Esileht Koolilaps Leidke tegevust oma laisklevatele lastele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Leidke tegevust oma laisklevatele lastele

Postitas:

Kell on 22 õhtul ja ma saan telefoni kõne, kus itsitavad, kihistavad, irvitavad, räägivad pudi keeles jne tüdrukud. Hääle järgi polnud vanemad, kui 7-10 aastased… Palun leidke oma lastele vaheajaks tegevust või tehke selgeks Milleks telefon tegelikult on. Nii rumalad teised, et isegi oma telefoni numbrit polnud varjanud. Sai ähvardatud neid, et nende telefoni numbri järgi saan nende kontaktid kergelt kätte ning vanematega ühendust. See pani nende itsitusele piiri ning isegi kerge nutumaik oli toonis… Palusid isegi vabandust. Aga nagu päriselt??? Leidke neile tegevust…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 22:20; 29.06 16:24; 30.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kogetud, ähvardasin neile politsei kaela saata. Aga nagu tavatsetakse öelda: lapse elus vajalik arenguetapp. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 22:28; 29.06 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefoni teel lollitati ka minu lapsepõlves, tobe iga, mis teha. Sai otsitud telefoniraamatust mõni naljakas perekonnanimi ja helistatud näiteks Karu ja kui öeldi Karu kuuleb – siis oi, kas loomaaed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 07:43; 30.06 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa tõesti ise kunagi lapsepõlves selliseid kõnesid ei teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 08:58; 29.06 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on naljakas seni, kuni nad näiteks kiirabisse ei helista… Samas need hädaabi numbrid ripuvad igal pool üleval ja eriti agaralt tutvustatakse neid just väiksematele lastele.

Mu kaheaastase sõimerühmas tuubiti see 112 pähe. Kuigi, ausalt öeldes helistab normaalne kaheaastane kõigepealt ikka oma emale-isale või vanaemale, mitte avalikku päästeteenistusse, aga seda neile lasteaias selgitama miskipärast ei kiputud. Eks sai siis neile kodus ise kõvasti selgitustööd tehtud, millal ja kuhu helistada sobib. Aga paljud vanemad on selle selgitamise ilmselt vahele jätnud, või pole selle peale tulnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 09:48; 06.07 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana nail, sai omal ajal ka tehtud.
praegusel ajal mulle endale pole sellist nalja tehtud, aga ma läheks vist naljaga kaasa st teeks nalja vastu. Korduvate helistamiste korral kutsuksin nad korrale, kindlasti ei helistaks ma politseisse… kui just igapäevaselt 30 kõne tulema ei hakka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa tõesti ise kunagi lapsepõlves selliseid kõnesid ei teinud?

Eip, mul oli targemat teha.
Politseisse ma kah helistama ei hakka aga piisas sellega ähvardamisest, et nad vabandasid ja lubasid enam mitte helistada.
Kindlasti ma ei hakka selle idiootsused kaasa minema ja nende tasemele langema… See annab neile hoogu ja nalja juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 22:20; 29.06 16:24; 30.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Teemaalgataja, kas sa tõesti ise kunagi lapsepõlves selliseid kõnesid ei teinud?

Eip, mul oli targemat teha.
Politseisse ma kah helistama ei hakka aga piisas sellega ähvardamisest, et nad vabandasid ja lubasid enam mitte helistada.
Kindlasti ma ei hakka selle idiootsused kaasa minema ja nende tasemele langema… See annab neile hoogu ja nalja juurde.

Mingi kuri ja ähvardav tädi teisel pool toru on just see mida nad ootasid. Püüa nüüd aru saada, et lapsed ei helista võõrastele numbritele mitte ainult nalja pärast. Pigem on see põnevuse otsimine, et näha mis saab.
Mul oli ka tegevusrohke lapsepõlv. Olin paras raamatukoi ja ülihästi käituv tüdruk. Aga isegi mina olen sõbrannadega võõrastele numbritele helistanud. Täiskasvanud inimene, kes sellise tembu peale endast välja läheb on ikka väga eluvõõras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 08:58; 29.06 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefoni teel lollitati ka minu lapsepõlves, tobe iga, mis teha. Sai otsitud telefoniraamatust mõni naljakas perekonnanimi ja helistatud näiteks Karu ja kui öeldi Karu kuuleb – siis oi, kas loomaaed.

