Esileht Hobinurk Lemmiklooma poed Tallinnas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lemmiklooma poed Tallinnas

Postitas:

Tere, peatse kassiomanikuna küsin nõu. Milliste lemmiklooma poodide valiku ja hinnatasemega olete rahule jäänud (ja omate ntx kliendikaarti, palju soodustust see annab?)?
Uus avatav lemmikloomakeskus Tabasalus jääb minust kaugele, liikumistrajektoor pigem südalinnas (olen näinud Bosset, Ossut Norde Rimis…).
Esialgu vajan muidugi kogu varyustust: sööginõud, liivakast, liiv, rihm jne. Turnimispuud )võimalik et teen sobiva ise hoopis). Kui transpordikasti otsisin leidsin lõpuks ikkagi internetist, sest valik on ikka suht kehv pretensioonikamale maitsele (ja kuna kass hakkab käima selles kaasas, siis pidi lihtsalt sobima kõigega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu vajan muidugi kogu varyustust: sööginõud, liivakast, liiv, rihm jne

Kõiki neid saab tavalistest supermarketitest või nt. koduextra tüüpi poodidest, mine mõnda suuremasse kaubanduskeskusesse lihtsalt.
Toitu tellin mina üldse netist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Urr&Nurr pood Solarise keskuses müüb ilusaid ja kvaliteetseid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan südalinnas ja kodupoeks on Lauteri tänava Zoomaailm http://www.zoomaailm.ee/. Valik on minu meelest parem kui Solarise poel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

telli zooplus’ist
muide, saksa oma on soodsam kui soome oma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan küsimiseks siinset teemat. Loodan, et asjatundja satub mu postitust lugema.
Soovin osta omale tõukassi, briti lühikarvalist. Müüja sõnul saab kassiga kaasa Cato klubi tõutunnistuse. Kas see dokument kinnitab kassi tõupuhtust? Nt koertele klubide poolt antud tõutunnsitused puhtatõulisust ei tõenda, koerad peavad olema regatud rahvusvahelises (FCI) registris. Ka ei saa klubi tunnistusega kaia rahvusvahelistel näitustel, kuna sellise dokumendiga on koer krants. Kuidas kassiga on, kas see Cato tunnistus on õige tõutunnsitus? Lisaks, müüja kirjutab, et kass müüakse ainult lemmikuks ja on äsja kastreeritud. Kass on viie kuune. Hind on 450€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 15:59; 01.02 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel üks küsimus. Kuidas suhtuda tõukassi müüjasse, kes soovib kassi eest kõrget hinda (300€), aga tõutunnistust ei ole. Ütleb, et kassipoeg on puhtatõuline, aga tõupaberi vormistamine maksab 500€. Et kassi hind tuleb siis 800€. Mis selle tõutunnistuse vormistamise nii kõrgeks teeb, kui loom on puhtatõuline, vanemad tõutunnistustega, registreeritud jne? Kuidagi imelik tundub see asi.

Kas kassid registreeritakse ka kusagil rahvusvahelises tõuregistris või tõukasside liidu registris vmt?
Ma mõtlen küll, et kui tõuregistrisse kantud ei ole (ja kui kontroll puudub), siis ei ole ka puhtatõuline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 15:59; 01.02 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne et te küsite vales kohas vale asja. Liituge FB Kassisõprade grupiga ja saate kõikidele teid huvitavatele küsimustele vastused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:24; 18.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/groups/530229760322528/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 21:24; 18.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Lemmiklooma poed Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.