Esileht Beebi ja mitmikud lenne, huppa, reima- nende riiete head/halvad omadused-teie eelistused

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: lenne, huppa, reima- nende riiete head/halvad omadused-teie eelistused

Postitas:

kuna laps väike ja pole nende kaubamärkidega varem kokku puutunud, siis palun teie arvamusi mis nende firmade riiete puhul on head/halvad omadused.nt. materjal, tegumood, lukud, taskud,pikkused (kas vastavad pikkusele). kuidas seljas istuvad, kas järelturult eelistada vanemaid või uuemaid mudeleid. kui osta uuena, siis mida järelturul lihtsam müüa, mille hind ei kuku nii väga. mida ostes tähele panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huppa on kõige lemmikum. Pole nii puhvis ja kohev kui Lenne. Lisaks meeldivad mustrid, tegumoed ja materjal rohkem. Istuvad seljas kõige paremini, hästi läbi mõeldud lõiked.
Lemmik on ka Lassie. On soodsam kui Reima aga hea.

Üldse soovitan väiksemale lapsele osta needki kasutatuna. Kuskil 3a ostaks juba uuena kuna lasteaialaps trööpab rohkem.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mulle beebi kombena meeldib ikka Reima. Mõnus pehme, ei aja higistama, kasvuvaru ja ilus. Lenne sai ühele lapsele prooviks ostetud (uus), jube kange ja kohmakas oli ja lapsele selles ei meeldinud. Huppa k/s kott-kombe on meil kasutusel olnud kolmel lapsel päris vastsündinust alates u 2-3 kuud ja muidu mõnus pehme,aga ajab higistama. Nüüd 3-kuusele ostsin prooviks ka Huppa kombe aga imelik lõige kuidagi: jala osad on parajad, aga varrukad kuidagi väga pikad ja lapse käed ulatuvad vaevu poolde varrukasse. Reima ja Lenne plussiks on pealekeeratavad käe-ja jalaotsad. Reimal seda pole (saab jällegi teha kombet kotiks osadel mudelitel). Loomulikult saab papud ja kindad juurde osta, aga beebi puhul mugavam jälle,kui ei pea eraldi miskit toppima.

Hindadest seda,et Reima on järelturul suht kallis (kui ikka ühe lapse kantud), odavamalt saab teisi. Aga samas oleneb kõik ka müüjast.
Kuulutusi vaadates on mõnel kasutatud kombe hind kallim,kui sooduka ajal poes uue oma.
Lassie on mul 2-3.a ja olen ka rahul. Beebil pole Lassiet olnud.

0
0
Please wait...
Postitas:

Miks just need firmad? On palju teisigi ja alati ei tasu ju firmat taga ajada. Ok ei olnud paha pärast öeldud 🙂
Meil Huppat polegi, Lenne kindad (supersoojad) ja Reima k/s müts (sama hea kui mõne muu firma müts. Ma firmat ei järgi, ostan seda mis meeldib ja tundub praktiline. Enamus riideid on sattunud Lindex, Next, Tutta ja KappAhl. Lindex ja Tutta talvekombed olid väga head, kuid hetkel meil KappAhl talvekombe ja paremat ei oskaks tahta. Ilus, ei ole paks – st laps ei ole ümmargune selles ( puhvis), tundub nagu õhem talvekas kuid praegu lapsel väljas sellega oleks palav kui ei oleks õhukeste toariiete peal 😀

0
0
Please wait...
Postitas:

halb? minul puudub halb, ainult rahakott va sigudik on mu peale halb tühi teine kui vaja jälle riideid osma hakata, eii.. hetkel mõlemal lapsel kasutuses reima, pisemal 1a on hea see kombe aga 4a kombekas no ei lähe,. enam ei osta nii suurele reima firma kombekat,. aga reima talve mütse ma kummardan lihtsalt, mulle meeldib nende kuju, nad on pea järgi, materjal, minu lapsele sobib fliis, ja topelt kõrva kohad supper.:) lenne ilus aga mage, liiga mage, ja huppa kah hea, kevadeks on olemas 1a hupa kombekas vaatab kuidas ta sellega läbi ajab:)

0
0
Please wait...
Postitas:

Huppa meeldib meie perele 🙂 Lapsel juba teist aastat Huppa. Eelmine aasta oli kombekas, see aasta komplekt. Väga rahul, ülisoe ja ilus näeb ka välja 🙂 Kindlasti jään Huppa juurde.

0
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud lenne, huppa, reima- nende riiete head/halvad omadused-teie eelistused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.