Esileht Pereelu ja suhted Leidub veel normaalseid mehi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: Leidub veel normaalseid mehi

Postitas:
Kägu

Saad aru, et iga inimese suhted on tema ja ta partneri isiklik asi, kuidas toimida samuti. Mitte ämma, vanatädi, käo? Mõistad seda? Loe ajakirjandust nagu enamus teeb. Ei ole vaja rohkem eludesse sekkuda, kui see, mis need ise ütlevad.

Muidugi saan aru, et iga inimene toimib nii, nagu õigeks peab. Ja konkreetselt selle pere ellu ei ole mitte keegi sekkunud. Nemad ju teevadki nii, nagu nad õigeks peavad.

Kui me aga räägime üldiselt, kas truudusetu mees on ideaalne mees või mitte, siis minu arvates ei ole! See, kas keegi soovib sellise mehega oma elu jätkata on tõesti tema enda asi.

Ja, mida tähendab, et loe ajakirjandust, kuidas enamus teevad? Et, kui enamus naisi pigistavad oma mehe truudusetuse pärast silma kinni, siis peaks kõik naised nii tegema? Ei pea!

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, normaalne mees ei tunnista iialgi oma vigu ja eksimusi ja isegi vahele jäädes eitab kõike. Need mehed, kes oma vigu tunnistada julgevad ja neist õpivad, on ebanormaalsed.

Sinu mehel on siis küll hea ja mugav elu. Saab rahulikult vasakule käia palju tahab. Teab, et piisab vaid sellest, et sulle ilusti kõik üles tunnistab. Ja ongi kõik korras ning õnnelik ja ideaalne pereelu jätkub.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui me aga räägime üldiselt, kas truudusetu mees on ideaalne mees või mitte, siis minu arvates ei ole! See, kas keegi soovib sellise mehega oma elu jätkata on tõesti tema enda asi.

Ja, mida tähendab, et loe ajakirjandust, kuidas enamus teevad? Et, kui enamus naisi pigistavad oma mehe truudusetuse pärast silma kinni, siis peaks kõik naised nii tegema? Ei pea!

Aga ikkagi virtsutasid hea teema ära täiesti mõttetult.

Keegi olegi öelnud, mida sina tegema pead, see on sinu enda peas kinni, et sulle seda soovitatakse. Kas tõesti inimesed on muutunud nii enesekesksek, et ei ole otsa ega äärt?

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ikkagi virtsutasid hea teema ära täiesti mõttetult.

Sa oleksid veel tahtnud umbes 50ne erineva käo sulest lugeda, et on nad on nii ilus ja sümpaatne pere? Või, mida saaks sellisele teemale veel lisada?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oleksid veel tahtnud umbes 50ne erineva käo sulest lugeda, et on nad on nii ilus ja sümpaatne pere? Või, mida saaks sellisele teemale veel lisada

Ussita edasi, õun on juba auklik.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No selle ühe perekonna näitel ei saa ju loogiliselt mõelda,et mehed on sellised.Mis seal salata noorte hulgas jah on ilusat ja romantilisemat elu rohkem.Iga algus on ilus- kokkusaamine,ühne elu ,lapsed ja pere.Aga eks pika aja peale tulevad ka esimesed lahkhelid,tülid ja pahanused,neid on igas peres.Ja eks see aeg siis näitab ,kuidas toime tullakse.Kui praegu vaadata ,kui palju on ka lahtusi nende perede seas ,keda oma tutvusring imetles ,kui ideaalne pere ja nüüd minnakse lahku ja neid on palju.Kurb aga tõsi.Eks kahjuks ja normaalseid mehi jääb järjest vähemaks,sest enamus meestel 45+ tuleb igatsus uue ja huvitavama naise järgi ja tänu sellele jäetakse maha oma pere.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, sellisest mehest nagu seal videos tõepoolest ainult unistangi ööd ja päevad, eks…