Just, tuttava perekonnanimi oli Leib. Helistati ja küsiti, et vabandust, kas te olete rukkileib või nisuleib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 22:28; 29.06 16:56;
To report this post you need to login first.

ma leian ka, et selline asi käib küll täiesti ohutute lapsepõlvevimkade alla. elad üle. olin ka korralik ja sõnakuulelik laps, aga ometi sai sõbrannadega vahel selliseid nalju tehtud. nii lõbus oli ju suvalisele numbrile helistada ja küsida, kas neil näiteks sooja vett on (tol ajal teatavasti neid vee- ja muid katkestusi tuli ikka päris tihti ette) – ja kui vastati jaatavalt, siis soovitada neil jalad puhtaks pesta 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 18:03; 30.06 20:16; 30.06 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ma pakun: miinustab teemaalgataja, kes ootas kaasanoogutamist ja pidi kägudes pettuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 20:43; 30.06 10:58;
To report this post you need to login first.

Meie helistasime inimesele nimega Kiilaspea ja kõige vapram sosistas torru, et tere, siin räägib Kaabu :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:27; 30.06 11:34; 30.06 16:04; 30.06 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ei saa aru sellistest naljadest. Mis nali, mis põnevus? Te ei tea kunagi, kelle otsa te satute, esiteks. Teiseks – kustmaalt läheb piir nalja ja kiusamise vahel? Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti 🙁 Tegemist ju selge ebaviisakusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 10:41; 30.06 22:15; 30.06 22:18; 30.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti :( Tegemist ju selge ebaviisakusega.

Et siis hästikasvatatud = viieline laps? Jälle sain targemaks. Tean nüüd, et mul kodus kahest tütrest vähemalt üks on hästikasvatatud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 20:43; 30.06 10:58;
To report this post you need to login first.

Absoluutselt ei saa aru sellistest naljadest. Mis nali, mis põnevus? Te ei tea kunagi, kelle otsa te satute, esiteks. Teiseks – kustmaalt läheb piir nalja ja kiusamise vahel? Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti :( Tegemist ju selge ebaviisakusega.

Mina omakorda ei mõista, kuidas on võimalik oma lapsepõlv niivõrd ära unustada? Ei sündinud sinagi range reeglite najal edasi liikuva kuivikuna, küllap oled ka sina teinud tobedaid hea maitse piiril nalju oma lapse- ja noorpõlves. Mis aga kiusamisse puutub, siis väga õige point. Piir nalja ja kiusamise vahel ongi õhkõrn ja tihti polegi piiri, üks tajub kiusamisena, teine naljana. Üks lahendab olukorra nii, et arendab endas oskuse ka iseenda üle naerda koos nalja viskajatega – see on vägevaim relv maailmas, sellist inimest ei ole võimalik kiusata (st. naeruvääristada). Teine aga hakkab nalju enda ümbert ära keelama ning kaotab igasuguse huumoritaju.
Sina oled vist see viimane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:27; 30.06 11:34; 30.06 16:04; 30.06 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen
Noh, minu nooruspõlves polnud ka mobiiltelefone veel olemas. Ning tundub, et olin jah lapsepõlves nii kuiv ja tuim laps, et ei teinud ka tava telefoniga selliseid idiootseid nalju, ei varastanud poodides kaupa või loopinud linde/loomi kividega… NAGU seda tegid teised ägedad ja lõbutsevad eakaaslased. Jäin vist paljust ilma.. üritan tolerantsem olla. Süüdistan selles oma vanemaid, et nad mulle olid jõudnud selgeks teha Mis on normaalne, mis mitte…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 22:20; 29.06 16:24; 30.06 15:52;
To report this post you need to login first.

teemaalgataja olen
Noh, minu nooruspõlves polnud ka mobiiltelefone veel olemas. Ning tundub, et olin jah lapsepõlves nii kuiv ja tuim laps, et ei teinud ka tava telefoniga selliseid idiootseid nalju, ei varastanud poodides kaupa või loopinud linde/loomi kividega… NAGU seda tegid teised ägedad ja lõbutsevad eakaaslased. Jäin vist paljust ilma.. üritan tolerantsem olla. Süüdistan selles oma vanemaid, et nad mulle olid jõudnud selgeks teha Mis on normaalne, mis mitte…

