Esileht Hobinurk Lemmiklooma nimi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Lemmiklooma nimi

Postitas:

Milliseid toredaid nimesid olete teie enda lemmikule pannud?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mu koera nimi on Rein. Rohkem mul loomi pole olnud kui ainul Rein.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronk (must kass)

Käpik (triibuline kass)

Rullaad (krants, selline kergelt ülekaalus, pika kerega)

Mr. Auh (kutsuti mauh, n.ö. hundikoer)

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 17:23; 23.12 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaisal olid kõik kassid Tiidud. Neid oli ikka elu jooksul 5-6, sest vaesekesed jäid maal muudkui auto alla. Aga nimi ikka Tiit.

Ma imestan, miks just kassid jäävad auto alla, nii maal kui linnas. Koertega on see probleem kordades väiksem. Kas kassid võtavad autot pigem sellise ohutu asjana, kus all on hea end peita ja kapoti otsas soojendada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirpapagoid Koi ja Stirtlitz, kass Müller ja hamster Gängster.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 18:23; 27.12 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass Ets, tuntud ka kui Korruptant. Meenutas välimuselt ühte teatud Edgarit, sellepärast.

Õel on kass Aleksander Puškin ehk lihtsalt Sass. On selline jutuvestja, seletab palju omas keeles.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid akvaariumis kalad Frodo, Gimli, Legolas. Koerale ei mõelnudki ise nime, tal oli juba pikk ametlik nimi ja üks osa sellest sobis nii hästi talle, et kutsumegi nii.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid Juta ja Slava

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel koertest kennelis pandud kutsikanimi, lühike ja tore nimi. Teisel ka ametlikult kennelinimi, aga muutunud käibes Topsikuks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestan, miks just kassid jäävad auto alla, nii maal kui linnas. Koertega on see probleem kordades väiksem. Kas kassid võtavad autot pigem sellise ohutu asjana, kus all on hea end peita ja kapoti otsas soojendada.

Kas sul puudub loogika?

Õnneks ei ole hulkuvad, lahtiselt üksi jooksvad koerad Eestis enam eriti tavalised. Samas kassid jooksevad siiani paljudel vabalt ringi ja seetõttu nii palju neid auto alla jääbki. Kui koerte puhul oleks järelvalveta ringi hulkumine sama levinud, siis oleks ka massiliselt autode all hukkunud koeri.

Kui mõni koer satubki kuskil ringi jooksma, siis viiakse kiirelt varjupaika. Töötan loomakliinikus, nii et võin öelda – autolt löögi saamine on üks levinumaid erakorralise pöördumise põhjuseid koertel. Kassidel kindlasti just vähem. Kassid oskavad palju ettevaatlikumad olla.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass Gurmee.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime tuttavatelt ühe koheva lumivalge kassipreili, kellele panime nimeks Lillendiin ehk lühendatult kutsusime teda Lilliks. Ta oli tänavalt leitud kass ning kui teda steriliseerima läksime, selgus, et tegemist on hoopis kastreeritud isakassiga. Lilliks jäi ta aga sellegipoolest oma elupäevade lõpuni.

Küülikud on mul kõik olnud lühikeste nimedega peale ühe. Nupi (sest ta oli täiega nupsik), Hopi (sest ta hüppas rohkem kui teised), Võru (ta oli musta värvi, aga kaela ümber oli valge võru), Must (üleni must) ja viimane oli Emmanuel. Kaks kuud enne tema sündi olime käinud Tallinna legende vaatamas ja seal alkeemiku toas räägiti, et tarkade kivi leiutades ei tohtinud kindlasti neljapäeva keskööl uksest sisse astuda üleni must kass, kellel on vasaku kõrva taga valge rombikujuline laik ning kelle nimi on Emmanuel. Meie jänkupoju sündis ka üleni mustana, aga vasaku kõrva taga oli valge rombikujuline laik ja me lihtsalt ei saanud talle muud nime panna.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil on jänesed Latte ja Mocca – esimene siis vastavalt piimakohvikarva ja teine tumepruun. Nimi Espresso on veel musta kassi ootamas 🙂

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tsintsilla kertu

hamstrid tanderman ja kolosso

kass mefisto

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie taksilaadse koera nimi on Süda. Küll mitte meie pandud, koer on varjupaigast aga nimi on ikkagi tore, eriti kuna ühe meie lapse nimi on Säde. Veel kutsume me oma koera preili viineriks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koer on Elton, sest ta kutsikana ulgus pikalt ja musikaalselt.

