Esileht Kodunurk Lemmik supp

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Lemmik supp

Postitas:

Mis on sinu lemmik supp?

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.09 14:25; 19.09 06:38; 19.09 06:41; 19.09 06:43; 19.09 14:11; 20.09 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edetabeli järjekord on muutumises:
* prantsuse sibulasupp
* borš
* tom yum

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 14:34; 08.09 10:56; 08.09 15:17; 15.09 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piima-köögiviljasupp
Sparglid ja kana heas puljongis

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõrvitsa püreesupp
kana- klimbisupp ema tehtud (ise nii head ei oska)
kalasupp ja mitte lõhesupp, ikka valgest kalast (mulle meeldib kui lõpus segada hulka toores muna, jääb selline säbrune), jällegi kui ema tegi
frikadellisupp

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 15:49; 08.09 12:05; 08.09 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kana-klimbisupp
Borš
Tomatisupp (peab kvaliteetne olema)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piima-köögiviljasupp
Sparglid ja kana heas puljongis

Piima-köögiviljasupp on vaieldamatu lemmik: teed tummisema põhja valmis, lihasööjatele puljongit lisaks, vürtsikamate armastajale lisaks vastavalt maitsele.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kõrvitsa püreesupp, just tegin täna suure potitäie. Muid lemmikuid ei ole, igasuguseid suppe söön, aga minu supis peab lusikas püsti seista saama, et mingi lurr ei oleks. 😉

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaspacho.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 04:54; 08.09 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seljanka. Nii tavaline seljanka kui ka seeneseljanka. Aga kindlasti ka kalaseljanka.
Hapukapsa borš
Hapukapsasupp
Rassolnik

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan suppe.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan suppe.

Ma kõiki suppe ei vihka, küll aga ma võin väga kergesti lausa oksendama hakata kui pean viibima samas ruumis siin taevani kiidetud piima-köögiviljasupiga. See pole isegi mingi lihtne karjatus, et vihkan piima-köögivilja suppi, vaid ma tõepoolest ei talu selle haisugi, visuaalist rääkimata. Teiste piima(ste)suppide peale otse okserefleksi ei teki, aga ega ma neid ei söö küll.

Suppidest ma teen ise kõige sagedamini guljašisuppi, ühepajatoitu ja borši erinevates versioonides (värske kapsa, hapukapsa) ja suurte tükkidega selget kalasuppi.

Püreesupid mulle üldse ei meeldi, kõige lähedasem asi püreesupile, mida ma söön, on hernesupp 🙂

Restoranides müüdavatest suppidest meeldivad aasia ja jaapani vürtsikad selge puljongiga supid ja seljanka pole ka peaaegu kunagi alt vedanud, et üldse ei kõlbaks süüa.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kõiki suppe ei vihka, küll aga ma võin väga kergesti lausa oksendama hakata kui pean viibima samas ruumis siin taevani kiidetud piima-köögiviljasupiga. See pole isegi mingi lihtne karjatus, et vihkan piima-köögivilja suppi, vaid ma tõepoolest ei talu selle haisugi, visuaalist rääkimata.

Mina ka ei suuda piima-köögivilja supi lõhnagi taluda, rääkimata söömisest. Samasugused tunded on kõrvitsa-püreesupi ja sibulasupi suhtes. Muud supid meeldivad, kuigi meil tööl sööklas pakutakse mingit supilaadset ollust, mis samuti süüa ei kõlba. Mingist odavast puljongipulbrist, lödide makaronide ja külmutatud juurviljaga vedelik, mis haiseb juba nii, et süda läheb pahaks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei suuda piima-köögivilja supi lõhnagi taluda, rääkimata söömisest.

😀 Sellega on jah nii, et kas armastad või vihkad. Mina armastan…. aga 1 korra aastas. 1 korra aastas, kui oma herned on just valminud, muu köögivili niikuinii. Teen ainult endale, sest mees ja lapsed ka ei söö 😀 Hapukoor sisse ja mmmmmm. Aga ülejäänud 364 päeva- ei-ei-ei.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 14:34; 08.09 10:56; 08.09 15:17; 15.09 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

magusatest lumepallisupp.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 15:49; 08.09 12:05; 08.09 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ülejäänud 365 päeva- ei-ei-ei.

Igal neljandal aastal teed seda suppi?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ja söön tihti suppe, lemmikuteks on selge kalasupp, boršš, nö rohke vedelikuga ühepajatoit sügisesel hooajal pehme ribilihaga. Jahedamal ajal läätsesupp või hernesupp, see muidugi siis juba tunde puuahjus hautatuna.

