Esileht Hobinurk Laupäevahommikused saated

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Laupäevahommikused saated

Postitas:
Kägu

Mis mõte on sellistel saadetel nagu Hooaeg ja Buduaar? Iseenesest on see mõnus aeg – laupäeva hommik, jood kohvi, vaatad taustaks saadet… Aga saadete teemad on nii ära ammendunud, et enam rohkem ei saagi.

Igal nädalal on täpselt samad teemad, pisut erineva nurga alt. Ja need on vaheldumisi kummaski saates ja kattuvad.

Ikka kupud, rullmasaaž, Karupoeg Puhh ja ilmtingimata robottolumimeja ja aknapesurobot.

Ma neid saateid ei vaatagi, aga kui pisteliselt satun jälle peale, siis on ikka ühed ja samad tooted.

Kas tõesti on nii vähe asju, millele reklaami teha? Mõistan, et saatesse pääsevad need, kes endale reklaamiaja ostavad. Aga kas on mõtet teha sellist saadet, kus nädalast nädalasse ja aastast aastasse nämmutatakse üht ja sama.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seni kuni on reklaamiostjaid see jama kestab

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte on sellistel saadetel nagu Hooaeg ja Buduaar? Iseenesest on see mõnus aeg – laupäeva hommik, jood kohvi, vaatad taustaks saadet… Aga saadete teemad on nii ära ammendunud, et enam rohkem ei saagi.

Igal nädalal on täpselt samad teemad, pisut erineva nurga alt. Ja need on vaheldumisi kummaski saates ja kattuvad.

Ikka kupud, rullmasaaž, Karupoeg Puhh ja ilmtingimata robottolumimeja ja aknapesurobot.

Ma neid saateid ei vaatagi, aga kui pisteliselt satun jälle peale, siis on ikka ühed ja samad tooted.

Kas tõesti on nii vähe asju, millele reklaami teha? Mõistan, et saatesse pääsevad need, kes endale reklaamiaja ostavad. Aga kas on mõtet teha sellist saadet, kus nädalast nädalasse ja aastast aastasse nämmutatakse üht ja sama.

Ära unusta ka neid kõigi staaride lemmikuid nunnusid kummikarukesi, joogipulbreid ja kollageeni.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja seepärast ma ei neid vaata ammu enam

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Buduaar ja Hooaeg on sellised saated, kuhu esinema pääseb vaid siis, kui sul on raha selle eest maksta. Järelikult on vähe maksjaid, kui saates osalevad firmad ja brändid korduvad tihti. Samasugused saated on veel Roolivõim ja Nurgakivi. Roolivõimus on pidevalt Automaailm ja Nordauto. Nad lihtsalt maksavad selle eest. Nagu reklaami eest maksmine.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laupäeva hommikuti on ka teisi kanaleid, mida kohvi kõrvale vaadata 🙂 Ma neid siin nimetatuid olen küll telekavast lugenud, aga mitte kunagi näinud. Muud on ka taustaks vaadata-kuulata.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kaua, kui on vaatajaid (k.a. TA), nii kaua neid tehakse. Ise vaatan laupäeva hommikuti salvestusest komöödiasarju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kes neid saateid üldse vaatab enam? Reklaamiklubi ajad on ju lootusetult möödas. JA igasugused blogijad, kelle storydest peaks kümnete piltide kaupa reklaami vaatama. EI, aitäh!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid siiani tehakse…ma ei teadnudki. ???? Kohutav kraam.
Ma ise laupäeva hommikuti telekat ei vaata, sellepärast ei teagi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kaua, kui on vaatajaid (k.a. TA), nii kaua neid tehakse. Ise vaatan laupäeva hommikuti salvestusest komöödiasarju.

TA olen. Ma ei ole vaataja. Kui klõpsin hommikul kanaleid, siis näen. Ja ALATI on midagi, mis on juba olnud.

