Esileht Pereelu ja suhted Leidub veel normaalseid mehi

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Teema: Leidub veel normaalseid mehi

Postitas:
Kägu

Kindlasti leidub aga normaalsus on igaühe jaoks erinev. Demograafiliselt on Eesti ühiskond järjest kehvemas seisus, sest palju on igas vanuses vallalisi mehi ja naisi ning nad ei satu kokku, et luua pere, lapsed jne.

Kui võtame näiteks portaali iha.ee, siis seal on kasutajate koguarvuks ~40000 ehk siis julgelt üle poole on seal mehed. Kindlastion seal enamus, kes otsivad seksi aga see tegelikult tähendab seda, et neil pole kaaslast, kellega seda teha. Ehk siis tegemist on vabade meestega.

Lisaks on ka teistes portaalides palju rohkem mehi kui naisi. Kuna nad ilmselgelt otsivad ja arvata on, et juba pikalt, siis tundub, et eesti naine ei taha eesti meest.

Ma ei ütle, et seal kõik normaalsed on aga eesti naisele nad ei sobi.

Kihvt on ka see, et tinderis on ülipalju naisi, 35+, kellel lapsi pole. Ütleme, leiab sealt mehe olles 36. Kindlasti kulub aasta-paar, et mehega nii palju tutvuda, et julgeks olla kindel ning plaanida pere luua. 38 aastaselt. Hilja pole või?

Jutu point on selles, et seda ideaalmeest otsides aeg lendab ning lõpuks ongi aeg läbi. Tundub, et naised otsivad omale kaaslast selle mõnekümne % hulgast, kes on nii rikkuselt kui välimuselt  10/10.

Samamoodi mehed on ka tutvumisel järjest laisemad, sest loodavad leida omale imeilusat naist ning kui ikkagi ei leia, siis keskpärasema naise tähelepanu pälvimise pärast ei viitsita  pingutada.

Nõnda meil on palju üksikuid inimesi, kes tahaks kõike seda, mis on pereinimestel aga nad ei satu kas vahemaa või nõudmiste tõttu vastaspoolele kokku.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalseid mehi ,ei ole.Eesti mehed on suht laisad kes otsivad tõelist suhet.Kui vaadata mehi 45+näiteks.Enamus lahutatud ja pereinimesed.Ja eesti mehed ei pinguta naist otsides.Mõned mehed suht mugavad näiteks otsivad naise tutvusportaalist  lihtsalt sellel eesmärgil ,et oleks kõrval keegi,isegi välimust ei vaata .Siis mõtlen,et paljudel meestel on ikka see eesmärk ,saaks oma vajadused rahuldada pole oluline millise välimusega naine kõrval on.Ja vastupidi paljud naised võtavad suvalise mehe ,lihtsalt selleks ,et peaasi et mees kõrval oleks .

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis mõtlen,et paljudel meestel on ikka see eesmärk ,saaks oma vajadused rahuldada pole oluline millise välimusega naine kõrval on.

Ise oled ju ka päris pealiskaudne, kui ainsaks oluliseks asjaks naise juures pead naise välimust.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kihvt on ka see, et tinderis on ülipalju naisi, 35+, kellel lapsi pole. Ütleme, leiab sealt mehe olles 36. Kindlasti kulub aasta-paar, et mehega nii palju tutvuda, et julgeks olla kindel ning plaanida pere luua. 38 aastaselt. Hilja pole või?

Jutu point on selles, et seda ideaalmeest otsides aeg lendab ning lõpuks ongi aeg läbi. Tundub, et naised otsivad omale kaaslast selle mõnekümne % hulgast, kes on nii rikkuselt kui välimuselt 10/10.

