Esileht Ilu Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 296 )

Teema: Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?

Postitas:
Kägu

Kui pole vaja pesta, siis pole vaja. Tee, nagu ise heaks arvad.

Ma räägin, et tampoon hoiab vere kinni ja see ei valgu igale poole laiali, seetõttu pestakse end kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Kes soovib, tihemini. Sidemetega aga peab olema kindlasti beebisalvakad.

Usu mind, igal asjal on oma võlud ja valud. Tampoonidega on samuti omad probleemid ja nii ongi. Kasuta aga rahus tampoone ja valgeid pükse edasi aga lase ka teistel teha ise enda eest otsuseid, mitte “fuih”-itada ja “väkk”-itada nagu laps, kes esimest korda oma elus midagi näeb või kogeb. Kui sinul on tampoonitamine mugav – lase käia, kellele on sidemetega mugav – lasku käia, kellel on perioodipesuga mugav – lasku samuti käia. Kellelgi pole õigust kobiseda, mis on õigem või valem.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mind, igal asjal on oma võlud ja valud. Tampoonidega on samuti omad probleemid ja nii ongi. Kasuta aga rahus tampoone ja valgeid pükse edasi aga lase ka teistel teha ise enda eest otsuseid, mitte “fuih”-itada ja “väkk”-itada nagu laps, kes esimest korda oma elus midagi näeb või kogeb. Kui sinul on tampoonitamine mugav – lase käia, kellele on sidemetega mugav – lasku käia, kellel on perioodipesuga mugav – lasku samuti käia. Kellelgi pole õigust kobiseda, mis on õigem või valem.

Mina ei väkitanud ja pole elus valgeid pükse kandnud. Selle jaoks peab välja nägema nagu Ximena Navarette La tempestadis. Ilmselt ei näe tema ka selline välja.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mind, igal asjal on oma võlud ja valud. Tampoonidega on samuti omad probleemid ja nii ongi. Kasuta aga rahus tampoone ja valgeid pükse edasi aga lase ka teistel teha ise enda eest otsuseid, mitte “fuih”-itada ja “väkk”-itada nagu laps, kes esimest korda oma elus midagi näeb või kogeb. Kui sinul on tampoonitamine mugav – lase käia, kellele on sidemetega mugav – lasku käia, kellel on perioodipesuga mugav – lasku samuti käia. Kellelgi pole õigust kobiseda, mis on õigem või valem.

Mina ei väkitanud ja pole elus valgeid pükse kandnud. Selle jaoks peab välja nägema nagu Ximena Navarette La tempestadis. Ilmselt ei näe tema ka selline välja.

Miis naine see selline on, kes pole elus valgeid pükse kandnud? Aga  valget kleiti? Suviti käiakse ju ikka valges.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need püksid on mõeldud asendama tampoone ja sidemeid? Ehk siis, kui ma praegu käin töö juures vetsus, siis libistan sideme taskusse ja vahetan vetsus ära, määrdunud sideme keeran paberisse ja viskan prügikasti, siis nende pükste puhul ma jalutan vetsust välja verised püksid näpu vahel? Ok, väiksema voolusega peavad võibolla päeva vastu ja pole vaja kodust väljapool vahetada. Aga on need siis tõesti nii palju mugavamad, et tasuvad selle jändamise ära? Jalast ära, kohe pesta, kuivama neid ju ometi ei jäta? Ma ausalt öelda ei kujuta ette. Lihtsalt sellepärast kasutate, et on öko ja taaskasutatav? Ma ei halvusta kedagi, lihtsalt püüan aru saada.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miis naine see selline on, kes pole elus valgeid pükse kandnud? Aga  valget kleiti? Suviti käiakse ju ikka valges.

Mis mõttes mis naine? Suvel käiakse kleitidega, mitte pükstes. Ega pole ka seelikuusku kunagi olnud. Ei ole nii, et sina ütled, kuidas kantakse päevapükse ja sulle ei tohi öelda, et valged püksid sobivad Melania Trumpile ja eelpool nimetatud naisele ja mitte enamikule.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes mis naine? Suvel käiakse kleitidega, mitte pükstes. Ega pole ka seelikuusku kunagi olnud. Ei ole nii, et sina ütled, kuidas kantakse päevapükse ja sulle ei tohi öelda, et valged püksid sobivad Melania Trumpile ja eelpool nimetatud naisele ja mitte enamikule.