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees võib armastust tunda, aga kui ta seda tegudes ei väljenda, vaid ainult sõnades, siis mis on sellisest armastusest kasu. Järgmine tegu, mis paneb naise kannatama, on naisele kordades valusam, kui enne on räägitud ilusaid sõnu. Mees avaldab armastust ja pärast selgus, et magas samaaegselt ka sõbrannaga. Kohe niipalju armastust, et peab kohe mitme naisega jagama???? Selline mees peaks suu kinni hoidma ja oma armastust tegudest väljendama, mitte sõnades. Minu meelest on see vaimne vägivald, kui sõnades ütleb, et armastab ja siis teeb teo, kus on ilmselgel, et armastab teisi rohkem kui enda naist.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mees võib armastust tunda, aga kui ta seda tegudes ei väljenda, vaid ainult sõnades, siis mis on sellisest armastusest kasu. Järgmine tegu, mis paneb naise kannatama, on naisele kordades valusam, kui enne on räägitud ilusaid sõnu. Mees avaldab armastust ja pärast selgus, et magas samaaegselt ka sõbrannaga. Kohe niipalju armastust, et peab kohe mitme naisega jagama???? Selline mees peaks suu kinni hoidma ja oma armastust tegudest väljendama, mitte sõnades. Minu meelest on see vaimne vägivald, kui sõnades ütleb, et armastab ja siis teeb teo, kus on ilmselgel, et armastab teisi rohkem kui enda naist.

Magas sõbrannaga? Ma artikleid ei lugenud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge, kui nad juba algklassidest peale nö paar on olnud, siis ju arusaadav. Usklik või mitte, kuid et vahepeal (soovitavalt enne perekonna loomist) tekib noorel inimesel tõmme kellegi teisega, on paraku loodusest. Jah, mõned mehed suudavad sellele vastu seista kuid ei saa hukka mõista, kui noor mees libastub. Samas naisena tuleb ka mõista, et abiellugu minuga kui ikka kindel on, et ma see õige igas mõttes. Seksuaalne areng on vajalik. Mitte, et ei tohi enne abielluda, kui kogemust vähe kuid see on oluline inimese arengus ennast tunda õppida. Partnereid proovida, selliselt see petmine tekib. Nõrkusehetk või misiganes põhjusel, nagu ka Ivo Linna laulus: võtku mind või homme saatan, täna sõpra vajan ma…

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mõned mehed suudavad sellele vastu seista kuid ei saa hukka mõista, kui noor mees libastub.

Huvitav, et mehi koheldakse kui ahve, kelle puhul on loomulik, et ikka natukene libastutakse. Ta on ju mees. Millegipärast naiste ringiliiderdamise suhtes küll nii mõistev ei olda.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mõned mehed suudavad sellele vastu seista kuid ei saa hukka mõista, kui noor mees libastub.

Huvitav, et mehi koheldakse kui ahve, kelle puhul on loomulik, et ikka natukene libastutakse. Ta on ju mees. Millegipärast naiste ringiliiderdamise suhtes küll nii mõistev ei olda.

Me ei tea ju kas ja mis see naine on teinud, tema pole sellest rääkinud….

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis on topeltmoraali küllaga. Imelik see, et naiste endi poolt. Ma siin paar teemat allpool tunnistasin, et ehkki olen pikaaegses abielus, olen oma nooruspõlve silmarõõmuga mõned korrad kohtunud ja jalutamas käinud. Kõik on olnud täiesti platooniline ja viisakas. Ja, kus ma siis kägude käest sain selle eest. A la lahe eit oled, lase samas vaimus aga edas! Keegi kirjutas ka, et mul on mingi trauma. Kui palusin täpsustada, mida selle all mõtleb, siis ei osanud midagi vastata.

Nii et jah, siin teemas võib lugeda, et sellest pole mitte kui midagi, et mees vahepeal vääratab ja ära käib. Ikka on ta ideaalne mees ja neil on ideaalne pere. Aga, kui naisterahvas endale lihtsalt jalutuskäiku teise mehega lubab, siis on ta valmis hoor, kelle tegu on andestamatu.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma siin paar teemat allpool tunnistasin, et ehkki olen pikaaegses abielus, olen oma nooruspõlve silmarõõmuga mõned korrad kohtunud ja jalutamas käinud. Kõik on olnud täiesti platooniline ja viisakas. Ja, kus ma siis kägude käest sain selle eest. A la lahe eit oled, lase samas vaimus aga edas! Keegi kirjutas ka, et mul on mingi trauma. Kui palusin täpsustada, mida selle all mõtleb, siis ei osanud midagi vastata.