“Kas hilja pole või?” Aga sul endal? Pere loomine ei käi ometi nii, et kõnnid tänaval, valid kellegi välja ja hakkad tegema.
Ei tea, mis kompleks sul on, aga reaalses elus on asi siiski lihtsam (kurvem isegi?)
Enamik neist naistest pole lihtsalt leidnud endale kedagi seni, kellega seda peret luua. Mitte ideaalide ideaali, vaid lihtsalt seda õiget pole leidnud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees, kes ise tunnistas, et pettis naist?

Ei usu, et pettis. Nad on usklik pere

Tõesti? Mees siis järelikult valetas ajakirjanikele, kui ütles, et pettis oma naist?

Ja huvitav kus ta seda väidab?

Sellest on ta pikalt ja laialt rääkinud mingis telesaates.

Lisaks on ta seda põgusalt paaris artiklis maininud.

https://elu24.postimees.ee/4499665/daniel-levi-viinalassi-jahmatav-ulestunnistus-minu-ja-eleri-suhtest-ei-olnud-vahepeal-midagi-jarel

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/82550151/daniel-levi-tunnistab-ules-reetsin-abikaasa-usaldust-rangalt-meie-suhtest-ei-olnud-vahepeal-enam-midagi-jarel

Ma mõtlesin, et olid juba abielus ja mees pettis siis, aga kui neist artiklijuppidest nüüd õige mulje jäi, siis petmine toimus tol ajal, kui nad olid 18-19 aastased ning õppisid erinevates koolides? Abielu tuli ikka aastaid hiljem ja lapsed omakorda veel hiljem ju?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud mehed ei vaatagi naise välimust peaasi,et on NAINE kellega asja teha see kõige olulisem.Naine siis ka õnnejunnis mul on mees kõrval .

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutamise tädi solgib selle Teema ka oma jauramisega ära, no kaua võib!?

Pigem solgid sina oma korduva jauramisega iga “teema” ära. No kaua sa võid siin foorumis oma meeldetuletusi avaldada? Mine kooli eesti keele õptajaks ja jaura kuskil 3b klassis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutamise tädi solgib selle Teema ka oma jauramisega ära, no kaua võib!?

Pigem solgid sina oma korduva jauramisega iga “teema” ära. No kaua sa võid siin foorumis oma meeldetuletusi avaldada? Mine kooli eesti keele õptajaks ja jaura kuskil 3b klassis.

Ole juba tasa!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

palju rohkem mehi kui naisi. Kuna nad ilmselgelt otsivad ja arvata on, et juba pikalt, siis tundub, et eesti naine ei taha eesti meest. Ma ei ütle, et seal kõik normaalsed on aga eesti naisele nad ei sobi.

Õige pea hakkavad lennukid Pihkvasse vedama noori tuliseid kurdi poisse. Kuna meie piir on sadade meeste rünnaku vastu pea olematu ja kaitsjad tohivad ainult pisargaasi lasta, siis õige pea saab iga eesti naine tutvuda õige mehega. Veri saab värskemaks ja kui poisid lahkuvadki Lääne poole, siis nendega saadud elamused on ka midagi väärt. Kuuldavasti on nad sada korda kirglikumad kohalikest lorudest

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

palju rohkem mehi kui naisi. Kuna nad ilmselgelt otsivad ja arvata on, et juba pikalt, siis tundub, et eesti naine ei taha eesti meest. Ma ei ütle, et seal kõik normaalsed on aga eesti naisele nad ei sobi.

Õige pea hakkavad lennukid Pihkvasse vedama noori tuliseid kurdi poisse. Kuna meie piir on sadade meeste rünnaku vastu pea olematu ja kaitsjad tohivad ainult pisargaasi lasta, siis õige pea saab iga eesti naine tutvuda õige mehega. Veri saab värskemaks ja kui poisid lahkuvadki Lääne poole, siis nendega saadud elamused on ka midagi väärt. Kuuldavasti on nad sada korda kirglikumad kohalikest lorudest

Sa naiivitar arvad, et nad siia jäävad? Eesti on liiga vaene selleks, et siin ennast sisse seada.

