Esileht Ilu Lauvärvi soovitust

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lauvärvi soovitust

Postitas:
Kägu

Palun soovitage lauvärve, mis oleksid väga hea katvusega ja sellised, kus sädelevad toonid jäävad ka reaalselt kaunilt sädelema. Olen kuulnud, et Urban Decay lauvärvid on head. Samas soovitati ka Nyxi, aga ostsin ja täielik jura. Ei tahaks enam raha raisata asjale, mis päriselt ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kika omad on odavad ja head. Siin ei müüda, aga reisidelt olen ostnud ja saab ka nende enda kodulehelt tellida. Kallimatest on YSL ja Lancome olnud head, samas näiteks Hauscka oli pettumus, ostsin ka päris kallid lauvärvid, pigment on nii nõrk, et üldse pole nähagi praktiliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parandan, et see firma on KIKO cosmetics, mida mõtlesin, mitte Kika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parandan, et see firma on KIKO cosmetics, mida mõtlesin, mitte Kika.

Lisan veel, et ostsin sellised: https://www.kikocosmetics.com/en-us/make-up/eyes/eyeshadows/Water-Eyeshadow/p-KM00312001, väga ilusti läigivad ja püsivad, päevaseks ajaks muidugi pigem liig, ainult silmanurka väike törts, samas õhtumeigiks ülihead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parandan, et see firma on KIKO cosmetics, mida mõtlesin, mitte Kika.

Lisan veel, et ostsin sellised: https://www.kikocosmetics.com/en-us/make-up/eyes/eyeshadows/Water-Eyeshadow/p-KM00312001, väga ilusti läigivad ja püsivad, päevaseks ajaks muidugi pigem liig, ainult silmanurka väike törts, samas õhtumeigiks ülihead.

Aitäh! Ma otsingi just õhtumeigi tegemiseks, päevasel ajal ei meigi. Jätan selle firma meelde 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiko lauvärve pole proovinud aga viimaselt reisilt ostsin muid tooteid ja olen ülirahul. Mõtlesingi, et kui otsa lõppevad peab vaatama, kust uuesti saab tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui õhtumeigiks ja hästi sädelevat, siis soovitaks üldse sädelevat lainerit. Tõmbad joone ripsmete piirile ja püsib kogu õhtu.

Eyeliner tutorial: Christmas glitter | blow LTD

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nyx on olemas siis soovitan kasutada niiske pintsliga, märja peene pintsliga saab ka eelnevalt näidatud lainerit teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Charlotte Tilbury

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Make Up Store

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Clinique suur fänn. Väga meeldivad need tooted. Make Up Store ja Mary Kay ka väga head.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills ja soodsamatest Wibo. Kõik on väga hea pigmendiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Lauvärvi soovitust