Esileht Väikelaps Lennes nüüd küll mingit erilist alet polnud :(

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Lennes nüüd küll mingit erilist alet polnud :(

Postitas:

Käisin eile, sest siit foorumist lugesin, et seal ka juba aled. Pettumus oli suur, sest üksikutel stendidel olid -30% mudelid, mis minu maitse järgi ei olnud just kõike kenamad. Need, mis paistsid enam minevam kaup olevat – nägid ka ilusad välja – need muidugi olid täishinnaga. Kas Lenne üldse annab oma ilusamatele talvekatele alet või tavaliselt nad ei anna mingit alet, kuna nagunii ostetakse ära? On kellelgi varasematele aastatele tuginedes kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:47; 19.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on varasemast täpselt sama kogemus, nagu sa isegi nüüd tajusid. Lenne poes on -30% asjadele, mis ei ole need kõige kenamad. On vahel mõni väga kena asi, vaatad suurust – 86. Või on kena, aga värv – valge. Ühesõnaga, alla on hinnatud mitte nii kenad, üksikud eksemplarid väikestest suurustest, valet värvi asjad jms.
Muudes poodides ka Lennele naljalt alet ei tehta. Siiski olid Stockmannis ka mõned Lennemantlid, püksid jms -50%, aga järel olid üksikud suurused ja värvid, ja seda siis esmaspäeva lõuna ajal, kui need asjad esimest päeva ales olid.
Kaubamajas ka aled, aga Lenne asjad ei olnud alla hinnatud, täishinnaga olid.
Laste Maailmast on ka kogemus, et eelmisel aastal olid kõik Reima tooted kaua aega -30%, lõpuks isegi -40%, aga mitte Lenne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:01; 20.01 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sildil on, et kombedele ale -30%, siis see kehtib ikka kõikidele talvekombedele, olenemata sellest, kas seal stendil on silt või mitte. Mina ostsin selle aasta ilusa mudeli, selle stange kohal polnud mingit silti ja ale oli ikka. Kui on aga kirjas, et ale on AINULT sellel stendil, siis on teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt uurin, et miks te Lennet soovite. Hetkel on pea kõikidel firmadel suured aled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:13; 19.01 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taganurgas k/s kombed olid juba sügisel allahinnatud. Mina leidsin sealt väga ilusa k/s kombe ning lisaks ka väga hea lõikega talvetraksipüksid.

Miks Lenne? Sest ma ei viitsi kapata mööda poode ringi ja otsida kombesid-komplekte lastele. Lenne poodi lähen, valin, ostan ja lahkun. Mul on oma ajaga muudki teha, kui ühest poest teise hulkuda ja \”äkki hoian mõne euro kokku\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste kõrvalt pääsen poodi harva. Tahtsin ka PoPi, aga siis kui ma sain minna, ei olnud enam mingeid suuruseid järgi. Emad olid ale esimesel päeval olnud ukse taga suures järtsus. Tehti puhas vuuk. Ostaks hea meelega PoPi kui 30% või 50% alla antakse, aga valikut ju enam pole järgi. Huppat käisin ka vaatamas, aga ei meeldinud väga. Kui rohkme alla annaksid, siis oleksin nõus ostma. Hinna kvaliteedi suhe läheks siis paika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:47; 19.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaubamajas ka aled, aga Lenne asjad ei olnud alla hinnatud, täishinnaga olid.
[/tsitaat]
Veel paar päeva tagasi olid küll Lenne üleriided Kaupsis -30%. Hind polnud jah toodetel peal, aga silt oli välja pandud ja küsisin üle ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemalt ka ikka nii olnud, et kui silt kombed -30, siis on ka kõik kombed olnud alega, kassas arvutatakse hind.
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sildil on, et kombedele ale -30%, siis see kehtib ikka kõikidele talvekombedele, olenemata sellest, kas seal stendil on silt või mitte. Mina ostsin selle aasta ilusa mudeli, selle stange kohal polnud mingit silti ja ale oli ikka. Kui on aga kirjas, et ale on AINULT sellel stendil, siis on teine asi.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Veel paar päeva tagasi olid küll Lenne üleriided Kaupsis -30%. Hind polnud jah toodetel peal, aga silt oli välja pandud ja küsisin üle ka.[/tsitaat]

Tartu Kaubamajas on nt allahinnatud ainult Lenne joped ja mantlid. püksid ja kombekad ei olnud. ja nt poistele polnud ka mitte ühtegi jopet.

mind huvitaks, et kuskohas veel talveriiete allhindlusi on? Tartus nt pole mu meelest isegi täishinnaga enam midagi osta.
Lindexis pole mitte ühtegi talvekombekat juba mitu kuud. täna olid poes k/s riided.
Prismas on k/s riided, talveriideid pole midagi.
Trendis on täishinnad ja minu poisi suurust (92-98) ei ole.
Kaubamajas on täishinnad kombekatel.
Sportlandis on päris kallid ja mitte just kõige paksemad asjad. Rademaris ei näinud täna mitte ühtegi suuremat kombekat (olid Columbia beebide omad).
No mitte midagi pole ette osta….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:55; 19.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tartu Kaubamajas on nt allahinnatud ainult Lenne joped ja mantlid. püksid ja kombekad ei olnud. ja nt poistele polnud ka mitte ühtegi jopet.

