Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lehed tööotsijatele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lehed tööotsijatele

Postitas:

Nägin vilksamisi reklaami ühele sellisele lehele, kus saab tööotsijana oma oskused letti laduda kuulutusse, teenust pakkuda vms. Nagu skilly.ee, abivaja.ee. Nimetage veel mõnda, tahaks üles leida seda, mida otsin! 🙂
Võite ka kaasa rääkida sel teemal – kas keegi on oma kuulutuse sellistesse portaalidesse lisanud, kas on keegi ka ühendust võtnud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:21; 16.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meetfrank oli mingi selline, aga ma väga ei süvenenud. Lihtsalt reklaam hüppas ette.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meetfrank oli mingi selline, aga ma väga ei süvenenud. Lihtsalt reklaam hüppas ette.

See läks omadega juba õhtale. Ei suutnud piisavalt pappi endale juurde pumbata.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 00:03; 12.07 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läks omadega juba õhtale. Ei suutnud piisavalt pappi endale juurde pumbata.

Millel see lause põhineb? Mul äpp veel täitsa funksib, näitab uusi tööpakkumisi jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meetfrank toimib vägagi, aga see on äpp, mitte leht. Minul see tiksub taustaks, aktiivselt ma tööd ei otsi ja igas kuus võtab 2-3 ettevõtet ise minuga sõnumites ühendust, mõnel juhul harvem juba otsese töökutsega, ilma konkursitagi. Tööpakkumisi, kuhu kandideerida, lisandub minu profiilile vastavalt ka mitmeid nädalas.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 08:56; 11.07 09:44; 11.07 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meetfrank toimib vägagi, aga see on äpp, mitte leht. Minul see tiksub taustaks, aktiivselt ma tööd ei otsi ja igas kuus võtab 2-3 ettevõtet ise minuga sõnumites ühendust, mõnel juhl juba otsese töökutsega, ilma konkursitagi.

Oled Java arendaja?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 09:40; 11.07 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meetfrank toimib vägagi, aga see on äpp, mitte leht. Minul see tiksub taustaks, aktiivselt ma tööd ei otsi ja igas kuus võtab 2-3 ettevõtet ise minuga sõnumites ühendust, mõnel juhl juba otsese töökutsega, ilma konkursitagi.

Oled Java arendaja?

Ei, ei 🙂 Väga kaugel sellistest oskustest, kuigi töötan tõesti arvutiga ja vajan tööks igasuguseid IT-teenuseid teiste inimeste poolt. Ise ei tea ei tarkvarast ega ka riistvarast midagi, ainult kasutan erinevaid programme.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 08:56; 11.07 09:44; 11.07 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei

Hm, ma arvasin, et Meetfrank toimib vaid IT-sektoris. Jälle targem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 09:40; 11.07 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei

Hm, ma arvasin, et Meetfrank toimib vaid IT-sektoris. Jälle targem.

Ei, seda küll mitte. Mul sugulasel tiksub see tõlkija ametikohtadele ja pojanaisel assistendi kohtadele osakoormusega, õpiaja kõrvale. Mitmed pakkumised kuus tulevad, ehk siis suunatud kutsed osaleda konkursil.

Minu arvates on parim selle asja juures see, et kõik on ainult palgapakkumisega pakkumised. Sisestan oma palgasoovi ja mind näevad vaid need firmad, kes pakuvad sama palju, rohkem, või suure sobivuse korral ka 8-9% vähem. Saab siis kandideerida vaid sinna, kus palk ka sobib. Ja minust näevad nad ainult eesnime, perenime näiteks ei küsitagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 08:56; 11.07 09:44; 11.07 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Go work a bit

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus saab tööotsijana oma oskused letti laduda kuulutusse

Müüjatel on lett, sul ju ei ole seda?
Kuhu sa oma olematud oskused laduda kavatsed?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läks omadega juba õhtale. Ei suutnud piisavalt pappi endale juurde pumbata.

Millel see lause põhineb? Mul äpp veel täitsa funksib, näitab uusi tööpakkumisi jne.

Vaatasin üle, et töötab tõesti. Kevade aeg kuulsin nagu raadiosaatest, et midagi nad seal lõpetasid. Praegu leidsin googlest vaid, et tõmbasid tegevust miskist kohast koomale aga mul jäi toina mulje nagu oleks Eesti üksuse kinni pannud.
Imelik, et neil seal vanad tööpakkumised veel üleval millele enam pakkumist pole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 00:03; 12.07 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PocketHelper… ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi eesti nimega leht oli. Sai lisada hinna, näidispildi ja teksti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:21; 16.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lehed tööotsijatele