Samas, minu jaoks on need laupäevahommikused saated (Maahommik, Õnne kordus, Töörööbikud jne) kuidagi mõnusad ja rahustavad saated. Loovad meeleolu. Vaataksin meeleldi ka neid saateid juhul, kui seal teemad vahetuksid. Miks mitte teada saada, et turule on tulnud uus imevahend põranda küürimiseks vmt muu tore toode (näiteks ilutoode), mida ise ehk ei kasutakski, aga hea teada, et on olemas… Aga ei, nädalast nädalasse, kuust kuusse, aastast aastasse ühed ja samad tooted. No, mida uut sa võid veel teada saada rullmasaažist või robottolmuimejast?

Jah, õige! Nurgakivi ja Rooli võim on samasse auku. Vanasti meeldisid väga, aga nüüd ongi ainult üks imelik reklaamitreilerid.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan, et naiste ajakirjadele on tellijaid. Esiteks korduvad persioonilood, teiseks on ühed ja samad teemad  (kuidas võtta alla 5kg).  Vahest  ostsin maale lugemiseks ja varsti  hakkas seda kordumine ära tüütama.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma klõpsan koheselt edasi kui kogemata need saated ette peaksid jääma, ei raiska sekunditki nende peale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna hommikul klõpsasin Kanal 2 peale ja parasjagu tuli Hooaeg, kus keegi lauljatar rääkis innustunult Reztart toodetest. Panin ruttu ära, sest sain aru, et mitte midagi ei ole vahepeal muutunud. Täpselt seesama loll jura tuli sarnasest saatest juba vähemalt aasta aega tagasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan laupäevaseid saateid salvestused aga jah, buduaari ja hoolega ei viitsi. Vaatan hoopis kodustiili ja nurgakivi. Nurgakivi kutid võiks teha tööriistade kasutamise koolitusi. Ma läheks ja õpiks seadmeid kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, kes on need inimesed, kes laupäeva hommikul telekat vaatavad

Mina laupäeva hommikul magan näiteks.

Kui ärkan, surfan uudiseid internetis. Telekas seisab kinni juba kuid.

Internet toob ju väärtuudised kätte, milleks mingid lollakad telesaated?

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

surfan uudiseid internetis

Mõttetu sõltuvus
Vaatame päris inimesi telekast, just nii!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

surfan uudiseid internetis

Mõttetu sõltuvus

Vaatame päris inimesi telekast, just nii!

Mil viisil läpaka ekraani pilt on rohkem “surnud” inimene kui teleka ekraani “surnud” inimene?

Same, same

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mil viisil läpaka ekraani pilt on rohkem “surnud” inimene kui teleka ekraani “surnud” inimene?

Same, same

Sa kerid tuimalt oma uudiseid ja ei saa vahest arugi. Päris karm tõesti

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minus tekitab selline ülereklaamine vastupidise tunde – järelikult on tootel midagi viga, et seda ei osteta või ei taheta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, kes on need inimesed, kes laupäeva hommikul telekat vaatavad

Mina laupäeva hommikul magan näiteks.

Kui ärkan, surfan uudiseid internetis. Telekas seisab kinni juba kuid.

Internet toob ju väärtuudised kätte, milleks mingid lollakad telesaated?

Teemaalgatuse küsimus ei olnud, kas sina vaatad televiisorit. Kedagi ei huvita see, kas vaatad või mitte.

Võrrelda televiisori vaatamist ja internetis surfamist, on muidugi omaette tase.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrrelda televiisori vaatamist ja internetis surfamist, on muidugi omaette tase.