Saksamaa, rootsi ja soome on kohad kuhu edasi minnakse….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed mehed,kes need on.Selliseid pole olemas.Ausalt ma ei tea mis on viimasel ajal meestega juhtunud.Paljud tuttavad järjest lahutavad ,isegi need kes juba 20+ aastat koos.Mehed otsivad uusi seksobjekte ja jätavad oma pered maha,see on nii tavaline juba.Silmaklapid peas ainult armukesed ja uued naised silme ees,ootavad seda momenti ,kui aimult saaks kellegile panna ja uued armukesed selle mänguga kaasa lähvad ,jalad laiali ootamas.Ja paljud eesti mehed pole perede jaoks loodud.

Ära palun üldista.

Mina kohe kindlasti mehena pole sinu stereotüüpi – armukesed ja teab kes veel.

Umbes 4 kuud tagasi tutvusin ühe toreda ja targa naisterahvaga. Ma pole temaga isegi seksiteemat arutanud sest vajan enne selleni jõudmist arusaama kas ta mulle sobib. Ma ei roni iga naisega voodi. Ei mul pole sellega probleemi. Kõik kehaosad töötavad nii nagu vaja.

Lihtsalt minu mõtlemine on teine. Ma pean armukesi ja lõbumaju põlastusväärseteks asjadeks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutu point on selles, et seda ideaalmeest otsides aeg lendab ning lõpuks ongi aeg läbi. Tundub, et naised otsivad omale kaaslast selle mõnekümne % hulgast, kes on nii rikkuselt kui välimuselt 10/10.

Eks inimesed ja nende nõudmised on erinevad, kuid oma tuttavate põhjal (vanusevahemik 30-35) ei ütleks küll, et naised sellepärast vallalised, et ainult 10/10 kõlbab. Pigem on latt niigi madalale toodud ja kõlbulikuks olekuks piisab, kui mees enam-vähem õigekirjareegleid teab, midagigi lisaks “tere”le kirjutab ja kohe esimese 15 minuti jooksul oma varustusest pilti ei saada ja ikka jookseb enamus “saadaval” olevaid mehi selle alt läbi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud mehed ei vaatagi naise välimust peaasi,et on NAINE kellega asja teha see kõige olulisem.Naine siis ka õnnejunnis mul on mees kõrval .

Kaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt minu mõtlemine on teine. Ma pean armukesi ja lõbumaju põlastusväärseteks asjadeks.

Tulid siia tundmatute kägude kiitust “norima”, et selle aupaistel end soojendada ning mõnusalt nurruda. Muideks Eestis lõbumaju ei ole juba 10 aastat, seega ei saa lõbumaju pidada ka põlastusväärseteks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks inimesed ja nende nõudmised on erinevad, kuid oma tuttavate põhjal (vanusevahemik 30-35) ei ütleks küll, et naised sellepärast vallalised, et ainult 10/10 kõlbab.

Äkki on need naised koledad ning mehed neid taha?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi ehmatan aga igakord sellise kirjastiili üle: 

“… kingib silmailu nii sisekujundusgurmaanile kui ka hubasust väärtustavale pereinimesele. Valged seinad ja modernsed heledad mööblitükid pakuvad toetavat kontrasti vanale tellisseinale ja vanavara­kauplustest kokku ostetud iseloomuga esemetele – kohvritele ja eriilmelistele toolidele”.

