Esileht Väikelaps Lenne k/s riided

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lenne k/s riided

Postitas:

Teab keegi kunas tulevad müügile Lenne k/s riided?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebruari keskel kuni märtsi lõpuni peaks kõik väljas olema. Alguses on paljudes poodides ainult üksikud mudelid, tasub natuke oodata, hiljem on kogu valik väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba hakkab peale.iga kord uks ja sama jama.millal tulevad talve riided ,patast kui on veel -30kusitakse millal tulevad kevad riided.kas kavatsed juba selga lapsele panna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga minu meelest täitsa õige küsimus, hetkel tulebki juba sellele mõelda. Pärast on nii, et kui vaja siis poes valik kesine ja ei pruugi õiget suurust-värvi saada, eriti kehtib see 98-104-110 asjade puhul. Lenne võrreldes teiste tootjatega ka norm. hinnaga ja ka selle pärast ostetakse kiiremini paremad asjad ära. Enda kogemus on see, et kogu valik märtsi algul neil poes juba väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmannis olid mõned mudelid väljas juba. Tüdrukutele oli küll imeilusaid jopesid, vähemalt väljasolev kollektsioon meeldis mulle kohe väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina küll vaatan juba mitu nädalat kevadriideid, ega siis kohe neid selga ei pea panema. mulle meeldib valikuga tutvuda ja siis otsustada mida osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

stockmannis on juba müügil kevadkollektsioon, seega võib minna vaatama. Püsiklientidele tuli ka sooduskupongidega kataloog ning veebruari jooksul saab kasutada nii 10 kui 15 eur allahindlust.
Mina vaatasin siit uusi mudeleid

http://dress4baby.com/lenne/kollektsiya-vesna-2012/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh, mina vaatan ka juba kevadriideid.
ja vähe sellest, ostan juba ka sügiseks lapsele lasteaiariideid (kasutatud, kuid korralikke).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kõik valmis ostetud kevadeks ja tegelikult kuni järgmise talveni kaasa arvatud 🙂 Kas olen ainuke hull?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama hull minagi.Kevade ja tuleva talve riided olemas, samuti talve jalanõud. Suveks sandaale ja crocse vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka ette varutud suur hunnik riideid, nii kevadeks kui talveks ja suvekski. peaks tõesti rumal olema, kui mitte osta 70 prossa soodsamalt, vaja läheb ju niikui nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Lenne k/s riided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.