Mis see mobiiltelefon siia puutub? Ja mis puutuvad loomade kividega loopimised, vargused ja muud pätiteod, kus otseselt mõnda reeglit rikuti või kellelegi haiget/kahju tehti? Sa oled tõesti raske juhtum. Sa lapsena mõnikord püksi ikka tegid, või olid kohe nii kasvatatud, et püksi pole viisakas teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:27; 30.06 11:34; 30.06 16:04; 30.06 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhh… Mina ei ole ka kunagi selliseid telefoninalju harrastanud (ja pean neid tõtt-öelda isegi teismelise kohta võrdlemisi madalalaubaliseks), aga seda, miks teema autor niisuguse tühja asja pärast sedavõrd endast välja läks, kah ei taipa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommenteeriks seda lastele tegevuse leidmise osa. Loomulikult on hea, kui lapsel on tegevust, aga on lausa hädavajalik, et lapsel oleks niiöelda niisama olemise aega, lausa igavust tekitavat aega, niisama sõpradega olemise aega, kus ei pea kuhugi minema. See on terve arengu seisukohalt väga oluline.

Ma ei õigusta lolluseid, aga sellised süütud naljad käivad, jah, ka minu arvates arengu juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Absoluutselt ei saa aru sellistest naljadest. Mis nali, mis põnevus? Te ei tea kunagi, kelle otsa te satute, esiteks. Teiseks – kustmaalt läheb piir nalja ja kiusamise vahel? Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti :( Tegemist ju selge ebaviisakusega.

uskumatu kuivik oled. jah, loomulikult ei aja need naljad nüüd, täiskasvanuna, enam homeeriliselt naerma, aga kaheksa-üheksa-aastaselt pakkusid nalja küll, mis teha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 18:03; 30.06 20:16; 30.06 21:33;
To report this post you need to login first.

teemaalgataja olen
Noh, minu nooruspõlves polnud ka mobiiltelefone veel olemas. Ning tundub, et olin jah lapsepõlves nii kuiv ja tuim laps, et ei teinud ka tava telefoniga selliseid idiootseid nalju, ei varastanud poodides kaupa või loopinud linde/loomi kividega… NAGU seda tegid teised ägedad ja lõbutsevad eakaaslased. Jäin vist paljust ilma.. üritan tolerantsem olla. Süüdistan selles oma vanemaid, et nad mulle olid jõudnud selgeks teha Mis on normaalne, mis mitte…

no muidu, veel üks ekstremist, kelle arvates telefoninaljade tegijad on automaatselt loomapiinajad ja vargad. uskumatud tüübid olete!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 18:03; 30.06 20:16; 30.06 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti Tegemist ju selge ebaviisakusega.

Et siis hästikasvatatud = viieline laps? Jälle sain targemaks. Tean nüüd, et mul kodus kahest tütrest vähemalt üks on hästikasvatatud…

Oleks pidanud kirjutama siis “raamatukoi ja ülihästi käituv tüdruk” ja “korralik ja sõnakuulelik laps”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 10:41; 30.06 22:15; 30.06 22:18; 30.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Absoluutselt ei saa aru sellistest naljadest. Mis nali, mis põnevus? Te ei tea kunagi, kelle otsa te satute, esiteks. Teiseks – kustmaalt läheb piir nalja ja kiusamise vahel? Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti Tegemist ju selge ebaviisakusega.

uskumatu kuivik oled. jah, loomulikult ei aja need naljad nüüd, täiskasvanuna, enam homeeriliselt naerma, aga kaheksa-üheksa-aastaselt pakkusid nalja küll, mis teha!

Ma tõesti vabandan, võib-olla oli mul vale kasvatus, aga kuidas saaks kellegi kiusamine nalja teha? Ükskõik mis vanuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 10:41; 30.06 22:15; 30.06 22:18; 30.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Absoluutselt ei saa aru sellistest naljadest. Mis nali, mis põnevus? Te ei tea kunagi, kelle otsa te satute, esiteks. Teiseks – kustmaalt läheb piir nalja ja kiusamise vahel? Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti Tegemist ju selge ebaviisakusega.