Ma ei tea, kas selline tekst on väga hea või väga halb (mulle tundub halb ja nn pardifilee stiil). 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimast kommentaari lugedes… Kas teile ei tundu, et viimasel ajal on perekoolis hullude kontsentratsioon tõusnud? Varasemalt oli nagu palju vaiksem selles osas. Oli mõni üksik, üldjuhul selgelt eristatav ja äratuntav imelik ja ebameeldiv inimene. Aga nüüd näen juba mitmendas teemas, et pannakse täiesti segast…Ei saagi aru, kas 1-2 inimest toodavad seda sodi? Või on tõesti rohkem vaimsete probleemidega inimesi perekooli tekkinud? Kahjuks tundub, et see viimane variant, sest imelikku teksti tootvate kägude käekirjad on erinevad.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimast kommentaari lugedes… Kas teile ei tundu, et viimasel ajal on perekoolis hullude kontsentratsioon tõusnud? Varasemalt oli nagu palju vaiksem selles osas. Oli mõni üksik, üldjuhul selgelt eristatav ja äratuntav imelik ja ebameeldiv inimene. Aga nüüd näen juba mitmendas teemas, et pannakse täiesti segast…Ei saagi aru, kas 1-2 inimest toodavad seda sodi? Või on tõesti rohkem vaimsete probleemidega inimesi perekooli tekkinud? Kahjuks tundub, et see viimane variant, sest imelikku teksti tootvate kägude käekirjad on erinevad.

https://metrix.station.ee/?subm=1&q=Perekool&act=&cat=&selweek=2021-11-01
Pk kasutatavus on langenud mitukümmend tuhat vist viimased kuud? Mida sa ilma kahe käota loeksid? Vaiksem ei saanud kindlasti olla puhtstatistiliselt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimast kommentaari lugedes… Kas teile ei tundu, et viimasel ajal on perekoolis hullude kontsentratsioon tõusnud? Varasemalt oli nagu palju vaiksem selles osas. Oli mõni üksik, üldjuhul selgelt eristatav ja äratuntav imelik ja ebameeldiv inimene. Aga nüüd näen juba mitmendas teemas, et pannakse täiesti segast…Ei saagi aru, kas 1-2 inimest toodavad seda sodi? Või on tõesti rohkem vaimsete probleemidega inimesi perekooli tekkinud? Kahjuks tundub, et see viimane variant, sest imelikku teksti tootvate kägude käekirjad on erinevad.

Noh, mis nüüd lahti? Teine kritiseerib üsna viisakalt sisekujundaja kekutavat stiili ja sina kohe- “hullude kontsentratsioon, selgelt eristatav ebameeldiv inime, kes segast paneb, sodi tootja, vaimseid probleeme tootvad imelikud tekstid, blää-blää”

Oled vist äkki ise selle sisekujundusgurmaanile silmailu kinkimise libeda kiidulaulu autor, et nii valusalt torkas? Hullude kontsentratsioon, mai ass!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kohe esimese 15 minuti jooksul oma varustusest pilti ei saada

Sellest asjast ma tahaks ka aru saada, et mis värk selle tillipildindusega on. Kunagi otsisin ka tutvumisportaalist tutvust ja selliseid oli kohe hulgi, kes esimese asjana oma tilli letti lõid. Kas see peaks olema kuidagi erutav? Kas mõne naise peal tõesti selline asi töötab? Isegi kui naine vaid seksi otsib, selline asi peletab ju pigem eemale.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, mis nüüd lahti? Teine kritiseerib üsna viisakalt sisekujundaja kekutavat stiili ja sina kohe- “hullude kontsentratsioon, selgelt eristatav ebameeldiv inime, kes segast paneb, sodi tootja, vaimseid probleeme tootvad imelikud tekstid, blää-blää”

Oled vist äkki ise selle sisekujundusgurmaanile silmailu kinkimise libeda kiidulaulu autor, et nii valusalt torkas? Hullude kontsentratsioon, mai ass!

Teema on ju hoopis millestki muust. Milleks kopida siia artiklist mingi täiesti seosetu lauselõik ja hoopis selle üle arutlema hakata? On jah kummaline kirjeldus. Aga mu meelest on sedalaadi teksti täis kõik pere ja kodu-stiilis ajakirjad, kus illustreeritakse kellegi idüllilist pereelu.