Sa oled see tola, kes mingit suva mehhiko mutti just näiteks tõi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need püksid on mõeldud asendama tampoone ja sidemeid? Ehk siis, kui ma praegu käin töö juures vetsus, siis libistan sideme taskusse ja vahetan vetsus ära, määrdunud sideme keeran paberisse ja viskan prügikasti, siis nende pükste puhul ma jalutan vetsust välja verised püksid näpu vahel?

Need ökomutid on räpased. See ongi see päevade seisnud vere hais, mida vahetevahel tunda on, kui mõni naine tõuseb või istub. On ikka inimestel oidu soristada pükstesse.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see tola, kes mingit suva mehhiko mutti just näiteks tõi?

Sa oled see tola, kes ütleb ilusate naiste kohta mutt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas vaadata, kuidas tühjast tüli tõstetakse. Nagu lasteaed…

Imelik, et kõige suuremad sildistajad on väidetavalt oma valikutega kogu aeg nii rahul. No aga olge siis, kandke oma tampoone ja sidemeid edasi, kuid miks peab teiste inimeste valikuid maha tegema ja solvama, ma ei saa aru? Ja just tekitavad probleemi need, kellel kõik peaks just korras olema, puhtad, kuivad püksid jalas, jalgevahe pestud ja lõhnastatud.

Mina näiteks kannan nii üht kui teist, nii tampoone, sidemeid kui ka neid pükse. Aga seda, et ühte teistest paremaks või halvemaks pidada, ma ei näe mõtet. Nagu öeldakse – igaüks leiab oma ja kasutab seda. Pole teiste asi öelda, kes on oma valikutega räpane ökomutt või mida iganes. Normaalsus peaks olema see, et päevade ajal on hügieeni hoidmine suurema tähelepanu all, olgu selleks siis tampooni-, sideme või päevapükste kandja. Seisnud vere järgi võib hakata haisema iga naine, kes pole õigel ajal pessu saanud. Seda, et kõiki vere järgi haisevaid naisi ökomuttideks nimetada, peab ikka eriti piiratud mõttemaailmaga olema. Minu ainus järeldus on see, et see inimene, kes sedasi räägib, on ise seesama haisukoll, kellele ennast pesta ei meeldi aga teisi sildistama on esimene. Sest eks ikka söögist räägib see, kellel on kõige suurem nälg. Püüa nüüd üle saada oma traumast ja lase igal inimesel enda eest otsustada, mida kasutab!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud kasutavadki menstruatsioonipükse kodus ja päevade alguses ja lõpus – kui vereeritus ei ole nii suur. Muul ajal kel leketega probleeme ja hirm, et õigel ajal vahetama ei saa kannavadki lisakaitseks.

Mõttetu on rääkida – kas suvel siis valgeid pükse ei kantagi? Igas kuus on 3 nädalat lisaks, mil võimalik “valgeid pükse ja kleite” kanda, ei pea neid ju ometi päevaade ajal või igapäevaselt kandma.

Osadel ongi nt peale sünnitust põiega probleeme, naerdes “lekib” – ka sellisel juhul on just taolised püksikud igaks juhuks kaitseks maru mugavad – neid on alates stringidest päevitusriieteni välja.

Ilmselgelt ei hakka keegi tööl veriste pükstega vetsus neid vahetamas käima, vaid kasutataksegi siis muul ajal lisakaitset kui kogus seda vajab. Mina näiteks ostsingi endale taolised püksid sünnitusjärgseks perioodiks igaks juhuks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ma arvan, juba kahetses, et selle teema tõstatas 😀

Selline tuline vaidlus.

Ma pean tunnistama, et ise esimest korda nägin sellist pesu praegu, mis on sideme asendamiseks. Sain isegi targemaks. Õnneks, mul pole päevadega pistmist juba aastaid hormoonspiraali tõttu 😀 aga hea teada, ehk tulevikus läheb seda teadmist vaja.

