Esileht Ilu Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 296 )

Teema: Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?

Postitas:
Kägu

Millisest kauplusest võiks osta lekkekindlaid aluspükse (kuupesu)?  Mõtlen just tavapoodi,  st mitte internetipoode.  Kuna esmaspäeval tuleb mul ette võtta ootamatu nädalane reis ja just sel ajal peaksid ka päevad hakkama, siis internetist kahjuks enam tellida ei jõua. Kuna reisi ajakava ei sõltu minust ja kardetavasti pole võimalik iga 1,5-2 tunni tagant WCs käia,  siis olen juba ette stressis selle sõidu pärast.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lindexis https://www.lindex.com/ee/lingerie/briefs/period-panties

Lisaks oli vahepeal ka rimides saada, ma ei tea, kas vaid kampaania raames või püsivalt https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas viru keskuse ja kristiine apothekas ka S, M ja L suuruses https://www.apotheka.ee/allmatters-bikini-aluspuksid-lekkekindlad-s-pmm0225732ee#tab02

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajas https://www.kaubamaja.ee/allmatters-lekkekindlad-aluspuksid-bikini-m-h0479098

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lindexis https://www.lindex.com/ee/lingerie/briefs/period-panties

Lisaks oli vahepeal ka rimides saada, ma ei tea, kas vaid kampaania raames või püsivalt https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Ma Lindexile ei jääks lootma. Kunagi, kui nad alles hakkasid neid müüma ja internetis oli juba paar kuud reklaamid olnud, siis Ülemistel poes ei teadnud müüjad sellisest pesust küll mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lindexis https://www.lindex.com/ee/lingerie/briefs/period-panties

Lisaks oli vahepeal ka rimides saada, ma ei tea, kas vaid kampaania raames või püsivalt https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Ma Lindexile ei jääks lootma. Kunagi, kui nad alles hakkasid neid müüma ja internetis oli juba paar kuud reklaamid olnud, siis Ülemistel poes ei teadnud müüjad sellisest pesust küll mitte midagi.

Lindexi kõigis poodides ei ole jah seda stendi, aga veebipoest saab vaadata, millistes on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lindexis https://www.lindex.com/ee/lingerie/briefs/period-panties

Lisaks oli vahepeal ka rimides saada, ma ei tea, kas vaid kampaania raames või püsivalt https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Ma Lindexile ei jääks lootma. Kunagi, kui nad alles hakkasid neid müüma ja internetis oli juba paar kuud reklaamid olnud, siis Ülemistel poes ei teadnud müüjad sellisest pesust küll mitte midagi.

Lindexi kõigis poodides ei ole jah seda stendi, aga veebipoest saab vaadata, millistes on.

Viru tänava omas olen kindlasti näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismas on ka, seal samas, kus tampoonid ja sidemed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lindexis https://www.lindex.com/ee/lingerie/briefs/period-panties

Lisaks oli vahepeal ka rimides saada, ma ei tea, kas vaid kampaania raames või püsivalt https://www.viljakusmonitor.ee/tootekategooria/lekkekindlad-aluspuksid/

Ma Lindexile ei jääks lootma. Kunagi, kui nad alles hakkasid neid müüma ja internetis oli juba paar kuud reklaamid olnud, siis Ülemistel poes ei teadnud müüjad sellisest pesust küll mitte midagi.

Veebis on näha jah täpselt, kus poodides on suurute kaupa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kunagi proovinud, kas on nii head nagu räägitakse? Kui kaua ühte paari saab kasutada, kas peale nt 20 pesu on need sama head kui uuena?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisest kauplusest võiks osta lekkekindlaid aluspükse (kuupesu)? Mõtlen just tavapoodi, st mitte internetipoode. Kuna esmaspäeval tuleb mul ette võtta ootamatu nädalane reis ja just sel ajal peaksid ka päevad hakkama, siis internetist kahjuks enam tellida ei jõua. Kuna reisi ajakava ei sõltu minust ja kardetavasti pole võimalik iga 1,5-2 tunni tagant WCs käia, siis olen juba ette stressis selle sõidu pärast.

Miks iga 1,5h vetsus käima pead? Kui menstruatsioonid ikka nii vererohked on, siis peaks arsti poole pöörduma.

 

Menstruaalanuma peale ei ole mõelnud?

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Ökovorist ja ühed tõin välismaalt.

Mul on ka vererohked päevad kogu aeg olnud ja nendel kõige hullematel päevadel ma neid pükse siiski kanda ei saa, sest hakkavad lekkima. Keskmise ja kergema voolamise ajal on head kasutada. Päevas tuleb neid muidugi samuti mitu korda vahetada ja pesta.

Selleks, et need püksid säilitaks kõik oma omadused, tuleb neid pesta vastavalt juhisele, ma arvan. Mina pesen neid nii, nagu kirjas ja siiani pole midagi juhtunud.

