; 14.04 22:51; 15.04 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüavad küll – alles eelmisel nädalal püüdis naabri-Miisu mu garaažist 3 rotti kinni: hommikuks pani ‘töötulemused’ kenasti trepile hindamiseks.
Aga hiirtele võib kuskile lõksud ka panna (muidugi nii, et kanad sinna peale ei astu).

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõksudega olen proovinud, aga tulutult. Mürki ei taha panna. Kas need top shopi reklaamitud elektroonilised asjad teevad oma töö ära ja kuidas see kanadele mõjuda võib. Kui teaks, et aitab ilma kanasid häirimata sobiks mulle ka elektrooniline “laudakass”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 04:19; 14.04 22:51; 15.04 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kass, kes noorena elas maal hulkurielu, oskab küll hiiri püüda. Aga kanakuuti kanade juurde pole ta nõus minema, sest kardab kanu.
Pealegi on hiiri liialt palju, et üks kass neid püüda suudaks, kui toitu on piiramatult.
Seega, osta sööda hoidmiseks kinnine anum (neid on näiteks Scandagras müügil) ja enamus hiiri läheb uut elukohta otsima või süüakse kanade poolt ära. Kana on ju kõigesööja ega ütle lihapalast ära.

Minul oli sarnane probleem, ainult et hiirepüüdjast kass oli mul juba olemas. Seega tean, et kass ei aita, aitab kinnine söödaanum.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ta sul siis talvel oleks, kui sa tuppa teda ei lase? Kass tahab soojas olla, silitamist, aga jääb mulje, et oleks nagu tasuta tööjõud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 07:57; 15.04 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ta sul siis talvel oleks, kui sa tuppa teda ei lase? Kass tahab soojas olla, silitamist, aga jääb mulje, et oleks nagu tasuta tööjõud.

Ma ei saa aru neist, kes vinguvad. Lugesite ainult pealkirja või küsimust ka. Pealkiri ongi metafooriline. Kirjutasin, et sobib ka elektrooniline laudakass. Päris kassi ma ei julgeks kanade juurde panna, sest ta on kiskja ja võib kanad ka maha murda.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 04:19; 14.04 22:51; 15.04 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin, et sobib ka elektrooniline laudakass.

Selle asemel, et siin targutada, võiks ju selle vidina osta, üles panna ja olekski korras-
Selline on tänapäevame hiirelõks:

Kanadele ei tohiks ta kuidagi mõjuda, sest ta ei saa sinna jalgupidi sisse minna.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:30; 16.04 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled ikka maainimene? Et siis kass murrab kanu?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 07:57; 15.04 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva kassid on nõnda moodsad, et hiiri neil kindlasti enam püüda ei kõlba!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maal ikka elab laudakasse. Kes küsis, kus laudakass talvel elab.. laudas loomulikult, seal on soe ju. Aga muidu oleneb kassist. Minu kass on pärit metsikust pesakonnast, ema juurest saadi kätte 2-3 kuuselt. Tema peab küll jahti ja püüab hiiri. Aga meie peres hoopis tõhusam on selles koer. Ühe korra kolisid rotid sisse majja ja koer püüdis kahe päevaga 11 tükki. Rohkem ei näinud neid. https://pethelpful.com/dogs/Top-10-Dog-Breeds-Ideal-for-Catching-Rats

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 07:59; 21.04 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maal ikka elab laudakasse. Kes küsis, kus laudakass talvel elab.. laudas loomulikult, seal on soe ju. Aga muidu oleneb kassist. Minu kass on pärit metsikust pesakonnast, ema juurest saadi kätte 2-3 kuuselt. Tema peab küll jahti ja püüab hiiri. Aga meie peres hoopis tõhusam on selles koer. Ühe korra kolisid rotid sisse majja ja koer püüdis kahe päevaga 11 tükki. Rohkem ei näinud neid. https://pethelpful.com/dogs/Top-10-Dog-Breeds-Ideal-for-Catching-Rats

Need kõik tõud saavad kenasti ka kanadega hakkama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maal ikka elab laudakasse. Kes küsis, kus laudakass talvel elab.. laudas loomulikult, seal on soe ju. Aga muidu oleneb kassist. Minu kass on pärit metsikust pesakonnast, ema juurest saadi kätte 2-3 kuuselt. Tema peab küll jahti ja püüab hiiri. Aga meie peres hoopis tõhusam on selles koer. Ühe korra kolisid rotid sisse majja ja koer püüdis kahe päevaga 11 tükki. Rohkem ei näinud neid. https://pethelpful.com/dogs/Top-10-Dog-Breeds-Ideal-for-Catching-Rats

Mul on Westie, keda seal rotipüüdjana soovitatakse, mis on ka tõsi, aga laudas teda küll pidada ei saa. Juba tavalises aias läheb mustaks ja peab tihti pesema, mis siis veel laudast rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Westie, keda seal rotipüüdjana soovitatakse, mis on ka tõsi, aga laudas teda küll pidada ei saa. Juba tavalises aias läheb mustaks ja peab tihti pesema, mis siis veel laudast rääkida.

Loomulikult ei saa ja see on ka normaalne, et oma nuustikut ju aeg ajalt pesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 09:30; 16.04 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis koer laudas ei ela, toas ikka ???? ja koer õpetatakse kanu mitte püüdma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 07:59; 21.04 09:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Laudakass

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.