Esileht Pereelu ja suhted Leidsin mehe taskust…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Leidsin mehe taskust…

Postitas:
Kägu

Pidin hommikul mehe autoga tööle sõitma ning kui käe tema esikus rippuva mantli taskusse pistsin, siis autovõtme asemel jäi mu sõrmede vahele midagi pehmet ja ümarat. Seda miskit välja võttes ja peopesa paotades, avanes minu silme all midagi, mida ei suudaks kuidagi oma mehega seostada. Nimelt oli selleks punane ja pehme klouni nina. Arvestades, et mu mees on küllaltki tõsise ja puise olemisega meesterahvas siis panigi see leid mind kukalt kratsima. Mida teeb klouni nina tema taskus? Peas hakkasid igasugu segased mõtted liikuma. Kas tõesti on tegu äkki tema armukese atribuudiga? Kas ta petab mind äkki “Piip” kunstniku nime kandva naisterahvaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ta vallatles eile hoopis Rudolfiga. Tead küll, see punase ninaga põhjapõder.

* Proovi veel oma ilukirjanduslikke katsetusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pidin hommikul mehe autoga tööle sõitma ning kui käe tema esikus rippuva mantli taskusse pistsin, siis autovõtme asemel jäi mu sõrmede vahele midagi pehmet ja ümarat. Seda miskit välja võttes ja peopesa paotades, avanes minu silme all midagi, mida ei suudaks kuidagi oma mehega seostada. Nimelt oli selleks punane ja pehme klouni nina. Arvestades, et mu mees on küllaltki tõsise ja puise olemisega meesterahvas siis panigi see leid mind kukalt kratsima. Mida teeb klouni nina tema taskus? Peas hakkasid igasugu segased mõtted liikuma. Kas tõesti on tegu äkki tema armukese atribuudiga? Kas ta petab mind äkki “Piip” kunstniku nime kandva naisterahvaga?

Nii kahju, et sa need kaks viimast lauset kirjutasid ehk kukkusid liiga didaktiliselt publiku mõtteid suunama. Muidu oleks võinud aruteluks minnagi. Ühesõnaga, katsu rohkem rolli sisse elada, siis sa ei lange selle liigse puust-ja-punaseks lõksu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on tegu disainkondoomiga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

päriselt, sellised titenaljad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli täpselt sama eelmisel nädalal, ausalt. Ainult et temal oli selgitus olemas: tõi lapse tsirkuseteemaliselt sünnipäevalt ära. Ise ostsin selle nina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ja minu mehel oli lausa kaks nina eile taskus, üks tavalises taskus ja teine põuetaskus. Nagu oleks nende rudolfitega lausa grupikat teinud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina aga leidsin mehe läpakakotist (ei, ma ei luura, ta ise tõi selle koti mulle, et ma saaksin konkreetseks olukorraks kaasa võtta oma muidu koduse läpaka, millel kotti polegi) naisterahva sukkpüksid.
Kasutatud.

Hingasin sisse-välja, nutsin peatäie ja võtsin mehe ette. Mees vaatas mind haletsevalt ja ütles, et sulle peaks küll mingit turgutit või marjaviina ostma, kas sa siis ei mäleta, et sõitsime ükspäev tööle ja sa tõmbasid autosse istudes sukkpüksid katki, sõitsin Selverisse, ostsin sulle uued (sest sa ise keeldusid poodi minemast), vahetasid neid autos, toppisid vanad mulle läpakasse ja sul endal oli selleks mingi kohutavalt tõsine põhjus a la minu käekotti ei mahu ja kohe siin õues prügikasti visata oleks imelik. No ja nii nad sinna läpakakoti põhja jäid.

Mõtlesin, jap, nii see oli, nagu mees rääkis. KUnagi enne jõule. Pole mul seda mälukest. Aga mingi 7 h suutsin ma juba lahutusele mõelda ja ausõna, üürikorterite city24 oli juba lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leitud asi. Ise olen ka veidraid asju leidnud, vanurite prillid ja auto valuvelg, mingi mootorratta jupi leidsin kord. Mees mul ei kahtlustanud, et tulin vanaldase armukese juurest, kel hobiks autode remont ja mootorrattaga sõitmine. Näed tonti kus seda pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas teemategiga veel siia kirjutab, ei tea, kas teema on liba või mitte. Aga mul ei seotuks selline leid üldse mingi klouni mängiva naisterahvaga. Mulle seostuks see hoopis mingi selleise asjaga, et mees on käinud kuskil lapse sünnipäeval ja seal anti kõigile mingi ninad vms kätte ja ette ja pärast sealviibimist ta pistis selle taskusse ja unustas. Ja et mis lapse, kelle lapse? Oma salalapse ehk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issanda Aastal 2017: Valimiskampaania on täies hoos: sotsiaaldemokraadid müüvad vähekindlustatud laste toetuseks klounininasid
Täna, lastekaitsepäeval panevad sotsiaaldemokraadid müüki punased klounininad, et aidata ennekõike vähekindlustatud lapsed tasuta laagritesse.

“Punane klouninina on naljakas, kuid sellel algatusel on tõsi taga: isegi üks laagrikoht käib väga paljudele peredele lihtsalt üle jõu. Müügist saadud tulu annetame Lastekaitse Liidule,” kirjutab Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski oma erakonnakaaslastele.”

Sa vist koristad oma mehe taskuid väga harva? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise olen ka veidraid asju leidnud, vanurite prillid ja auto valuvelg

Mehe taskust? Valuvelg?
Sa vist ei tea, mis asi see on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ta ikka ise leidis ja pistis valuvelje taskusse, mees leidis tema taskust koos prillide ja motikajupiga… funktsinaalse lugemisoskusega sul kehva! (sain ka moodsa sõna siin ära kasutada)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist koristad oma mehe taskuid väga harva? 😀

Kas naine peab mehe taskuid koristama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehe taskust? Valuvelg?

Mitte mehe taskust ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul mees hüüdis täna hommikul, et kallis, kui sa juba koridoris oled, ole heA, too mulle mu jope taskust klouni nina!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen taskust raha leidnud ja igasugu muud kraami, aga meest pole taskust kunagi leidnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehe taskust? Valuvelg?

Mitte mehe taskust ju.

Aa, et kui naise taskus on valuvelg, siis on ok?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgmisena võiksid sa oma mehe mantlitaskust revolvri leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on tegu disainkondoomiga!

Jah, jaapanlaste suurusele vastav disainkondoom.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma leidsin mehe teksade taskust (ma üldiselt ei sobra mehe taskutes aga ta palus mul oma tööteksad pessu panna, kui suusareisil oli), märkmepaberid kuhu oli kirjutatud snäkid ja siis mingi aadress. Küsisin, et kas võin need märkmed ära visada, siis vastas et jaa võib, et snäkid võttis suusareisile kaasa ja aadress oli suusamäärimise töökoda, kus ta juba ära käis :-O. Huvitav, mis sellest kõiges mõelda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on hetkel käekotis korralik, ehitajate mõõtelint ja suusamääre -idee järgi peaks mul olema ehitajast armuke, kellele meeldib suusatada. Lisaks muule tränile on pudeliavaja. Autas on piknikutekk ja mänguklaver. Annab veel juurde mõelda….

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Pereelu ja suhted Leidsin mehe taskust…