Muideks, tampooni tuline kaitsja – kõigile ei sobi tampoonid, teadmiseks lihtsalt. Samuti nagu kõigile ei sobi sidemed, menstruaal anumad jne jne. Igaühel oma valik, nagu siin juba mitme inimese poolt öeldud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud kasutavadki menstruatsioonipükse kodus ja päevade alguses ja lõpus – kui vereeritus ei ole nii suur. Muul ajal kel leketega probleeme ja hirm, et õigel ajal vahetama ei saa kannavadki lisakaitseks. Osadel ongi nt peale sünnitust põiega probleeme, naerdes “lekib” – ka sellisel juhul on just taolised püksikud igaks juhuks kaitseks maru mugavad – neid on alates stringidest päevitusriieteni välja. Ilmselgelt ei hakka keegi tööl veriste pükstega vetsus neid vahetamas käima, vaid kasutataksegi siis muul ajal lisakaitset kui kogus seda vajab. Mina näiteks ostsingi endale taolised püksid sünnitusjärgseks perioodiks igaks juhuks.

Lekete kaitseks ongi okei või siis, kui päevade alguses või lõpus. Loe eespoolt, kasutataksegi tampoonide ja sidemete asemel kogu päevade ajal ning vahetatakse kordi päeva jooksul-see ongi rõve ning arusaamatu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muideks, tampooni tuline kaitsja – kõigile ei sobi tampoonid, teadmiseks lihtsalt.

Muidugi sobivad. Probleem on kahe kõrva vahel.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muideks, tampooni tuline kaitsja – kõigile ei sobi tampoonid, teadmiseks lihtsalt.

Muidugi sobivad. Probleem on kahe kõrva vahel.

Vao 😀 no mine ütle seda naistearstile ja naistele, kel on endometrioos jm tervislikud põhjused, mis ei võimalda tampooni kasutamist 😀

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vao ???? no mine ütle seda naistearstile ja naistele, kel on endometrioos jm tervislikud põhjused, mis ei võimalda tampooni kasutamist ????

Miks sa haigetest inimestest räägid? Operatsioonijärgselt ei tohi ka kasutada. Räägi tervetest naistest.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud kasutavadki menstruatsioonipükse kodus ja päevade alguses ja lõpus – kui vereeritus ei ole nii suur. Muul ajal kel leketega probleeme ja hirm, et õigel ajal vahetama ei saa kannavadki lisakaitseks. Osadel ongi nt peale sünnitust põiega probleeme, naerdes “lekib” – ka sellisel juhul on just taolised püksikud igaks juhuks kaitseks maru mugavad – neid on alates stringidest päevitusriieteni välja. Ilmselgelt ei hakka keegi tööl veriste pükstega vetsus neid vahetamas käima, vaid kasutataksegi siis muul ajal lisakaitset kui kogus seda vajab. Mina näiteks ostsingi endale taolised püksid sünnitusjärgseks perioodiks igaks juhuks.

Lekete kaitseks ongi okei või siis, kui päevade alguses või lõpus. Loe eespoolt, kasutataksegi tampoonide ja sidemete asemel kogu päevade ajal ning vahetatakse kordi päeva jooksul-see ongi rõve ning arusaamatu.

Miks see rõve on kui on see võimalus neid vahetada?
Ma tõesti ei usu, et keegi hambad ristis on sunnitud neid pesusid kasutama ja tööl vetsu minnes võtab ühed sahtlist ja siis pärast kõnnib veristega tagasi ja paneb sahtlisse. Ilmelgelt, kes saavad päev läbi kasutada ja tahavad ise seda ongi selleks võimalused, et ilma probleemideta seda pesu vahapeal vahetada. Kas on siis kodused, ongi tööl privaatvets ja vabalt võib olla eraldi grippkotike kuhu määrdunud püksid vajadusel panna (või kohe läbi loputada ja lihtsalt märjad panna, kodus pessu) – mitte ei kõnnita verised püksid sõrmevahel ringi. See pilt on ainult teie enda peas.
Mõnel inimesel ongi päevade ajal veritsus väike – või kasutataksegi terve päev alguses või lõpus ilma lisakaitseta. Kõik selle “rõveduse” te mõtlete lihtsalt ise enda peas juurde.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel inimesel ongi päevade ajal veritsus väike – või kasutataksegi terve päev alguses või lõpus ilma lisakaitseta. Kõik selle “rõveduse” te mõtlete lihtsalt ise enda peas juurde.