Mulle need meeldivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mul on neid perioodipükse umbes 7-8 tk, et oleks kogu aeg puhtad võtta, kui vaja peaks minema. Ühest-kahest paarist jääb mu meelest väheks, sest mingi ligase, kleepuva ja haisva jalgevahega küll ringi käia ei tahaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reisil olles ma ei kasutaks iial mingeid selliseid pükse. Niisugusel juhul on kindlam variant tampoon+hügieeniside.

Kuidas sa neid pükse seal reisil pesta kavatsed? Kui sa mingil põhjusel ei saa kasutada tampoone, siis ma pigem ostaks öösidemeid. Need on lekkekindlad. Kombos Lindexi puuvillaste tavaliste alukatega

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ärevust tekitab pigem algushetke tabamine? “Igaks juhuks” on lekkekindlat pesu palju mugavam kanda kui midagi muud improviseerida.

Teemasse: ökopoodides on ka.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mul on neid perioodipükse umbes 7-8 tk, et oleks kogu aeg puhtad võtta, kui vaja peaks minema. Ühest-kahest paarist jääb mu meelest väheks, sest mingi ligase, kleepuva ja haisva jalgevahega küll ringi käia ei tahaks.

Tampooni siis ei pane? Need ikka mõeldud pigem selleks, et ei lekiks, mitte et sinna sisse kõik rõveduse soristad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mida sa mõtled “kõikide rõveduste” all. Perioodipüksid ongi selleks, et sinna otse voolab veri, et sa teaks. Tundub, et sa pole neid pükse kordagi näinud, et sellist juttu ajad. Neid pükse kasutadki nagu korduvaid hügieenisidemeid, st et peale mõnda aega kasutamist pesed läbi, kuivatad ja saad korduvalt kasutada. Et sa teaks, siis perioodipüksid on mõeldud tampoonide ja ühekordsete hügieenisidemete alternatiiviks ja eelkõige selleks, et sinna sinu enda sõnu kasutades, “igasugu rõvedused” sisse voolaks. Otseloomulikult pole need mõeldud kinni pidama ämbritäit verd vaid pigem nõrgema-keskmise vooluse jaoks. Selleks ongi hea omadada mitut paari, et saab vajadusel vahetada, kui ühed pesus või kuivavad.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mida sa mõtled “kõikide rõveduste” all. Perioodipüksid ongi selleks, et sinna otse voolab veri, et sa teaks. Tundub, et sa pole neid pükse kordagi näinud, et sellist juttu ajad. Neid pükse kasutadki nagu korduvaid hügieenisidemeid, st et peale mõnda aega kasutamist pesed läbi, kuivatad ja saad korduvalt kasutada. Et sa teaks, siis perioodipüksid on mõeldud tampoonide ja ühekordsete hügieenisidemete alternatiiviks ja eelkõige selleks, et sinna sinu enda sõnu kasutades, “igasugu rõvedused” sisse voolaks. Otseloomulikult pole need mõeldud kinni pidama ämbritäit verd vaid pigem nõrgema-keskmise vooluse jaoks. Selleks ongi hea omadada mitut paari, et saab vajadusel vahetada, kui ühed pesus või kuivavad.

Milleks selline mässamine?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reisil olles ma ei kasutaks iial mingeid selliseid pükse. Niisugusel juhul on kindlam variant tampoon+hügieeniside.

Kuidas sa neid pükse seal reisil pesta kavatsed? Kui sa mingil põhjusel ei saa kasutada tampoone, siis ma pigem ostaks öösidemeid. Need on lekkekindlad. Kombos Lindexi puuvillaste tavaliste alukatega

Mina kasutan kuupesu lisaks tampoonile + hügieenisidemele.  Olen üleminekuperioodis ja verejooks keskmisest suurem, nii et on paar sellist päeva, kui ainult tampoonist ja öösidemest ei piisa. Eriti mugavad ongi need püksid just reisil pikemate vahemaade korral, kus pole võimalik suvalisel ajal vahetada. Kui kasutada neid pükse n.ö lisakaitsena,  siis piisab reisil 1-2 paarist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mida sa mõtled “kõikide rõveduste” all. Perioodipüksid ongi selleks, et sinna otse voolab veri, et sa teaks. Tundub, et sa pole neid pükse kordagi näinud, et sellist juttu ajad. Neid pükse kasutadki nagu korduvaid hügieenisidemeid, st et peale mõnda aega kasutamist pesed läbi, kuivatad ja saad korduvalt kasutada. Et sa teaks, siis perioodipüksid on mõeldud tampoonide ja ühekordsete hügieenisidemete alternatiiviks ja eelkõige selleks, et sinna sinu enda sõnu kasutades, “igasugu rõvedused” sisse voolaks. Otseloomulikult pole need mõeldud kinni pidama ämbritäit verd vaid pigem nõrgema-keskmise vooluse jaoks. Selleks ongi hea omadada mitut paari, et saab vajadusel vahetada, kui ühed pesus või kuivavad.

