Esileht Ilu ja tervis LCHF (low carb – high fat) dieet

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: LCHF (low carb – high fat) dieet

Postitas:

Õhtust kõigile,
Palun jagage kogemusi, kes on LCHF järgi toituma hakanud. Millal ja kui palju kaalu maha läks, kuidas enesetunne jne?
Minul 2 nädalat nüüd tehtud ja kaalu pole hakanud maha minema, pigem on kõht gaasidest punnis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:19; 06.07 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka üritanud, kuid kõht läheb lootusetult kinni ja punni, kui iga päev liha ja muna pugida.
Erilist kaalulanguset ka ei ole, enesetunne poel ka suurem asi. Minu kaal langeb vaevusteta hommikuse pudru, lõunase supi ja õhtuse kurgi- või tomativõileivaga. Liha söön 4-5 korda nädalas supi sees. Muna vahel omletina pudru asemel. Piimatooteid ma nagunii üldse ei armasta ja söön vaid külas olles viisakusest.
Mina isiklikult olen täiesti veendunud, et sellised suured valgukogused organismile pikas perspektiivis hästi ei mõju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:44; 06.07 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ka üritanud, kuid kõht läheb lootusetult kinni ja punni, kui iga päev liha ja muna pugida.
[/tsitaat]

See on küll valearusaam, et iga päev peab liha ja muna pugima. Kui seda paar korda nädals teed, siis maa ja ilm ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siingi ju teemasid küllalt olnud, kui inimene sööb iga päev omletti ja käntsakate viisi liha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:44; 06.07 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LCHF dieet EI OLE rohkema liha söömises. Ma ei söö liha rohkem, kui enne. Söön rohkem köögivilju ning piimatooteid. Olen lihtsalt menüüst välja jätnud, magusa (nii joogi kui maiustused), riisi, pasta, kartuli ning saia. Muna ei söö ka kindlasti mitte iga päev. See POLE Atkinsi dieet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 22:19; 06.07 11:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis LCHF (low carb – high fat) dieet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.