Milleks hargivahet ligastada, kui on olemas tampoon, mis hoiab keha puhta? Veidrad huvid ikka inimestel.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel inimesel ongi päevade ajal veritsus väike – või kasutataksegi terve päev alguses või lõpus ilma lisakaitseta. Kõik selle “rõveduse” te mõtlete lihtsalt ise enda peas juurde.

Milleks hargivahet ligastada, kui on olemas tampoon, mis hoiab keha puhta? Veidrad huvid ikka inimestel.

Mina olen anuma kasutaja, aga näiteks pärast sünnitust ei saanud tampooni kasutada. Aga paljudel tekitab tampoon hoopiski seent ja mikrofloora häireid, liigne kuivus, ebamugavus, tšs suurem oht (või varasemalt olnud) jne. Ei saa aru, miks kellelegi korda nii hullult peaks minema, mis teise pükstes toimub.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud kasutavadki menstruatsioonipükse kodus ja päevade alguses ja lõpus – kui vereeritus ei ole nii suur. Muul ajal kel leketega probleeme ja hirm, et õigel ajal vahetama ei saa kannavadki lisakaitseks. Osadel ongi nt peale sünnitust põiega probleeme, naerdes “lekib” – ka sellisel juhul on just taolised püksikud igaks juhuks kaitseks maru mugavad – neid on alates stringidest päevitusriieteni välja. Ilmselgelt ei hakka keegi tööl veriste pükstega vetsus neid vahetamas käima, vaid kasutataksegi siis muul ajal lisakaitset kui kogus seda vajab. Mina näiteks ostsingi endale taolised püksid sünnitusjärgseks perioodiks igaks juhuks.

Lekete kaitseks ongi okei või siis, kui päevade alguses või lõpus. Loe eespoolt, kasutataksegi tampoonide ja sidemete asemel kogu päevade ajal ning vahetatakse kordi päeva jooksul-see ongi rõve ning arusaamatu.

Täiesti hämmastav, kui lolli jutttu suudab üks täiskasvanud naine (ma arvan ka, et laste ema) rääkida. Loll ja naiivne jutt, selline mõttetu hülgemöla, mida loed ega suuda uskuda, kas tõesti ongi nii lambaid olemas või mängib lihtsalt lolli anonüümse Käona.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel inimesel ongi päevade ajal veritsus väike – või kasutataksegi terve päev alguses või lõpus ilma lisakaitseta. Kõik selle “rõveduse” te mõtlete lihtsalt ise enda peas juurde.

Milleks hargivahet ligastada, kui on olemas tampoon, mis hoiab keha puhta? Veidrad huvid ikka inimestel.

Hmm, päevade pükstega ligastad harivahet aga mitte sidemete, tampoonide ega mooncupiga? Mind kohe väga huvitab, kuidas sa saad tampooni enda seest niimoodi kätte, et sa midagi ära ei ligastaks. Katad eelnevalt kõik kohad kilega kinni?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, päevade pükstega ligastad harivahet aga mitte sidemete, tampoonide ega mooncupiga? Mind kohe väga huvitab, kuidas sa saad tampooni enda seest niimoodi kätte, et sa midagi ära ei ligastaks. Katad eelnevalt kõik kohad kilega kinni?

Idioot oled või? Tampooni tõmbad seest välja, mitte ei lirtsu veri sul mokkade vahe.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti hämmastav, kui lolli jutttu suudab üks täiskasvanud naine (ma arvan ka, et laste ema) rääkida. Loll ja naiivne jutt, selline mõttetu hülgemöla, mida loed ega suuda uskuda, kas tõesti ongi nii lambaid olemas või mängib lihtsalt lolli anonüümse Käona.