Niimoodi kõik huvitavad teemad lõpuks metsa lähevadki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest asjast ma tahaks ka aru saada, et mis värk selle tillipildindusega on. Kunagi otsisin ka tutvumisportaalist tutvust ja selliseid oli kohe hulgi, kes esimese asjana oma tilli letti lõid. Kas see peaks olema kuidagi erutav? Kas mõne naise peal tõesti selline asi töötab? Isegi kui naine vaid seksi otsib, selline asi peletab ju pigem eemale.

Kuna meeste endi peal sedalaadi “silmailu” töötab, siis nad arvavad, et ka naisi erutavad paljaste nokude pildid. Nii lihtne see ongi! Nad ei tule selle pealegi, et naiste jaoks on see pigem vastik vaatepilt ja eemalepeletav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks kopida siia artiklist mingi täiesti seosetu lauselõik ja hoopis selle üle arutlema hakata?

Ma arvan, et antud lõik oli mõeldud mingi teise teema alla, näiteks kodunurgas, aga millegi pärast läksid teemad sassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest asjast ma tahaks ka aru saada, et mis värk selle tillipildindusega on. Kunagi otsisin ka tutvumisportaalist tutvust ja selliseid oli kohe hulgi, kes esimese asjana oma tilli letti lõid. Kas see peaks olema kuidagi erutav? Kas mõne naise peal tõesti selline asi töötab? Isegi kui naine vaid seksi otsib, selline asi peletab ju pigem eemale.

Mehed on rumalad. Siinsamas PK-s on eelnevates teemades naiste valdav seisukoht olnud, et jämedus on tähtis, mitte pikkus. Pikkus on paljudele haiget teinud, eriti teatud poosides. Aga mehed on juba poisikese-eas harjunud kekutama oma biitsepsite ja riista pikkusega. Nad nagu meelega unustavad, et see asjaolu naiste peal ei tööta. Rikkusega on samamoodi. Kõik teavad hästi, et teiste ees rahadega kekutamine tekitab vastumeelsust. Aga kohe kuidagi ei suudeta kelkimist tagasi hoida

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalseid mehi ,ei ole.Eesti mehed on suht laisad kes otsivad tõelist suhet.Kui vaadata mehi 45+näiteks.Enamus lahutatud ja pereinimesed.Ja eesti mehed ei pinguta naist otsides.

Normaalsel mehel on parematki teha kui mingit “tõelist suhet” otsida. Pole ime, et vallalisi naisi palju, see “pinguta aga” suhtumine juba eos välistab edasise.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kohe kuidagi ei suudeta kelkimist tagasi hoida

Ei ütleks, et suuremal osal, kes nende piltide saatmist harrastanud on, millegagi kelkida oleks. Siin peab ikka mingi muu põhjus olema. Ilmselt neid ennast erutab nende piltide saatmine, siis arvavad, et naisi ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ideaalne mees ei peta mitte kunagi oma naist.

Ideaalne mitte. Aga normaalsel võib juhtuda. Enamikul mitte, aga osadel täiesti normaalsetel, kenadel, armastavatel meestel võib juhtuda.
Mitte armukest, mitte regulaarselt, mitte planeeritult – aga ühel normaalsel mehel võib see 1-2 korda 60-aastase abielu jooksul juhtuda küll. Mitte et see meeldiv või õigustatav oleks, aga nii lihtsalt on. Ideaalseid inimesi ei ole. Kui keegi on, astugu ette, ma kohe tahaks vestelda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ideaalne mees ei peta mitte kunagi oma naist.

Ideaalne mitte. Aga normaalsel võib juhtuda. Enamikul mitte, aga osadel täiesti normaalsetel, kenadel, armastavatel meestel võib juhtuda.

Mitte armukest, mitte regulaarselt, mitte planeeritult – aga ühel normaalsel mehel võib see 1-2 korda 60-aastase abielu jooksul juhtuda küll. Mitte et see meeldiv või õigustatav oleks, aga nii lihtsalt on. Ideaalseid inimesi ei ole. Kui keegi on, astugu ette, ma kohe tahaks vestelda.