Võimalik, et sul on oma mehega nii tugev suhe, et miski ja keegi seda ei kõiguta ja sinu mehel on ükskõik, kus ja miks käid. Sa ei saanud veel hästi aru, siis trauma on minul endal, aga see on minu probleem. Sina käi aga platooniliselt jalutamas ja ongi korras. Sinust ei olnud juttu, vaid mina ei sobi siia maailma lihtsalt ja sellest sain lapsena aru. Ju siis ei ole hoor, enamus arvab, et ei ole hoor. Mina arvan, et oled hoor, aga see on minu probleem. Mõistad?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et oled hoor, aga see on minu probleem. Mõistad?

Aga, kas sina mõistad, mida tähendab sõna “hoor”? Hoor on liiderlik naisterahvas, kes seksib oma mehe kõrvalt teiste meestega. Mina ei ole oma mehe kõrvalt mitte kunagi mitte ühegi teise mehega seksinud. Ja ei kavatse ka seda teha. Jalutuskäik mehega, kes ei ole sinu mees, ei ole hooramine.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga, kas sina mõistad, mida tähendab sõna “hoor”? Hoor on liiderlik naisterahvas, kes seksib oma mehe kõrvalt teiste meestega. Mina ei ole oma mehe kõrvalt mitte kunagi mitte ühegi teise mehega seksinud. Ja ei kavatse ka seda teha. Jalutuskäik mehega, kes ei ole sinu mees, ei ole hooramine.

Need pikad kirjeldused, neli meest või palju sul neid oli, aastakümned hiljem, mingid särinad ja muusikapalad pole kombekas. Lohutuseks ütlen, et üldsus arvab, et sa pole hoor. Mul on väga ranged raamid ja neid raame pole nõus kõigutama, nagu sina pole nõus kunagiste kallimatega jalutamast loobuma.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need pikad kirjeldused, neli meest või palju sul neid oli, aastakümned hiljem, mingid särinad ja muusikapalad pole kombekas. Lohutuseks ütlen, et üldsus arvab, et sa pole hoor. Mul on väga ranged raamid ja neid raame pole nõus kõigutama, nagu sina pole nõus kunagiste kallimatega jalutamast loobuma

Kui sa ütled, et oleks mõistlik ja kombekas meeste tähelepanuavaldusi ignoreerida, siis ma ehk oleksin sinuga natukene nõus. Aga, kui sa ütled, et ma olen hoor, sellepärast mehed on minuga aastate tagant ühendust võtnud ja ma pole neid joonelt kuradile saatnud, siis ma ei ole sinuga nõus.

Vastassugupoolega saab suhelda ka nii, et asi millekski enamaks ei arene. Sinu maailmas on vist ka see imelik ja võimatu ja läheb sinu raamidest välja? Sinu maailmas peaks vist mehe- ja naisevaheline suhtlemine jõudma alati voodisse? Niisama suhtlemine on imelik?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ütled, et oleks mõistlik ja kombekas meeste tähelepanuavaldusi ignoreerida, siis ma ehk oleksin sinuga natukene nõus. Aga, kui sa ütled, et ma olen hoor, sellepärast mehed on minuga aastate tagant ühendust võtnud ja ma pole neid joonelt kuradile saatnud, siis ma ei ole sinuga nõus.

No tead, aastakümnete jooksul on olnud võimalusi küll ja veel.

Vastassugupoolega saab suhelda ka nii, et asi millekski enamaks ei arene. Sinu maailmas on vist ka see imelik ja võimatu ja läheb sinu raamidest välja? Sinu maailmas peaks vist mehe- ja naisevaheline suhtlemine jõudma alati voodisse? Niisama suhtlemine on imelik?