Piima-köögivilja ja kanasupi lõhn on mõlemad suurepärased kiirdieediks, sest juba lõhnast hakkab paha 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seenesupp
Koorene lõhe supp
Tom Kha kalaga

Loetelust ei söö püreesuppe. Näeb juba liialt beebitoit välja. Ma pole kunagi piima köögivilja/aedvilja suppi söönud ja seega ei tea kas maitseb või mitte. Ei taha proovida ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi lemmikut. Aga kõigepealt tuleb meelde borš, hapukoorega süüa, selline soolakas-magus-hapukas maitse.
Muidu söön kõiki tavalisi suppe. Pean supi juures kõige olulisemaks supi leent ehk head puljongit. See ei pea olema mingi pool päeva keedetud gurmeepuljong, aga see peab olema natutraalne liha-või kondilihapuljong. Selge.
Igasugused külmutatud segudest puljongikuubikutset ja karbifrikadellidest tehtud supid ei ole õiged supid. Neid ma ei söö.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on hapukapsa- ja värskekapsasupid ka head ja hernesupp

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 15:49; 08.09 12:05; 08.09 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ülejäänud 365 päeva- ei-ei-ei.

Igal neljandal aastal teed seda suppi?

Parandasin ära 😉

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 14:34; 08.09 10:56; 08.09 15:17; 15.09 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi üldse nn. hapud supid v.a. hapukapsasupp.
Nii et need supid, kuhu käib sisse hapukurk, on minu jaoks välistatud.
Hapukapsasupp meeldib väga, eriti soolapekiga.

Idamaised supid mulle ka ei meeldi. Imelikult venivad on ja lõhn on selline … hapu.

Väga meeldib kana-klimbisupp, frikadellisupp, värskekapsasupp lihaga, piimasupid.

Püreesupid käivad kah. Ükskord sain brokoli-lillkapsa püreesuppi, see oli küll maitsev. Krutoonidega.
Kõrvitsapüreesupp meeldib siis, kui see on tehtud rõõsa koore ja sulajuustuga. Kui on tehtud vee baasil või puljongi baasil, siis ei meeldi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanasupp klimpidega
Külmsupp oktoška
Kukeseene-Merevaigu püreesupp (praetud kukeseened, soovi korral sibul + vesi + merevaik +
sool + pipar)

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 17:13; 09.09 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehhiko tomatisupp, seljanka, rassolnik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmsupp keedetud peediga
kanasupp – selline mõnus ja tummine
kalasupp, keedan peast, sabast, uimedest – sibul, porgand ja riis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmsupp oktoška

Okroška on selle supi nimi. See on hea jah, aga peeti ei tohi sinna panna.
Oblikasupp on hea, siis rassolnik, värskekapsasupp, lihtsalt juurviljasupp, piimasupid. Frikadellisupp on äratüüdanud. Borš jätab ükskõikseks, aga söön kui pakutakse.
Üle kõige on hapukapsasupp ja tomatisupp.
Seljanka ja piima-juurviljasupp,igasugused klimbisupid, püreesupid ja idamaised road on väga vastumeelsed. Mõned maitselt ja teised välimuselt, enne olen söömata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmsupp oktoška

Okroška

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 04:54; 08.09 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kümme korda üle kõige Vietnami supp Pho veiselihaga. Kõigi nende maitsetaimedega keedetud puljong ja serveeritud nende tavapäraste idude ja vartega.
2. Ehe Ungari guljašš mitmel eri moel. See, mida pakutakse restoranides ja ka see, mida tehakse kodudes.
3. Hapukapsasupp suitsupekiga teisel päeval.

Paljud püreesupid on maitselt head, aga ka kõige paremat mulle tegelikult ei meeldi süüa. Samas Salvesti tomatisuppi läätsedega teen endale aeg-ajalt küll – joon kruusist ja saan paariks tunniks kõhu täis.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 21:12; 16.09 07:58; 20.09 12:00; 21.09 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piimasupp seostub mulle kohe haiglaga. Olin oma lastega palju haiglas ja siis toodi sageli hommiku- või õhtusöögiks piimasuppi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 21:16; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koorene lõhesupp ja seljanka ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okroška on selle supi nimi

Palun vabandust, näpuviga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 17:13; 09.09 12:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Kodunurk Lemmik supp