Ja pigem pesed iga 2h tunni tagant oma ligaseid verd täis pükse, kui vahetad tampooni ja oled puhas ning jääb igasugune pükstepesemine ära?

Oled vist valesti aru saanud nende põhimõttest, neid kasutatakse lekete mittetekkimiseks, mitte vahendite asendamiseks. Samahästi võiks siis sinna pissida ka, kui osta suurema imavusega. Kuidas sa küll nii valesti aru said?

 

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mida sa mõtled “kõikide rõveduste” all. Perioodipüksid ongi selleks, et sinna otse voolab veri, et sa teaks. Tundub, et sa pole neid pükse kordagi näinud, et sellist juttu ajad. Neid pükse kasutadki nagu korduvaid hügieenisidemeid, st et peale mõnda aega kasutamist pesed läbi, kuivatad ja saad korduvalt kasutada. Et sa teaks, siis perioodipüksid on mõeldud tampoonide ja ühekordsete hügieenisidemete alternatiiviks ja eelkõige selleks, et sinna sinu enda sõnu kasutades, “igasugu rõvedused” sisse voolaks. Otseloomulikult pole need mõeldud kinni pidama ämbritäit verd vaid pigem nõrgema-keskmise vooluse jaoks. Selleks ongi hea omadada mitut paari, et saab vajadusel vahetada, kui ühed pesus või

Oled vist valesti aru saanud nende põhimõttest, neid kasutatakse lekete mittetekkimiseks, mitte vahendite asendamiseks. Samahästi võiks siis sinna pissida ka, kui osta suurema imavusega. Kuidas sa küll nii valesti aru said?

Mis on menstruatsioonipüksid?

Menstruatsioonipüksid on erinevast kangast valmistatud aluspesu tüüp, mis neelab menstruatsiooni ilma lekkimiseta ja kandja märjaks tundmata.

Iga keha ja iga menstruaaltsükkel on erinev. Meie Ökovoris oleme sellest väga teadlikud. Kuigi meie menstruatsioonipüksid on loodud asendama tampoone, menstruatsioonikuppe ja -patju, saab neid kasutada ka koos nende toodetega, kui soovite veelgi suuremat kaitset. Lisaks sobivad need ka põie nõrkuse, raseduse ja sünnitusjärgselt.

https://okovor.com/et/collections/periodpanties

Menstruatsiooni aluspesu on mõeldud kasutamiseks päevade ajal ühekordsete sidemete ja tampoonide asemel.

https://www.elamisekergus.ee/tootekategooria/ilu/intiimhugieen/menstruatsiooni-aluspesu/?gad=1&gclid=EAIaIQobChMI35Lwi7bE_gIVC-GyCh2pRwDfEAMYASAAEgJCevD_BwE

 

Jne

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Justnimelt need püksid ongi mõeldud nende ühekordsete toodete asendamiseks. Millest sina omakorda pole aru saanud? Kuna perioodipüksid on korduvkasutatavad, jääb pikemas perspektiivis ära rahaline kadu, mida iga kuu oma hügieenitoodete alla matad. Teiseks mängib siin rolli ka looduse säästmine ja keskkonna hoid, mille kohta saad samuti ise lugeda, kui vähegi huvi tunned. Ja kolmandaks: pesen ennast nii kui nii. Isegi siis oleks ennast pesnud või vähemalt värskendanud, kui oleksin tampooni või sidemeid kasutanud, sest see on täiesti elementaarne, et sellel perioodil ennast veelgi hoolsamalt ja tihemini kasima peab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi siis oleks ennast pesnud või vähemalt värskendanud, kui oleksin tampooni või sidemeid kasutanud, sest see on täiesti elementaarne, et sellel perioodil ennast veelgi hoolsamalt ja tihemini kasima peab.

Enne ilmselt ei pesnud pärast iga tampooni vahetust, nüüd peab pesema lisaks endale ka veriseid alukaid. Mis teil viga on? Väga rõve ikka.

Suvel siis heledad püksid jalas ning ilma tampoonita imavad alukad?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Justnimelt need püksid ongi mõeldud nende ühekordsete toodete asendamiseks. Millest sina omakorda pole aru saanud? Kuna perioodipüksid on korduvkasutatavad, jääb pikemas perspektiivis ära rahaline kadu, mida iga kuu oma hügieenitoodete alla matad. Teiseks mängib siin rolli ka looduse säästmine ja keskkonna hoid, mille kohta saad samuti ise lugeda, kui vähegi huvi tunned. Ja kolmandaks: pesen ennast nii kui nii. Isegi siis oleks ennast pesnud või vähemalt värskendanud, kui oleksin tampooni või sidemeid kasutanud, sest see on täiesti elementaarne, et sellel perioodil ennast veelgi hoolsamalt ja tihemini kasima peab.