Mina omakorda ei mõista, kuidas on võimalik oma lapsepõlv niivõrd ära unustada? Ei sündinud sinagi range reeglite najal edasi liikuva kuivikuna, küllap oled ka sina teinud tobedaid hea maitse piiril nalju oma lapse- ja noorpõlves. Mis aga kiusamisse puutub, siis väga õige point. Piir nalja ja kiusamise vahel ongi õhkõrn ja tihti polegi piiri, üks tajub kiusamisena, teine naljana. Üks lahendab olukorra nii, et arendab endas oskuse ka iseenda üle naerda koos nalja viskajatega – see on vägevaim relv maailmas, sellist inimest ei ole võimalik kiusata (st. naeruvääristada). Teine aga hakkab nalju enda ümbert ära keelama ning kaotab igasuguse huumoritaju.
Sina oled vist see viimane.

🙂 Ma ei tea Sinu vanuseklassi, aga ‘meie ajal’/elukohas/sõpruskonnas selliseid tobedaid hea maitse piiril nalju tõesti ei tehtud. Ja ei tea väga, et ka klassikaaslaste hulgas oleks see levinud olnud… Nii lihtsalt ei tehta/tehtud. Õnneks ei tee ka minu laps ega ka tema sõbrad. Laps 11a.
Ja pole mõtet asju segaseks ajada – nali on nali ja kiusamine on kiusamine. Võib-olla ongi meil koolikiusamine nii levinud (kaasaarvatud sellised telefonikõned kooli-/klassikaaslastele/tuttavatele), sest kodus korrutatakse kogu aeg – see on ju nali. On või? Millise piirini? Kes määrab piiri?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 10:41; 30.06 22:15; 30.06 22:18; 30.06 22:31;
To report this post you need to login first.

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:Absoluutselt ei saa aru sellistest naljadest. Mis nali, mis põnevus? Te ei tea kunagi, kelle otsa te satute, esiteks. Teiseks – kustmaalt läheb piir nalja ja kiusamise vahel? Miks peaks ühele “hästikasvatatud ja viielisele lapsele” midagi sellist üldse mõttesse tulema… kõige vapram… no tõesti Tegemist ju selge ebaviisakusega.

Mina omakorda ei mõista, kuidas on võimalik oma lapsepõlv niivõrd ära unustada? Ei sündinud sinagi range reeglite najal edasi liikuva kuivikuna, küllap oled ka sina teinud tobedaid hea maitse piiril nalju oma lapse- ja noorpõlves. Mis aga kiusamisse puutub, siis väga õige point. Piir nalja ja kiusamise vahel ongi õhkõrn ja tihti polegi piiri, üks tajub kiusamisena, teine naljana. Üks lahendab olukorra nii, et arendab endas oskuse ka iseenda üle naerda koos nalja viskajatega – see on vägevaim relv maailmas, sellist inimest ei ole võimalik kiusata (st. naeruvääristada). Teine aga hakkab nalju enda ümbert ära keelama ning kaotab igasuguse huumoritaju.
Sina oled vist see viimane.

:) Ma ei tea Sinu vanuseklassi, aga ‘meie ajal’/elukohas/sõpruskonnas selliseid tobedaid hea maitse piiril nalju tõesti ei tehtud. Ja ei tea väga, et ka klassikaaslaste hulgas oleks see levinud olnud… Nii lihtsalt ei tehta/tehtud. Õnneks ei tee ka minu laps ega ka tema sõbrad. Laps 11a.
Ja pole mõtet asju segaseks ajada – nali on nali ja kiusamine on kiusamine. Võib-olla ongi meil koolikiusamine nii levinud (kaasaarvatud sellised telefonikõned kooli-/klassikaaslastele/tuttavatele), sest kodus korrutatakse kogu aeg – see on ju nali. On või? Millise piirini? Kes määrab piiri?

