Esileht Väikelaps Laulasmaa Spa

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Laulasmaa Spa

Postitas:

Palun, kes on käinud väikeste lastega, kommenteerige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:23; 26.01 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime kül mehega kahekesi 🙂 oli mõnus eriti väljas olev soomesaun. Aga lastega ei läheks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalne, eriti hea nädala sees päevasel ajal. Või mida sa kuulda tahad? Minu kommentaar siis ujula suhtes, peale viimast pankrotti pole seal majutuse seisukohalt käinud. Restoran on peale viimast avamist küll parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest. Jääb minemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:23; 26.01 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks minemata? Ma käin oma lapsega päris tihedalt ja siiani kõik väga mõnus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin seal lapsega mitu korda nädalas ja ainult kiidusõnad, eriti peale \”uut avamist\”. Vesi ja õhk soe, no mis sa hing veel tahad. Lapsega saad olla ka ise rinnuni soojas vees, mitte pole vesi põlvini. Julgen öelda, et mine kindasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käin kuna kodule väga lähedal aga sõpradele ja tuttavatele, kes kaugemalt peavad kohale sõitma ei soovita. Alatasa on midagi rikkis ja ei tööta. Korda tehakse alles kuu-pooleteise pärast. Kuidagi ligadi-logadi on see koht. Oma aastasega käinud ei ole, ainult üksi, ei taha seal väikeses kohas pead-jalad koos olla. See SPA on selline miniatuurne. Peab õnne olema, et rahvast vähem ning saunad jm. ka korralikult töötavad, siis on mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Laulasmaa Spa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.