Esileht Pereelu ja suhted leibkond on ühine eelarve ja toit

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: leibkond on ühine eelarve ja toit

Postitas:
Kägu

RE: leibkond on ühine eelarve ja toit

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kitsikus tähendab erinevatele inimestele erinevaid asju. Meil ka soojamaareise jms poleks, kui ma lapsega kodus passiks. Tuleb ikka tööd teha, et saaks reisida jne.[/tsitaat]

Reisi ninmel pisike kodust ära saata? No on ikka prioriteedid! Kahju, et lapsed oma soove avaldada ei saa…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: leibkond on ühine eelarve ja toit

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõik naised on ju mingil ajal kodused? Ükski vähegi normaalne pere, kes just nälja piiril pole, ei saada ometi pisikest 1,5a last sõime (ja 10a tagasi, kui polnud enam ammu stagnaaeg, kahekuust!). Paljudel on mitu last.[/tsitaat]

ma läksin 1a 2k lapse kõrvalt tööle ja seda mitte raha, vaid eneseteostuse pärast. rahalisest küljest võiksin veel mitu aastat elustandardit langetamata lapsega kodus olla, sest mul on esiteks korralik säästuarve, teiseks mõningane jooksev sissetulek üüritulude näol ja kolmandaks mees, kes mind lahkelt toetamaa on nõus, kui ma ainult selleks soovi peaksin avaldama.

seega ei ole ma sinu arvates normaalne, aga mis seal ikka, minu arvates jälle pole normaalsed need tädid, kes arvavad, et lapsega tuleb tingimata vähemalt 3 a kodus passida 😉

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Pereelu ja suhted leibkond on ühine eelarve ja toit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.