Selline kõne pole küll kiusamine. Kiusamiseks liigitamisega pole ka vaja üle piiri minna. Kiusamine on siiski pahatahtlik tegu eesmärgiga teist vihastada või ärritada. Selle kõnega lapsed lihtsalt katsetasid oma piire ja itsitasid end ilmselt peale kõnet poolsurnuks. Kahju kellelegi ei sündinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:27; 30.06 11:34; 30.06 16:04; 30.06 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagine nali, mis tehti oli veel see – et helistati ja küsiti- kas loomaaed? kui vastati ei – siis küsiti vastu – aga miks siis ahv telefoni võttis.
Mingi hetk helistati meile korduvalt ühe naisterahva poolt – et kas Mart__on tööl, ema ütles – see on vale nr. Ikka helistas uuesti, lõpuks ema vastas – läks jah, naine tuli järgi. Teisel pool jäädi hiirvaikseks – öeldi ahhah ja pandi toru ära. Rohkem ei helistanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 07:43; 30.06 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea milleks sellest nii suurt probleemi teha, las helistavad. Kellele on see tüütu ja käib närvidele piisab ainult kurjema hääle tegemisest aga kellele see närvidele ei käi võib vabalt naljaga kaasa minna või siis selgeks teha et see pole kena jne… Siin ilmas on tõesti nii vähe probleeme et laste naljade (millest välja kasvatakse) peale endast välja minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku tegin ise ka lapsena sellist nalja. Siis oli see naljakas, nüüd enam ei ole. Ka minu vanematele ei meeldinud see tol ajal. Sain pahandada, kuna häirisin võõraid inimesi ja see ei olnud ka viisakas.
Ma saan aru, et see võib osadel lastel vanusega kaasas käia, aga ega ma seepärast ei pea sellista asja heaks kiitma ja last õigustama. Kui ma teaks, et minu lapsed midagi sellist teevad, oleksin ka pahane ja pettunud. Kindlasti keelaksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest õige soovitus teemaalgatuse pealkirjas – tegevusetus on tänapäeva lastel tõsine probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on samasugune nali (või “nali”, kuidas kellelegi), kus kamp igavlevaid kortermaja lapsi käis võõraste inimeste uste taga pidevalt kella andmas. Ning enne kui elanik ust avada jõudis, pandi plehku. Olin tol ajal laps ja vanematega külas ühel sellisel perel, kelle ukse taga vähemalt tol õhtul lakkamatult kella anti. Pereema, pereisa, vanaema, lapsed – kõik käisid muudkui ust avamas, kuni enam polnud kellelgi eriti lõbus. Muudkui kruti neid snepreid kinni-lahti, avades kuuled vaid nurga tagant itsitamist ja kui vaatama lähed, on trepikorda tühi ning altpoolt kostab vaid jalgade mütsumist. Jajah, saime kõik aru, et igavlevad tited lollitavad, aga nüri ja tüütu oli see siiski. Pärast seda, s.o olnuna ise “märklaua” rollis, ei kippunud ma teistele enam niisuguseid ühepoolseid nalju tegema. Ehkki jah, saan aru et lapsepõlv ja puha…

Tuttav rääkis, kuidas temale oli mobiilile samuti hakatud selliseid tüngakõnesid tittede poolt tegema. Lõpuks ta enam ei jaksanud neid vastu võtta, sest oma lapsed ja oma elu tahtsid ka elamist- muudkui jookse mobiilile vastama, pane käest, mine oma lapse juurde, kui jälle mobiil heliseb. Pani viimases hädas mobiili hääletu peale, et vähegi midagi teha saaks. Ja kui talle helistas haige ema, et on põrandal maas ega saa hingata, ei kuulnud ta kõnet. Lõpuks, kui avastas et pidevate tüngakõnede tõttu hääletuks pandud mobiilile on tulnud emalt 8 kõnet, läks kiireks. Kahjuks suri ema järgmisel päeval haiglas.

Nii et minu arvamus on- saan aru et lastel on lapsepõlv ja lastel on igav ja iseenesest mõni telefonikõne pole veel maailmalõpp. Ent igal asjal on piir ja lapsed oma ea tõttu ei ole alati suutelised seda piiri omal jõul ära tundma. Seega telefonilollitamise osas oleks mõistlik kodus oma lapsega siiski selgitustööd teha ja soovitada leida neil endale paremat ja ohutumat tegevust. Kunagi ei tea…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 09:48; 06.07 12:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koolilaps Leidke tegevust oma laisklevatele lastele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.