Esileht Kodunurk Leivaküpsetajad, kust saate rukki linnaseekstrakti Koduleib?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Leivaküpsetajad, kust saate rukki linnaseekstrakti Koduleib?

Postitas:

Kokasaates Lusikas pani see leivaküpsetaja tädi seda leiva sisse ja mõtlesin siis ka proovida. Aga ei leidnud kusagilt, Selverist öeldi, et sortimendist maas, Prismas, Rimis, Stockmannis ka ei olnud.
Ostsin siis linnasejahu, aga seda ei oska doseerida. Seda siirupit pidi üks kolmandik panema, aga jahu koguse kohta ei öeldud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 07:59; 21.02 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna panen veits maltoosat, mis on odralinnasest linnaseekstraks. Annab väga hea maitse ja tumeda värvi leivale. Igas poes olemas. Selle nipi sain ühelt leivaküpsetajalt, kes teeb ka kursusi sel teemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]_emmeliine_ kirjutas:[/small]
[tsitaat]MIna panen veits maltoosat, mis on odralinnasest linnaseekstraks. Annab väga hea maitse ja tumeda värvi leivale. Igas poes olemas. Selle nipi sain ühelt leivaküpsetajalt, kes teeb ka kursusi sel teemal.[/tsitaat]

kui palju see veits on ja mis koguse peale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 07:59; 21.02 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maltoosat võib panna ja fariinisuhkur annab ka hea maitse juurde. Veits on nii tunde järgi, oleneb kui palju teed tainast. Mina panen maltoosat kuskil 100ml ja teen korraga 2 leiba (leivavormi suurused u 800g tk)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma teen ühe leiva, siis panen umbes 1dl. Mõnikord rohkem. Mulle tundub, et maltoosa aitab taignal ka paremini kerkida, siis tuleb tavaliselt õhulisem ja mitte nii tihe leib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi voib osta seda koduleiva siirupit, aga kordades odavam on kasutada maltoosat e linnaseekstrakti mis o,5 l pudelites myygil. panen ka umbes 0,75 dl 0,5 l vee kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Leivaküpsetajad, kust saate rukki linnaseekstrakti Koduleib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.