Mis sul loll jutt on? Et te siis siiski ei vaheta neid tööl? Lirtsute ringi?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, aga alati pole ju võimalik neid pükse ikkagi kohe pesta, kui vahetate. Mis te siis korjate need verised püksid kuhugi kilekotti? Laote vanniservale kuivama? Mind tõesti huvitab, lekke vältimiseks võiks topelt tampoonidega kasutada küll. Aga ei kujuta ette neid haisvaid pükse kuskil pesemist ootamas.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, päevade pükstega ligastad harivahet aga mitte sidemete, tampoonide ega mooncupiga? Mind kohe väga huvitab, kuidas sa saad tampooni enda seest niimoodi kätte, et sa midagi ära ei ligastaks. Katad eelnevalt kõik kohad kilega kinni?

Idioot oled või? Tampooni tõmbad seest välja, mitte ei lirtsu veri sul mokkade vahe.

Tase jutt. Palju haridust on, kulla elutark labane tampoonikägu?! 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, aga alati pole ju võimalik neid pükse ikkagi kohe pesta, kui vahetate. Mis te siis korjate need verised püksid kuhugi kilekotti? Laote vanniservale kuivama? Mind tõesti huvitab, lekke vältimiseks võiks topelt tampoonidega kasutada küll. Aga ei kujuta ette neid haisvaid pükse kuskil pesemist ootamas.

Jumal issand, ega need püksid nüüd nii verised ka pole, et kohe tilguvad. Nende kohta käib pigem sõna “määrdunud”. Jah, panen kotti, mille sain kohe koos ostuga kaasa. Kott on lõhna- ja lekkekindel. Püksid pesen kohe läbi, kui selleks sobiv aeg ja koht on. Ei pane vanniservale kuivama ega jaluta wc-st välja verised püksid näpuvahel või kilekotis, vaid panengi spets kotti ja kohe pessu, kui selleks võimalus avaneb.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tase jutt. Palju haridust on, kulla elutark labane tampoonikägu?! ????

Magistrikraad on. Labane ja rumal oled ise. Ilmselt vahetad tampooni ka alles siis, kui see sul ise verd täis hakkab alla vajuma, tase.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul enam päevi ei ole, aga kui need veel olid, siis olid need nii ülivererohked, et ma ei usuks iialgi, et ühed spetspüksid oleks midagi kinni pidanud.

Ilmselt oleksin need püksid omale ostnud, aga pigem ikka lisakaitseks sidemele ja tampoonile või mooncupile.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teadnud nendest pükstest varem. Nüüd vaatan, et Lindexis iga teine paar…:) Iial ei kasutaks neid tampooni/mooncupi/sidemete ASEMEL, aga mõtlen täitsa ühed osta sest mul selle mooncupiga viimasel ajal see jama, et vahest peab terve päev ja siis järgmine päev lihtsalt ei saa teda paika vms – kõik lekib välja. Ja kui tampooni tagavaraks pole, siis ikka jube jama. Kellelegi veel nii?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tase jutt. Palju haridust on, kulla elutark labane tampoonikägu?! ????

Magistrikraad on. Labane ja rumal oled ise. Ilmselt vahetad tampooni ka alles siis, kui see sul ise verd täis hakkab alla vajuma, tase.

Suisa magister?! Jutu järgi vaadates, pigem nagu 8-klassiline külakool ja see ka veel pooleli jäänud. Mine nüüd ruttu tampooni vahetama, muidu saad veel hullema mürgituse. Tampoonikägu! 😀

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul enam päevi ei ole, aga kui need veel olid, siis olid need nii ülivererohked, et ma ei usuks iialgi, et ühed spetspüksid oleks midagi kinni pidanud.

Ilmselt oleksin need püksid omale ostnud, aga pigem ikka lisakaitseks sidemele ja tampoonile või mooncupile.

Inimesed, lugege palun eelnevat teksti ning ärge tehke oma peades mõttetuid oletusi ega filosofeerige teemal “mis oleks, kui oleks…”. Selge sõnaga mitmel varasemal korralgi öeldud, et neid pükse kasutatakse nõrga või keskmise vooluse korral, mitte vererohkete päevade ajal. Ja pigem kasutataksegi neid pükse lekkimise kaitseks, mitte tervet gall0onit verd kinni pidama! Kas tõesti on nii raske ennast eelneva tekstiga kurssi viia või ongi siin mõni, kellel on tung kirjutada, süvenemata teemasse?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 296 )


Esileht Ilu Lekkekindlad aluspüksid (kuupesu) – millises poes müüakse?