Lugedes sinu kirjeldusi on seal taga enamat, kui sina üritad väita. Abikaasana keelaks sellised suhted paugult ära ja nüüd ütled, et sinu õigus. Ongi, aga siis on suhe läbi ka. Seega sul on roppumoodi vedanud mehega.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tead, aastakümnete jooksul on olnud võimalusi küll ja veel.

No miks peab, kui selline suhtlemine ei kahjusta mitte kedagi? Seda enam, et see suhtlemine ei ole igapäevane, vaid pigem harv teatud aja tagant kontakteerumine stiilis “kuidas sul siis vahepeal kah läinud on?”.

Lugedes sinu kirjeldusi on seal taga enamat, kui sina üritad väita. Abikaasana keelaks sellised suhted paugult ära ja nüüd ütled, et sinu õigus. Ongi, aga siis on suhe läbi ka. Seega sul on roppumoodi vedanud mehega

Kas sinu mees siis käsib ja keelab sind? Ei usu, et selline suhe saab hästi ja kaua toimida.

Ilmselt ongi asi usalduses. Kuna oleme koos olnud mitu aastakümmet, siis tunneb ta mind piisavalt teadmaks, et ma ei tee selliseid asju, mis talle tegelikult ei meeldi. Ja ma ei teegi!

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sinu mees siis käsib ja keelab sind? Ei usu, et selline suhe saab hästi ja kaua toimida.

Ilmselt ongi asi usalduses. Kuna oleme koos olnud mitu aastakümmet, siis tunneb ta mind piisavalt teadmaks, et ma ei tee selliseid asju, mis talle tegelikult ei meeldi. Ja ma ei teegi!

Tublid olete. Kahju, et sul lugemisoskus puudub. Osadel ongi kaks teed kas kõik suhted lagunevad vs ei loo neid teades oma vigu, teiste vigu. Kumb variant õnnelikumaks teeb? See viimane.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kes sellest Danieli teemast nüüd nii käima on läinud? Mees ise? Elukaaslane? Või mõni tuttav?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kes sellest Danieli teemast nüüd nii käima on läinud? Mees ise? Elukaaslane? Või mõni tuttav?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis on topeltmoraali küllaga. Imelik see, et naiste endi poolt. Ma siin paar teemat allpool tunnistasin, et ehkki olen pikaaegses abielus, olen oma nooruspõlve silmarõõmuga mõned korrad kohtunud ja jalutamas käinud. Kõik on olnud täiesti platooniline ja viisakas. Ja, kus ma siis kägude käest sain selle eest. A la lahe eit oled, lase samas vaimus aga edas! Keegi kirjutas ka, et mul on mingi trauma. Kui palusin täpsustada, mida selle all mõtleb, siis ei osanud midagi vastata.

Nii et jah, siin teemas võib lugeda, et sellest pole mitte kui midagi, et mees vahepeal vääratab ja ära käib. Ikka on ta ideaalne mees ja neil on ideaalne pere. Aga, kui naisterahvas endale lihtsalt jalutuskäiku teise mehega lubab, siis on ta valmis hoor, kelle tegu on andestamatu.

Sa ikka saad aru millest sa räägid?

Kõik algabki tavalisest jalutuskäigust. Sa mõtled, et mehed tahavad midagi muud või? Hoor oled sa sellepärast, et soovid kohtuda abielus meestega. Ah, jaa juba kohtusid ka ja nüüd jäädki igaveseks hooraks, selge.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru millest sa räägid?

Kõik algabki tavalisest jalutuskäigust. Sa mõtled, et mehed tahavad midagi muud või? Hoor oled sa sellepärast, et soovid kohtuda abielus meestega. Ah, jaa juba kohtusid ka ja nüüd jäädki igaveseks hooraks, selge.

pea nüüd õige hoogu! Need mehed ei ole abielus. Välja arvatud see üks, kes saatis igatsevad muusikapalu ja kelle kontakteerumiskatsed viisakalt tagasi lükkasin.

ja, mida tähendab, et jalutuskäigust algab kõik? Kui see nii oleks, siis oleks juba ammu alanud nende aastate jooksul. Aga ei ole, ja ei alga ka. Vähemalt mitte seni, kuni ma abielus olen.

katsu ikka järge pidada ja aru saada, millest jutt käib. Ja ära mõtle asju välja.

sul on selle hoora-teemaga vist mingi tõsisem kompleks?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

pea nüüd õige hoogu! Need mehed ei ole abielus. Välja arvatud see üks, kes saatis igatsevad muusikapalu ja kelle kontakteerumiskatsed viisakalt tagasi lükkasin.

ja, mida tähendab, et jalutuskäigust algab kõik? Kui see nii oleks, siis oleks juba ammu alanud nende aastate jooksul. Aga ei ole, ja ei alga ka. Vähemalt mitte seni, kuni ma abielus olen.