No siis menstruaalanum, ka aastaid kasutatav. Aga need püksid, oiijeerum….

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igale oma. Keegi ei sunni sind neid kasutama.  Neid võib võrrelda veidi ka korduvkasutatavate mähkmetega. Osad emad viitsivad ja tahavad sellega tegeleda, teised kasutavad ühekordseid. Igaühe enda valik.

Ja ma ise ka kasutan tampoone ja sidemeid, pole katsetanud ei menstruatsioonianumat ega neid imavaid alukaid. Samas pole minu asi teisi arvustada selles osas.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mida sa mõtled “kõikide rõveduste” all. Perioodipüksid ongi selleks, et sinna otse voolab veri, et sa teaks. Tundub, et sa pole neid pükse kordagi näinud, et sellist juttu ajad. Neid pükse kasutadki nagu korduvaid hügieenisidemeid, st et peale mõnda aega kasutamist pesed läbi, kuivatad ja saad korduvalt kasutada. Et sa teaks, siis perioodipüksid on mõeldud tampoonide ja ühekordsete hügieenisidemete alternatiiviks ja eelkõige selleks, et sinna sinu enda sõnu kasutades, “igasugu rõvedused” sisse voolaks. Otseloomulikult pole need mõeldud kinni pidama ämbritäit verd vaid pigem nõrgema-keskmise vooluse jaoks. Selleks ongi hea omadada mitut paari, et saab vajadusel vahetada, kui ühed pesus või kuivavad.

Ja pigem pesed iga 2h tunni tagant oma ligaseid verd täis pükse, kui vahetad tampooni ja oled puhas ning jääb igasugune pükstepesemine ära?

Oled vist valesti aru saanud nende põhimõttest, neid kasutatakse lekete mittetekkimiseks, mitte vahendite asendamiseks. Samahästi võiks siis sinna pissida ka, kui osta suurema imavusega. Kuidas sa küll nii valesti aru said?

Kasutavad rasestumisvastaseid vahendeid ja verejooks väike. Need, kes ei kasuta, neil ikka kestab kauem, mitte et verd lahmaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Justnimelt need püksid ongi mõeldud nende ühekordsete toodete asendamiseks. Millest sina omakorda pole aru saanud? Kuna perioodipüksid on korduvkasutatavad, jääb pikemas perspektiivis ära rahaline kadu, mida iga kuu oma hügieenitoodete alla matad. Teiseks mängib siin rolli ka looduse säästmine ja keskkonna hoid, mille kohta saad samuti ise lugeda, kui vähegi huvi tunned. Ja kolmandaks: pesen ennast nii kui nii. Isegi siis oleks ennast pesnud või vähemalt värskendanud, kui oleksin tampooni või sidemeid kasutanud, sest see on täiesti elementaarne, et sellel perioodil ennast veelgi hoolsamalt ja tihemini kasima peab.

Kui tampooni vahetada iga 3h järel, jah, muidu veri seal vananeb, pole vaja üle 2 korra päevas pesta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole vaja pesta, siis pole vaja. Tee, nagu ise heaks arvad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi siis oleks ennast pesnud või vähemalt värskendanud, kui oleksin tampooni või sidemeid kasutanud, sest see on täiesti elementaarne, et sellel perioodil ennast veelgi hoolsamalt ja tihemini kasima peab.

Enne ilmselt ei pesnud pärast iga tampooni vahetust, nüüd peab pesema lisaks endale ka veriseid alukaid. Mis teil viga on? Väga rõve ikka.

Suvel siis heledad püksid jalas ning ilma tampoonita imavad alukad?

Näed, mõni peseb isegi trussikuid ja muud pesu peale kasutamist. Aga mõni siin kasutab igat asja ainult ühe korra elus, sest verise pesu pesemine on rõve. Kuidas sa endal tampooni vahetad siis? Kummikinnastes, nina pesupulgaga kinni ja silmad kinni, et seda rõvedust nägema ei peaks? Tagumikku ikka julged endal pühkida, sest seal on tegemist ju veelgi rõvedama ekskremendiga?!

Ja mis mõttes suvel tampoon ja valged püksid paremad on? Sama hästi võib ka tampoon sul suvalisel hetkel lekkida.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole vaja pesta, siis pole vaja. Tee, nagu ise heaks arvad.

Ma räägin, et tampoon hoiab vere kinni ja see ei valgu igale poole laiali, seetõttu pestakse end kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Kes soovib, tihemini. Sidemetega aga peab olema kindlasti beebisalvakad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 296 )


Esileht Ilu Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?