Tõesti naljakas. Internetiuudised ja arvutis passimine on kuidagi hoopis peenem värk kui teleka vahtimine. Kas telekas uudiseid ei näita sinu arust või? Mina jälle ei saa sellistest aru, kes magavad pool päeva ja siis passivad voodis järgmised pool päeva. Läksin ühest mehestki lahku sellepärast, et elustiilid üldse ei sobinud. Tema arusaam ilusast puhkepäevast oli terve päev voodis aelemine. Okei, seks, aga siis edasi lihtsalt seal vedeled ja istud arvutis, seda tegi ta üksi ka. Kui reisil käisime, tema arust oli ilus elu see, et käid hommikusöögil ja siis tuled jälle voodisse vedelema või tellid hommikusöögi tuppa ja siis jälle istud voodis õhtuni. Minu jaoks täiesti vastuvõetamatu, ma ei taha voodis vedeleda ega seal arvutis istuda. Samas saan aru, et inimestel on erinevad elustiilid, las olla siis, aga sina halvustad teleka vaatamist, aga ise istud arvutis, mis pole mitte kuidagi parem, vaid täpselt sama asi erinevas vormis.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele kommentaarile täienduseks, et mina rääkisin sellest inimesest, kes küsis, et mis inimesed need küll on, kes vahivad laupäeva hommikul mingeid lollakaid telesaateid. Sellega, mida ma tsiteerisin, olen igati nõus, mitte ei vaidle vastu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Internetiuudised ja arvutis passimine on kuidagi hoopis peenem värk kui teleka vahtimine.

Netis on mul kõik reklaamid blokeeritud, telekas peaksin neid pidevalt edasi kerima (hirmtüütu), otsesaate puhul ei saa isegi seda teha.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei olnudki vaja kaua oodata. Täna oli emma-kumma saate hooaja esimene saade. Ja arvake ära, millest seal jutt? Ikka vanad head Reztart tooted. Sedapuhku ei olnud isegi kedagi tuntud nägu viitsitud kaasata.

Lihtsalt uskumatu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei olnudki vaja kaua oodata. Täna oli emma-kumma saate hooaja esimene saade. Ja arvake ära, millest seal jutt? Ikka vanad head Reztart tooted. Sedapuhku ei olnud isegi kedagi tuntud nägu viitsitud kaasata.

Lihtsalt uskumatu!

Kas su telekal muid kanaleid polegi? Või väljalülitamisnuppu? Miks ometi vaadata saateid, mis ammu üle visanud on?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust kanalist need üldse tulevad? Ei ole kunagi vaadanud, isegi eriti ei tea sellistest saadetest midagi. Saadete nimed tulevad tuttavad ette, aga mis sisuks on, sain teada siit teemast.

Meie vaatame hommikusöögi kõrvale sageli kokasaateid, Jamie Oliver tuli eelmisel aastal meie hs ajal. Vahel vaatame ka salvestusest midagi. Nt kui reede õhtul tuleb väss peale ja Vera jääb pooleli, vaatame Vera lõpuni. Täna hommikul nt vaatasime ühe Kroonitud peade osa pannkookide kõrvale. Nüüd on jälle päris mitu sarja hakanud, mida vaatan – Kroonitud pead, Hotell Portofino, Väike trummitüdruk, Lendavad hollandlased – ja kõiki ei jõua nädala sees ära vaadata.

Telekas on nii palju eri kanaleid, lisaks salvestamise võimalus – miks peab hädaldama millegi pärast, mis ei meeldi, kui võib valida midagi paremat?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, kes on need inimesed, kes laupäeva hommikul telekat vaatavad

Mina laupäeva hommikul magan näiteks.

Kui ärkan, surfan uudiseid internetis. Telekas seisab kinni juba kuid.

Internet toob ju väärtuudised kätte, milleks mingid lollakad telesaated?

Teemaalgatuse küsimus ei olnud, kas sina vaatad televiisorit. Kedagi ei huvita see, kas vaatad või mitte.

Võrrelda televiisori vaatamist ja internetis surfamist, on muidugi omaette tase.

Mis tase?

Küsimus on laupäeva hommiku veetmises kohvi kõrvale.

Et miks te üldse mingi x Eesti kanali avate, kust tulevad Buduaar, Rooli võim jms?

Vaata kasvõi National Geographicut v muud väärtkanalit.

Aga sain juba kinnituse, et traditsioonilise televisiooni aeg osades peredes pole veel läbi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrrelda televiisori vaatamist ja internetis surfamist, on muidugi omaette tase.