Sõprust ei pandaks pahaks. Käige neljakesi sinu mees, sõber ja tolle kaaslane jalutamas nagu teeme mina, minu mees ja põhikooliaegne eksarmastus oma naisega. Palju ägedam ja seltsis segasem.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalsed mehed,kes need on.Selliseid pole olemas.Ausalt ma ei tea mis on viimasel ajal meestega juhtunud.Paljud tuttavad järjest lahutavad ,isegi need kes juba 20+ aastat koos.Mehed otsivad uusi seksobjekte ja jätavad oma pered maha,see on nii tavaline juba.Silmaklapid peas ainult armukesed ja uued naised silme ees,ootavad seda momenti ,kui aimult saaks kellegile panna ja uued  armukesed selle mänguga kaasa lähvad ,jalad laiali ootamas.Ja paljud eesti mehed pole perede jaoks loodud.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisel on “õigus” – eesti mehed pole pereinimesed. Hoopis Rootsi lillamehed on.

p.s. Stockholmis ca 80% kõikidest täiskasvanud inimestest elavad vallalisena. Kas siis lastega või päris üksi. Seal on õiged mehed, perekoolikas, hakka jooksma …

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin teemas võib lugeda, et sellest pole mitte kui midagi, et mees vahepeal vääratab ja ära käib. Ikka on ta ideaalne mees ja neil on ideaalne pere. Aga, kui naisterahvas endale lihtsalt jalutuskäiku teise mehega lubab, siis on ta valmis hoor, kelle tegu on andestamatu.

Sa loed muidu ka nii valikuliselt? Vöga paljud siin teemas on selle “ideaali” küsimärgi alla seadnud.
Appi kui tundlik sa oled oma jalutamiste osas! Ilmselgelt sul kripeldab midagi oma suhte juures ja ka nende jalutamiste kiha pealt. Ja oli vaja seda siia teemasse ka tirida, kas teisest jäi väheks?
No ootasid imetlust, aga said kriitika osaliseks – unusta ära ja liigu edasi.
Sinu elu, ise tead

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalsed mehed,kes need on.Selliseid pole olemas.Ausalt ma ei tea mis on viimasel ajal meestega juhtunud.Paljud tuttavad järjest lahutavad ,isegi need kes juba 20+ aastat koos.Mehed otsivad uusi seksobjekte ja jätavad oma pered maha,see on nii tavaline juba.Silmaklapid peas ainult armukesed ja uued naised silme ees,ootavad seda momenti ,kui aimult saaks kellegile panna ja uued  armukesed selle mänguga kaasa lähvad ,jalad laiali ootamas.Ja paljud eesti mehed pole perede jaoks loodud.

Ma olen just märganud, et ei soovita lahutada, aga teisi naisi salaja ära rääkida või armukeseks ikka soovitakse. Kui välja tuleb, siis on armuke üks suur viga ja sellest saadi aru, kui jõudis päriselt kohale, millest ilma võidakse jääda. Alati on armuke paha, ka enda naise arvates, kes vabandab oma kalli mehekese välja misiganes mõistetamatute põhjendustega.

Siiski kõik kordub. Ma pole ka nii vana, et 20 aastat abielu saaks selja taga olla, ehk millalgi tuttavate seas ka suurem lahutuste laine, näiteks kui naisel juba see andestamine üle viskab.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jalutamise tädi solgib selle Teema ka oma jauramisega ära, no kaua võib!?

+4
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Esileht Pereelu ja suhted Leidub veel normaalseid mehi