Esileht Ilu ja tervis Leetrid – kas olete uuesti vaktsineerinud?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Leetrid – kas olete uuesti vaktsineerinud?

Postitas:

Vaktsineeritud 1980, leetreid põdesin 1982, ise väga palju ei mäleta haigusest peale lööbe, juu siis põdesin kergemalt. Teised pereliikmed ei haigestunud, elasime 5-kesi 3-toalises korteris ning magasin vanaemaga ühes toas, kasutasin sama tualetti ja vannituba mis teised.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:30; 16.06 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitut pensionäri sa tunned nendest a 400000-st?

Mitut ise tunned? Kõiki 400000, kes puha õnnetud, haiged, kiusatud, valudes, üksikud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineeritud 1980, leetreid põdesin 1982, ise väga palju ei mäleta haigusest peale lööbe, juu siis põdesin kergemalt. Teised pereliikmed ei haigestunud, elasime 5-kesi 3-toalises korteris ning magasin vanaemaga ühes toas, kasutasin sama tualetti ja vannituba mis teised.

Vanaema ja tõenäoliselt ka vanemad olid Sul kindlasti lapsena leetreid põdenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 20:54; 15.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanaema on 76 aastane. Tema koos oma õdede-vendadega on leetreid põdenud. Vanaema seda haigust nüüd väga hirmsaks ei hinnanud aga tõdes, et võib tüsistusi tekitada küll.
Ma ise olen -86 sündinud ja seda ma tean, et -93 põdesin punetisi. Lapsena sain kõik vaktsiinid mis tol ajal kavas oli. Esimene laps sai kõik vaktsiinid kuni 1-eluaastani ja teine in saanud vaid rota.
Mu mees on sündinud -80 ja tema ei ole ühtegi vaktsiini saanud tervislikel põhjustel. Ei ole ta põdenud ka ühetgi vaktsiinvälditavat haigust. Ma ei teagi kas näiteks mu mees tohib lasta ennast vaktsineerida kui teda ei tohtinud süstida beebina, lasteaias ega terve kooliea aja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõrgemate jaoks on see surmav haigus. Täna sina pole nõrgem aga kui nt rasedana või vanana peaksid seda põdema siis õnn kaasa.

Nõrgale mõjub samamoodi ka tavaline gripp. Samas seda ei karda väga keegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõrgemate jaoks on see surmav haigus. Täna sina pole nõrgem aga kui nt rasedana või vanana peaksid seda põdema siis õnn kaasa.

Nõrgale mõjub samamoodi ka tavaline gripp. Samas seda ei karda väga keegi.

Ei ole midagi, siinsamas Perekoolis keegi just rääkis, et ka tuulerõugete vastu laps vaktsineeritud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 20:12; 16.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineeritud 1980, leetreid põdesin 1982, ise väga palju ei mäleta haigusest peale lööbe, juu siis põdesin kergemalt. Teised pereliikmed ei haigestunud, elasime 5-kesi 3-toalises korteris ning magasin vanaemaga ühes toas, kasutasin sama tualetti ja vannituba mis teised.

Ema oli lapsepõlves põdenud, vanaema kohta ma ei tea. Keegi meie perekonnast teadaolevalt hospidaliseeritud pole leetrite pärast. Isa ja vend pole kindlasti põdenud. Vend oli vist siis ka vaktsineeritud, ilmselt sai vaktsiinist tugevama immuunsuse. Isa kohta ma ei oska öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:30; 16.06 19:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Ilu ja tervis Leetrid – kas olete uuesti vaktsineerinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.