Esileht Hobinurk Lendamine registreeritud pagasiga

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lendamine registreeritud pagasiga

Postitas:

Olen lennanud ainult käsipagasiga. Nüüd aga on kraami rohkem ning ostsin juurde ka äraantava pagasi. Hakkasin aga mõtlema, et kas see tähendab nüüd seda, et pean seisma enne turvakontrolli veel pikas järjekorras check-ini lauas. Olen näinud, et seal on alati pikad-pikad järjekorrad. Lennufirma on AirBaltic ning tulek on Rooma Fiumicino lennujaamast Riiga. Kui ma registreerin ennast lennule niikuinii internetis ära, kas siis koti äraandmiseks on ikka seesama ühine järjekord nendega, kes soovivad check-in`i teha või on lootust, et need koti äraandjad saavad seal kuidagi kiiremini?
Kellel on kogemusi, ehk oskate valgustada? Pole kunagi selle teemaga tegelenud, kuid siis tean n.ö. häälestuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 15:57; 29.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, pead seisma vähemalt pagasi drop offi sabas. Kas see on ühine check-ini omaga, see sõltub lennufirmast ja lennujaamast. Aga igaks juhuks võiks arvestada vähemalt 30-minutilise lisakuluga. Olen ka seisnud pea tunnises sabas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on järjekord ikka sama jah. Ma olen ikka päris palju lennanud ja mul ei ole mitte kunagi pagasi äraandmise järjekord erinev olnud check-in´i järjekorrast- kuid seda võib ette tulla.
Aga- mitte keegi ei sunni sind järjekorras pikalt seisma. Mõnel lennul ei ole järjekorda peaaegu üldse, või siis liigub see sujuvalt ja kiiresti. Kui näed, et seisab üle kümne inimese seal, ja järjekord liigub aeglaselt, siis ei pea minema nende taha seisma. Tavaliselt on läheduses mõni vaba istekoht, kus saab oodata, kuni järjekord lühemaks jääb.
Või siis mine esimesena kohale, saad kohe ruttu asjad tehtud ja edasi liikuda turvakontrolli ning lendude ootealale.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 09:17; 29.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on järjekord ikka sama jah. Ma olen ikka päris palju lennanud ja mul ei ole mitte kunagi pagasi äraandmise järjekord erinev olnud check-in´i järjekorrast- kuid seda võib ette tulla.

enamikes lennujaamades on iseteeninduskioskid registreeritud pagasi äraandmiseks. kui ei ole automatiseeritud baggage drop-offi, siis on tavaliselt check-in lettide vahel drop-off lett. riias kindlasti on.

kes ei ole kohanud muid võimalusi peale check-in leti pagasi äraandmiseks, ei saa kindlasti öelda, et on palju lennanud. kahtlemata võid sa oma kohvri registreerida ka check-in letis, kuid see saba liigub oluliselt aeglasemalt.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 10:00; 29.01 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka küll. Mul ei ole baggage drop kioskitega asja, sest ma pean paaegu alati esitama check-in letis viisad ja reisidokumendid, ning ilma nendeta pileteid kätte ei saa. Ja ühtlasi annan pagasi ka seal ära. Aga kui on pardakaart väljaprinditud ja baggage drop kiosk või lett jääb silma, siis muidugi võib kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 09:17; 29.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on järjekord ikka sama jah. Ma olen ikka päris palju lennanud ja mul ei ole mitte kunagi pagasi äraandmise järjekord erinev olnud check-in´i järjekorrast- kuid seda võib ette tulla.

enamikes lennujaamades on iseteeninduskioskid registreeritud pagasi äraandmiseks. kui ei ole automatiseeritud baggage drop-offi, siis on tavaliselt check-in lettide vahel drop-off lett. riias kindlasti on.

See drop-off kiosk on kohutavalt mugav asi. Esimesel korral kui kasutasime tuli lennujaama töötaja appi ja jube lihtne kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Ühesõnaga kui ma näen Fiumicino lennujaamas drop off kioskit, siis proovin seda kasutada. Kui ei ole, siis check in. Lähen niikuinii palju varem kohale ja eks siis kohapeal selgub.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 15:57; 29.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka küll. Mul ei ole baggage drop kioskitega asja, sest ma pean paaegu alati esitama check-in letis viisad ja reisidokumendid, ning ilma nendeta pileteid kätte ei saa. Ja ühtlasi annan pagasi ka seal ära. Aga kui on pardakaart väljaprinditud ja baggage drop kiosk või lett jääb silma, siis muidugi võib kasutada.

no siis ei puutu ju sinu kogemus eriti teemasse. samahästi võiks keegi, kes lendab alati ainult käsipagasiga, kirjutada, et tema pole küll kunagi dropp-off letti näinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 10:00; 29.01 12:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Lendamine registreeritud pagasiga