Esileht Ilu ja tervis Lehterrind.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lehterrind.

Postitas:

Tere!
Oleks tore saada tagasisidet just nendelt inimestelt, kes on selle teemaga kokku puutunud.
Millal teil avastati lehterrind ja kui suur on/oli Halleri indeks?
Kas südame EKG oli korras?
Kui lasite teha operatsiooni, siis kui talutav ja raske oli operatsioon?
Kuidas on elu peale operatsiooni?

Loodan, et saan siit rubriigist mõned vastused oma murettekitavale probleemile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasal on. Tekkis lapsepõlves rahhiidi tagajärjel, kuna ema oli laisk ja söötis si..a ( saiapudi, küpsisepudi jm.). Elab sellega. On 50 +. Perearst ei ole sellest probleemi teinud. Nõukaajal ei olnud see ka teab mis mure. Sõjaväes käis ka. Vahetevahel ütleb, et süda puperdab. Auk on korralik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on lehterrind. N 34. 12 või 13 olin, kui arst sellele esmakordselt tähelepanu pööras, kuid põhjalikult sellega ei tegeletud. Otseseid vaevusi, peale esteetilise osa, pole põhjustanud. Nüüd ühe kopsuprobleemiga võttis kopsuarst selle teema ka luubi alla ja kinnitas, et mingit ohtu siseelunditele minu seisund ei kujuta. Üks roiete muljumisjälg kopsukoel olla olemas, aga kuna see on tekkinud ilmselt väga väga kaua aega tagasi, siis seda enam pole karta, et rinnakorv veel rohkem kopsudele surub.
Lehterrinna tõttu on mul süda viltu ja teeb lisalööke, kuid need on täiesti ohutud. Lihtsalt on ebamugav korraks, kuid kuna ma tean, et tegelikult on mu süda terve, siis ma sellest mingit numbrit ei tee 🙂
Kahjuks ma väga palju sind infoga aidata ei saa, kuna minu seisund on ikkagi suht leebe. Ma tean, et see asi võib nii hull olla, et tehakse juba lapseeas operatsioon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on see, N49. seda pole mul kunagi “avastatud”, küll aga on mitmed arstid näpuga mu rinna suunas osutanud ja nentinud, et näe, lehterrind. nooremana põdesin seda väga ja ei tulnud selle pealegi, et see on korrigeeritav, keegi ei öelnud ka.
südamearst on öelnud, et muutused EKG-s on lehterrinna tõttu, sest süda ei mahu hästi ära.
rahhiiti ei usu, minu ema ei olnud laisk ja lohakas. pealegi on see kergel kujul ka minu ühel lapsel, pärilik eelsoodumus ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean ühte inimest, kellel on see täiskasvanueas opereeritud. Peale operatsiooni tekkisid tal tõsised rütmihäired, millega on ta isegi rohkem hädas kui lehterrinnaga. Operatsiooni põhjus oli tema enda sõnul pigem kosmeetiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil toimus operatsioon ära, kes tegi, kuidas läks ja kuidas kulges pärast operatsiooni? Oleksin väga tänulik, kui natukenegi tagasisidet saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on, pojal rohkem (8), tütrel vähem (4). Esimese lapsega olin väga ehmunud, jooksin kõik arstid läbi, kes mind rahustasid. Kõige jaburam on see, et lehterrind oli nii minu vanaisal kui mehe isal, nii et kui me tahaks nö süüdlast otsida, läheks raskeks. Ka nende elu see kuidagi ei mõjutanud, mõlemad surid vähki. Ehk siis, jah meie pere(de)s on olnud mingi kergem, elutegevust mittetakistav variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Lehterrind.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.