Tõesti naljakas. Internetiuudised ja arvutis passimine on kuidagi hoopis peenem värk kui teleka vahtimine. Kas telekas uudiseid ei näita sinu arust või? Mina jälle ei saa sellistest aru, kes magavad pool päeva ja siis passivad voodis järgmised pool päeva. Läksin ühest mehestki lahku sellepärast, et elustiilid üldse ei sobinud. Tema arusaam ilusast puhkepäevast oli terve päev voodis aelemine. Okei, seks, aga siis edasi lihtsalt seal vedeled ja istud arvutis, seda tegi ta üksi ka. Kui reisil käisime, tema arust oli ilus elu see, et käid hommikusöögil ja siis tuled jälle voodisse vedelema või tellid hommikusöögi tuppa ja siis jälle istud voodis õhtuni. Minu jaoks täiesti vastuvõetamatu, ma ei taha voodis vedeleda ega seal arvutis istuda. Samas saan aru, et inimestel on erinevad elustiilid, las olla siis, aga sina halvustad teleka vaatamist, aga ise istud arvutis, mis pole mitte kuidagi parem, vaid täpselt sama asi erinevas vormis.

Elutoas põlved koos Buduaari vaatamine on ju täpselt sama, lilleke

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust kanalist need üldse tulevad? Ei ole kunagi vaadanud, isegi eriti ei tea sellistest saadetest midagi. Saadete nimed tulevad tuttavad ette, aga mis sisuks on, sain teada siit teemast.

Meie vaatame hommikusöögi kõrvale sageli kokasaateid, Jamie Oliver tuli eelmisel aastal meie hs ajal. Vahel vaatame ka salvestusest midagi. Nt kui reede õhtul tuleb väss peale ja Vera jääb pooleli, vaatame Vera lõpuni. Täna hommikul nt vaatasime ühe Kroonitud peade osa pannkookide kõrvale. Nüüd on jälle päris mitu sarja hakanud, mida vaatan – Kroonitud pead, Hotell Portofino, Väike trummitüdruk, Lendavad hollandlased – ja kõiki ei jõua nädala sees ära vaadata.

Telekas on nii palju eri kanaleid, lisaks salvestamise võimalus – miks peab hädaldama millegi pärast, mis ei meeldi, kui võib valida midagi paremat?

Mis voi kes on Vera v need teised seriaalid, mida mainid?

Eks tuleb todeda, inimesed elavad erinevatel planeetidel erinevates ajastutes, mis siis, et kõigil on 21. sajand…

Minu seriaalivaatamised jäid 90.-ndatesse….

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust kanalist need üldse tulevad? Ei ole kunagi vaadanud, isegi eriti ei tea sellistest saadetest midagi. Saadete nimed tulevad tuttavad ette, aga mis sisuks on, sain teada siit teemast.

Meie vaatame hommikusöögi kõrvale sageli kokasaateid, Jamie Oliver tuli eelmisel aastal meie hs ajal. Vahel vaatame ka salvestusest midagi. Nt kui reede õhtul tuleb väss peale ja Vera jääb pooleli, vaatame Vera lõpuni. Täna hommikul nt vaatasime ühe Kroonitud peade osa pannkookide kõrvale. Nüüd on jälle päris mitu sarja hakanud, mida vaatan – Kroonitud pead, Hotell Portofino, Väike trummitüdruk, Lendavad hollandlased – ja kõiki ei jõua nädala sees ära vaadata.

Telekas on nii palju eri kanaleid, lisaks salvestamise võimalus – miks peab hädaldama millegi pärast, mis ei meeldi, kui võib valida midagi paremat?

Mis voi kes on Vera v need teised seriaalid, mida mainid?

Eks tuleb todeda, inimesed elavad erinevatel planeetidel erinevates ajastutes, mis siis, et kõigil on 21. sajand…

Minu seriaalivaatamised jäid 90.-ndatesse….

Ei ole kõigil 21. sajand.

Kas sa jälle räägid, kui palju parem sa oled? Mis imet sa keset ööd perekoolis oled?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Hobinurk Laupäevahommikused saated