Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: .

Postitas:

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa. Sul on vaja toime tulla tegelikult kahe leinaga. lähedane inimene ja ka suhe.

Kuidas toime tulla selle valuga? Üks päev korraga. Ja pöördu kindlasti psühholoogi poole. Mina elasin sama asja üle umbes pool aastat tagasi. Ema surm ja abikaasapoolne hülgamine. Mul oli tilluke beebi, kelle eest pidin hoolt kandma, üksi, pidingi end maast lahti ajama ja toimetama. See aitas vist mõistusele jääda. Laste nimel tehtavad igapäevatoimingud. Ma kinnitan sulle, ehkki sa ilmselt oma praeguste tunnete pinnalt mind ei usu- iga päevaga läheb kergemaks. Mina olen selle poole aastaga arenenud meeletult! Olen muutunud iseseisvamaks, tasakaalukamaks, meeldivamaks inimeseks. Olen kõik need valud ja negatiivsed tunded endast läbi lasknud ja nüüdseks rahu teinud. Valus on ikka, aga viha on kadunud. Samas see viha minua hoidis mind püsti, et ma keeldusin alla vandumast. Mõnikord oli tunne, et lihtsam oleks murduda. Aga mul on nii hea meel, et ma seda ei teinud.

Ma võiks oma läbielatut siin pikalt kirjeldada. Kui soovid suhelda, et saaksid rääkida kellegagi, kes sama kogenud, siis püüame kuidagi kontakti saada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )