Esileht Pereelu ja suhted Leidub veel normaalseid mehi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 94 )

Teema: Leidub veel normaalseid mehi

Postitas:

Nii ilusad inimesed….

Kadestan…ja imestan kust sellised mehed tulevad

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/94903277/pere-ja-kodu-kaanelugu-daniel-levi-viinalass-kui-naen-kuidas-eleri-meie-tutreid-armastab-suureneb-mu-armastus-tema-vastu-veelgi

 

+9
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Artiklit ei loe aga delfi avalehel oli neist pilt mõni päev tagasi, mis nägi välja nagu ema kaisutaks hellalt oma poega. Väga imelik kuvand.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks kadestada kellegi viletsat pereelu?

Sest selge on see, et ka reaalselt õnnelikud paarid selliseid lookesi reeglina trükki ei lase …

+3
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks kadestada kellegi viletsat pereelu?

Sest selge on see, et ka reaalselt õnnelikud paarid selliseid lookesi reeglina trükki ei lase …

Ei pea paika.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kes ise tunnistas, et pettis naist?

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mäletan mingit ülestunnistust, kus mees ütles, et on oma naist petnud. Isiklikult minu jaoks tähendab selline asjaolu kiiret ja konkreetset suhte lõppu. Ja mitte iialgi ei saa öelda petja (no, mis siis, et üles tunnistas) kohta, et tegemist on hea mehega.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kes ise tunnistas, et pettis naist?

Ei usu, et pettis. Nad on usklik pere

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kes ise tunnistas, et pettis naist?

Ei usu, et pettis. Nad on usklik pere

Tõesti? Mees siis järelikult valetas ajakirjanikele, kui ütles, et pettis oma naist?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mina usu, et Daniel oma naist pettis. See on külamooride jutt.

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mina usu, et Daniel oma naist pettis. See on külamooride jutt.

Mis külamoorid? Ta ise tunnistas ju seda, et naist pettis.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On tõesti ilus perekond.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kes ise tunnistas, et pettis naist?

Ei usu, et pettis. Nad on usklik pere

Tõesti? Mees siis järelikult valetas ajakirjanikele, kui ütles, et pettis oma naist?

Ja huvitav kus ta seda väidab?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kes ise tunnistas, et pettis naist?

Ei usu, et pettis. Nad on usklik pere

Tõesti? Mees siis järelikult valetas ajakirjanikele, kui ütles, et pettis oma naist?

Ja huvitav kus ta seda väidab?

Sellest on ta pikalt ja laialt rääkinud mingis telesaates.

Lisaks on ta seda põgusalt paaris artiklis maininud.

https://elu24.postimees.ee/4499665/daniel-levi-viinalassi-jahmatav-ulestunnistus-minu-ja-eleri-suhtest-ei-olnud-vahepeal-midagi-jarel

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/82550151/daniel-levi-tunnistab-ules-reetsin-abikaasa-usaldust-rangalt-meie-suhtest-ei-olnud-vahepeal-enam-midagi-jarel

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõest, väga normaalne mees. Iga perekoolika suur unistus.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mäletan ka, Daniel on ise rääkinud, et vahepeal läksid koguni lahku ja pole sugugi kogu aeg asi nii idülliline olnud. Mees on ka päris halvasti käitunud ja truudust murdnud, aga naine on nii ideaalne ja tore, et andis andeks. Seda on nad ise mitmes artiklis rääkinud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mäletan mingit ülestunnistust, kus mees ütles, et on oma naist petnud. Isiklikult minu jaoks tähendab selline asjaolu kiiret ja konkreetset suhte lõppu. Ja mitte iialgi ei saa öelda petja (no, mis siis, et üles tunnistas) kohta, et tegemist on hea mehega.

Jaa, normaalne mees ei tunnista iialgi oma vigu ja eksimusi ja isegi vahele jäädes eitab kõike. Need mehed, kes oma vigu tunnistada julgevad ja neist õpivad, on ebanormaalsed.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mäletan mingit ülestunnistust, kus mees ütles, et on oma naist petnud. Isiklikult minu jaoks tähendab selline asjaolu kiiret ja konkreetset suhte lõppu. Ja mitte iialgi ei saa öelda petja (no, mis siis, et üles tunnistas) kohta, et tegemist on hea mehega.

Jaa, normaalne mees ei tunnista iialgi oma vigu ja eksimusi ja isegi vahele jäädes eitab kõike. Need mehed, kes oma vigu tunnistada julgevad ja neist õpivad, on ebanormaalsed.

Tahtsin sama kirjutada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui paned vasakult ja siis tunnistad, siis oledki kohe “normaalne mees”?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mäletan mingit ülestunnistust, kus mees ütles, et on oma naist petnud. Isiklikult minu jaoks tähendab selline asjaolu kiiret ja konkreetset suhte lõppu. Ja mitte iialgi ei saa öelda petja (no, mis siis, et üles tunnistas) kohta, et tegemist on hea mehega.

Jaa, normaalne mees ei tunnista iialgi oma vigu ja eksimusi ja isegi vahele jäädes eitab kõike. Need mehed, kes oma vigu tunnistada julgevad ja neist õpivad, on ebanormaalsed.

Huvitav, kas mina ütlesin midagi sellist või? Väga tore, et tunnistas oma viga ja eksimust. Veel toredam, et õppis sellest. Lihtsalt isiklikult minu jaoks on truudusetus asjaolu, mille puhul lõpetaksin suhte igal juhul. Järgmises suhtes saab siis mees juba palju targem olla ja enam mitte teha vigu.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui paned vasakult ja siis tunnistad, siis oledki kohe “normaalne mees”?