No ideaalseks saamiseks on vaja teistmoodi mõtlemist. Mina näiteks võin väita, et ma ei petaks oma naist mitte kunagi. Minu kasvatus ja mõtlemine on selliselt üles ehitatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti leidub aga normaalsus on igaühe jaoks erinev. Demograafiliselt on Eesti ühiskond järjest kehvemas seisus, sest palju on igas vanuses vallalisi mehi ja naisi ning nad ei satu kokku, et luua pere, lapsed jne.

Kui võtame näiteks portaali iha.ee, siis seal on kasutajate koguarvuks ~40000 ehk siis julgelt üle poole on seal mehed. Kindlastion seal enamus, kes otsivad seksi aga see tegelikult tähendab seda, et neil pole kaaslast, kellega seda teha. Ehk siis tegemist on vabade meestega.

Lisaks on ka teistes portaalides palju rohkem mehi kui naisi. Kuna nad ilmselgelt otsivad ja arvata on, et juba pikalt, siis tundub, et eesti naine ei taha eesti meest.

Ma ei ütle, et seal kõik normaalsed on aga eesti naisele nad ei sobi.

Kihvt on ka see, et tinderis on ülipalju naisi, 35+, kellel lapsi pole. Ütleme, leiab sealt mehe olles 36. Kindlasti kulub aasta-paar, et mehega nii palju tutvuda, et julgeks olla kindel ning plaanida pere luua. 38 aastaselt. Hilja pole või?

Jutu point on selles, et seda ideaalmeest otsides aeg lendab ning lõpuks ongi aeg läbi. Tundub, et naised otsivad omale kaaslast selle mõnekümne % hulgast, kes on nii rikkuselt kui välimuselt 10/10.

Samamoodi mehed on ka tutvumisel järjest laisemad, sest loodavad leida omale imeilusat naist ning kui ikkagi ei leia, siis keskpärasema naise tähelepanu pälvimise pärast ei viitsita pingutada.

Nõnda meil on palju üksikuid inimesi, kes tahaks kõike seda, mis on pereinimestel aga nad ei satu kas vahemaa või nõudmiste tõttu vastaspoolele kokku.

Ihas olid loetud kõik kontod, ka need mida pole 5 aastat külastatud ja need mida on kasutajad ise blokeerinud. Tegelikult pole seal nii palju mehi ega naisi kunagi olnud ja see massiline varikontode värk on seal ka.

Kui mehed ongi suhte loomises aktiivsemad, siis neid tundubki rohkem olema. Tinderi kohta ma ei tea, tõesti arvab keegi leidvat head suhet kui teda kui kataloogikaupa vasakult paremale sirvitakse? Aga moe asi, tuleb mingi uus rakendus, siis joostakse sinna õnne proovima.

Mehed ikka ei otsi imeilusat naist, mehed otsivad head naist, aga pildid on naistel kenad, tuunitud ja puha, aga see suhtlus mis sealt tuleb on jama, igav, üheülbaline.

Miks üldse mees peab naise pärast pingutama, mis imeelukas see naine üldse on? Eks see elus ongi kahepoolne, ka naine peab suhte nimel pingutama ja kui ei viitsi, siis ei leia ka tema meest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3893098: Ideaalne mees ei peta mitte kunagi oma naist. Ideaalne mitte. Aga normaalsel võib juhtuda. Enamikul mitte, aga osadel täiesti normaalsetel, kenadel, armastavatel meestel võib juhtuda. Mitte armukest, mitte regulaarselt, mitte planeeritult – aga ühel normaalsel mehel võib see 1-2 korda 60-aastase abielu jooksul juhtuda küll. Mitte et see meeldiv või õigustatav oleks, aga nii lihtsalt on. Ideaalseid inimesi ei ole. Kui keegi on, astugu ette, ma kohe tahaks vestelda.

Otsid oma kalla tegudele õigustusi?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Leidub veel normaalseid mehi