Esileht Väikelaps Lenne komplekt – milline kasvuvaru?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lenne komplekt – milline kasvuvaru?

Postitas:
Kägu

Kui laps on peaaegu 118 cm – siis kas 122 või 128 suurus talvekomplekt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kogemus, et püksid sama suurus, mis lapse pikkus näitab ja jope number suurem. Ehk siis oma lapsele ma ostaks 122 püksid ja 128 jope.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas Lenne ja Huppa on enam-vähem ühes mõõdus. Mina ostsin Huppa komplekti. Laps 120cm pikk. Komplekt on nr 122. Kasvuvaru on maa ja ilm. Alguses vaatasin üldse, et liiga suur sai. Mina ütleks, et selle komplektiga käib veel ka järgmise talve. Lapsel on eelmisest aastast 110 Jonathani kombe ja põhimõtteliselt saab ta sellega veel maal ringi lasta. Natuke käistest on lühike. Nii et enamus väliriietest on ikka korraliku kasvuvaruga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma valiks 122 cm praegu, 128 tundub liiiga suur. Mul laps praegu 124 cm pikk ja talle on 122 paras praegu ja saab selle ära kanda sel talvel, ei näe vajadust 128 järele sel talvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kogemus, et püksid sama suurus, mis lapse pikkus näitab ja jope number suurem. Ehk siis oma lapsele ma ostaks 122 püksid ja 128 jope.

Huvitav, mul on just vastupidi ???? laps on pikajalgne ja kui ostan koos number suurema, siis upub sinna, niiet Lenne puhul ostan paraja ning saan ilusti kaks hooaega

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kogemus, et püksid sama suurus, mis lapse pikkus näitab ja jope number suurem. Ehk siis oma lapsele ma ostaks 122 püksid ja 128 jope.

Huvitav, mul on just vastupidi ???? laps on pikajalgne ja kui ostan jope number suurema, siis upub sinna, niiet Lenne puhul ostan paraja ning saan ilusti kaks hooaega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile Lennes kohapeal. Püksid võtsin 128 kuna 122 tundus liiga paras. Jope võtsin ka 128 kuna lapsele meeldivat numbrit 122 polnud. Tundub küll tibake suurevõitu, aga saab siis see-eest kauem kanda.

Eks oleneb lapse kehakujust ka, kellel kuidas. Mul viiepoolene poiss (pikkust 116 hoopis), tüdrukud olid samas vanuses pisemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul väga sale 114cm pikk poiss kannab 116 suurust Lennelt ja riietel on veel kasvuvaru ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Lenne suure kasvuvaruga. Pole kunagi julenud ilma proovimata osta. Valiksin pigem 122. Väga suurega on lapsel ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Lenne komplekt – milline kasvuvaru?