Kui paned vasakule ja mitte ainult ei keeldu tunnistamast, vaid valad hapet haavale, et pole olnud ja teed naise süüdlaseks ja paranoikuks, siis on see mis mees…?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas mina ütlesin midagi sellist või? Väga tore, et tunnistas oma viga ja eksimust. Veel toredam, et õppis sellest. Lihtsalt isiklikult minu jaoks on truudusetus asjaolu, mille puhul lõpetaksin suhte igal juhul. Järgmises suhtes saab siis mees juba palju targem olla ja enam mitte teha vigu.

Teema pole ometi sinust?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas mina ütlesin midagi sellist või? Väga tore, et tunnistas oma viga ja eksimust. Veel toredam, et õppis sellest. Lihtsalt isiklikult minu jaoks on truudusetus asjaolu, mille puhul lõpetaksin suhte igal juhul. Järgmises suhtes saab siis mees juba palju targem olla ja enam mitte teha vigu.

Teema pole ometi sinust?

Kui mind tsiteeritakse, siis on ju igati asjakohane, kui ma sellele vastan ja oma seisukohta selgitan.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas mina ütlesin midagi sellist või? Väga tore, et tunnistas oma viga ja eksimust. Veel toredam, et õppis sellest. Lihtsalt isiklikult minu jaoks on truudusetus asjaolu, mille puhul lõpetaksin suhte igal juhul. Järgmises suhtes saab siis mees juba palju targem olla ja enam mitte teha vigu.

Teema pole ometi sinust?

Kui mind tsiteeritakse, siis on ju igati asjakohane, kui ma sellele vastan ja oma seisukohta selgitan.

Teema on tuntud nägudest. Kuidas see sinu isiklik kogemus siia puutub? Ilusad inimesed ja kena perekond, miks peab alati alla tirima teisi inimesi?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas mina ütlesin midagi sellist või? Väga tore, et tunnistas oma viga ja eksimust. Veel toredam, et õppis sellest. Lihtsalt isiklikult minu jaoks on truudusetus asjaolu, mille puhul lõpetaksin suhte igal juhul. Järgmises suhtes saab siis mees juba palju targem olla ja enam mitte teha vigu.

Teema pole ometi sinust?

Ju siis tal on mingid probleemid pereelus, et ta ennast nii puudutatuna tunneb.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui paned vasakult ja siis tunnistad, siis oledki kohe “normaalne mees”?

Kui paned vasakule ja mitte ainult ei keeldu tunnistamast, vaid valad hapet haavale, et pole olnud ja teed naise süüdlaseks ja paranoikuks, siis on see mis mees…?

Ühesõnaga, kui mees tunnistab üles ja kahetseb, siis muutub tegu ise justkui olematuks? Ja naine peaks selle teo igal juhul unustama ja andeks andma ning suhet tingimata jätkama? Sest mees oli ju nii tubli ja tunnistas üles?

See kirjeldus, et “õige mees” varjab ja teeb hoopis naise süüdlaseks on muidugi veel halvem variant. Ja niimoodi käituvad kahjuks väga paljud mehed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, kui mees tunnistab üles ja kahetseb, siis muutub tegu ise justkui olematuks? Ja naine peaks selle teo igal juhul unustama ja andeks andma ning suhet tingimata jätkama? Sest mees oli ju nii tubli ja tunnistas üles?

See kirjeldus, et “õige mees” varjab ja teeb hoopis naise süüdlaseks on muidugi veel halvem variant. Ja niimoodi käituvad kahjuks väga paljud mehed.

Ei tasu igast teemast jura välja imeda. Kas tõesti ühtegi positiivset teemat ei või olla? Võib!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu igast teemast jura välja imeda. Kas tõesti ühtegi positiivset teemat ei või olla? Võib!

Võib! Aga rääkida ideaalsusest mehe puhul, kes petab, on siiski palju. Muidu, pealtnäha (kui ei teaks), siis on tõesti ilus pere.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu igast teemast jura välja imeda. Kas tõesti ühtegi positiivset teemat ei või olla? Võib!

Võib! Aga rääkida ideaalsusest mehe puhul, kes petab, on siiski palju. Muidu, pealtnäha (kui ei teaks), siis on tõesti ilus pere.

Jääme eriarvamusele siinkohal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ideaalne mees ei peta mitte kunagi oma naist. Siinkohal ei ole vahet, kas mees hiljem tunnistab üles ja kahetseb või mitte. Igal juhul ei saa selline mees enam olla ideaalne mees. Lihtsalt, esimesel juhul on mees natukene normaalsem, sest tal on südametunnistus.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ideaalne mees ei peta mitte kunagi oma naist. Siinkohal ei ole vahet, kas mees hiljem tunnistab üles ja kahetseb või mitte. Igal juhul ei saa selline mees enam olla ideaalne mees. Lihtsalt, esimesel juhul on mees natukene normaalsem, sest tal on südametunnistus.

Saad aru, et iga inimese suhted on tema ja ta partneri isiklik asi, kuidas toimida samuti. Mitte ämma, vanatädi, käo? Mõistad seda? Loe ajakirjandust nagu enamus teeb. Ei ole vaja rohkem eludesse sekkuda, kui see, mis need ise ütlevad.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Leidub veel normaalseid mehi