Kass on passis Birdie, natuke nagu tögamiseks pandud nimi. Algkuju meenub ainult passi vaadates (kord aastas loomaarstil käies), muul ajal on lihtsalt Pöödi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kollane viirpapagoi nimega Tibu.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 12:15; 23.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud kõuts Matilda.

Võtsin emase kassi ja kui viimaks tõde selgus, oli nimi juba kinnistunud ja lisaks oli ka välimuselt äärmiselt sobilik – “proua” oli täiseas ca 9 kg ja kenade valgete käppadega

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav sai ka emase kassi, arstil selgus, et isane – aga pandi nimeks Mirjam ühe reaalika järgi, kus üks naisena esinev mees võrgutas mehi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 17:23; 23.12 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kaks minitiigrit: Kät ja Mihkel.

Nimi Kät tekkis ekspromt, kuna loomaarst küsis kassi nime, kui talle passi vormistas (info saadud vaktsiinide kohta on seal kirjas), kuid polnud veel nime… ja nii see kohapeal sündis. Mina pidasin silmas Cat, vormistati aga kenasti eestipäraselt: Kät. Olin väga rahul 🙂

Mihkel on ka triibuline (kuid kolmevärviline) ja “valgete sokkidega” (st ees on sokid, taga põlvikud) ja kutsume teda Mikuks.

Sõbrannal on valge malbe kass Helbe. 🙂

Endal on olnud veel hamstrid:

Prussa (lumivalge emane)

Jack (kirju isane)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 13:29; 30.12 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et OT, aga hämmastav, kui paljud inimesed ei oska kassi sugu õigesti määrata. Minu arvates (ja ma ei ole mingi veterinaar või midagi) on see väga lihtne juba 2-3-nädalastel kassipoegadel, rääkimata siis edaspidi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.12 18:46; 23.12 22:14; 25.12 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hamster Muki ja koer Gripp.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et OT, aga hämmastav, kui paljud inimesed ei oska kassi sugu õigesti määrata. Minu arvates (ja ma ei ole mingi veterinaar või midagi) on see väga lihtne juba 2-3-nädalastel kassipoegadel, rääkimata siis edaspidi.

Mina oskan seda näiteks juba sündivatel kassipoegadel väga hästi määrata, ei tea, kuidas segi saab ajada. Aga mis seal imestada, kord viisin oma emase koera arsti juurde, sest ta väsis jalutuskäigul kiiresti, kogu aeg jõi vett ja kuidagi rahutu oli. Veterinaar uuris ja puuris teda igast küljest, kõhtu katsus, et kas kasvajaid pole jne. Ei leidnud midagi iseäralikku. Samal õhtul sünnitas koer kutsikad. Ta oli tõesti igavesti suur ja karvane koer, paisuv kõht üldse ei paistnud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 12:15; 23.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu emase koera nimi on Galga, tõug on galgo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 20:15; 09.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsime varjupaigast muldvana kassi – Helmut

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime tuttavatelt ühe koheva lumivalge kassipreili, kellele panime nimeks Lillendiin ehk lühendatult kutsusime teda Lilliks. Ta oli tänavalt leitud kass ning kui teda steriliseerima läksime, selgus, et tegemist on hoopis kastreeritud isakassiga.

On olnud kõuts Matilda. Võtsin emase kassi ja kui viimaks tõde selgus, oli nimi juba kinnistunud

Tuttav sai ka emase kassi, arstil selgus, et isane

Ega siis see, et emasel kassil on mehe nimi või vastupidi ei pea tähendama, et kassi sugu oleks valesti määratud. Meie valisime täiesti teadlikult vastassoost nime. Mis siis sellest?

Aga palun, näited sellest teemast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.12 18:46; 23.12 22:14; 25.12 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isased kassid: MTÜ-st Harald, hellitusnimega Tuust ja varjupaigast Reedik, hellitusnimega Kati.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koer Fredi ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsusin kassi headel päevadel nimega Tüüblik. Sest teistel päevadel kui ta taas isepäine oli, oli ta  minu meelest jube tüüp. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Lemmiklooma nimi