mind huvitaks, et kuskohas veel talveriiete allhindlusi on? Tartus nt pole mu meelest isegi täishinnaga enam midagi osta.
Lindexis pole mitte ühtegi talvekombekat juba mitu kuud. täna olid poes k/s riided.
Prismas on k/s riided, talveriideid pole midagi.
Trendis on täishinnad ja minu poisi suurust (92-98) ei ole.
Kaubamajas on täishinnad kombekatel.
Sportlandis on päris kallid ja mitte just kõige paksemad asjad. Rademaris ei näinud täna mitte ühtegi suuremat kombekat (olid Columbia beebide omad).
No mitte midagi pole ette osta….[/tsitaat]

Sportlandis juba mitu kuud -40% mõnede toodete aled, ja tegu väga heade kombedega. Lindexist on tellida saanud pikka aega väga hea hinnaga kombed, joped, tõsi, tänaseks on need otsas. Didriksonsi saab veebipoest juba pikemat aega hea hinnaga, tõsi, õige number võib nüüdseks otsas olla. Reimale on -30% Lastemaailmas, päris head valikut. Ainsana tundubki, et Lenne ja Huppa hinda naljalt alla ei lase. Oma lapsele oli detsembrid ootamatult tarvis uut talvekombet nr 110, raske oli lausa valida.

See, et tooted tänaseks otsas, on täiesti normaalne. Poed tegelevad aktiivselt kevadhooajaks valmistumisega ja talvekaubast üritavad lahti saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:13; 19.01 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud poed on talvekaubast tühjad. Väliselt tundub, et on palju kaupa kuid kui numbrit küsima hakata, siis pole midagi müügil. Näiteks sel aastal on 104-116 pea kõigist poodidest otsas ja mingi hädapärased uduroosad riided müügil. Kui mujal kauplustes midagi võtta ei ole, pole ju põhjust riideid alla hinnata. Lenne ei lase alla -30% allahindlust, see on juba vist üle 15 aasta. Nad toodavad Eestis, sellepärast pole võimalik väga odavat alet teha. Suva hiinakas võib muidugi omale 1 euroga sisse osta, kuid kohapeal tootmine on kallis. Mina ostan Lennet kusagil kuus aastat, lihtsalt püksid on neil head ja jopede hulgast leiab samuti midagi. Mulle need ultramoodsad õhukese kangaga riided ei meeldi, meie talves peab riidel vatiini ka vahel olema, muidu vudi juba tunniga tuppa. Mulle Lenne meeldib, juba beebieas olid neil praktilised kombed, seetõttu jäingi ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin mothercare’ist -30%ga huppa, kusjuures normaalhind oli madalam kui huppa enda poes. maksin kombe eest 48 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks niigi hästi müüvat kaupa alla hindama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ilmselt ei suhelnud müüjaga. On mul õigus?
Mina käisin kohe kui aled hakkasid ja siis olid müüja sõnad mulle: 30% aled kehtivad KÕIKIDELE kombedele ja komplektidele. Mina võtsin ka sealt, kus seda 30% silti ei olnud ja hakkasin ka kahtlema, kas sellele ikka kehtib, küsisin üle – kehtis!
Niiet mine padavai tagasi, enne kui kaup otsa saab! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kamminud kogu Tallinna kaubanduse läbi ja tagasi läksin ikka Lennesse kus oli kõige suurem valik ja hind kõige taskukohasem. Eile käisin Stockmanis kus olid mõned väiksemad Lenne mudelid ka -50% ja üks roosa vist oli nr 122 reima -50

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaupsis oli täna Lenne -40% ja lisandus partnerkaart. Valik väga väike, mõned mantlid tüdrukutele ja paar kombet poistele.Mõned villakombed oli ka nii poistele (92, 122 ja mingi veel) kui tüdrukutele (92 ja veel 2 mingit suurust). Kuna mul sünnipäevaallahindlus ka, siis villakombe hinnaks tuli 17.76.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:02; 19.01 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaupsis oli täna Lenne -40% ja lisandus partnerkaart. Valik väga väike, mõned mantlid tüdrukutele ja paar kombet poistele.Mõned villakombed oli ka nii poistele (92, 122 ja mingi veel) kui tüdrukutele (92 ja veel 2 mingit suurust). Kuna mul sünnipäevaallahindlus ka, siis villakombe hinnaks tuli 17.76. [/tsitaat]

kas tallinnas on KÕIK lenne asjad allahinnatud? tartus on ainult joped ja mantlid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:55; 19.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas tallinnas on KÕIK lenne asjad allahinnatud? tartus on ainult joped ja mantlid.[/tsitaat]

Kui läksin täna kaupsi, siis pandi silti välja, et Lenne -40%. Kindad igatahes sinna alla ei kuulunud, seda küsisin. Mütside kohta ei oska öelda. Aga kuna ostsin traksikad ja villakombe, siis neilt läks küll -40% alla. Kombedelt läks ka, ees mind osteti. Tallinnas muidugi praegu lasteosakond eriti kitsastes oludes, alles toodi sinna kaupa juurde ning müüja ütles, et kõiki silte pole jõutud veel välja panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:02; 19.01 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmanis on paljudele talveriietele ale 50%. Oststin eile lapsele reimateci jope -50%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle Reimatec jope normaalhind on 109 eur, -50-ga tuleb siis 50 eur kanti. Ma tükk aega mõtlesin, kas osta vaid jope sellise hinnaga ja siis loobusin mõttest, olgu ta reimatec, aga väga õhuke tundus ja leidsin, et saan midagi asjalikumat ka sama rahaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:01; 20.01 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isegi mõelnud, et Tartus ei ole jah midagi osta.Prismas pole üldse minu meelest asjalikke talveriideid see aasta olnudki. Tahtsin lapsele Lenne mantlit järgmiseks aastaks valmis osta, Eedeni trendis ei olnud küll enam midagi.Lähen käin täna kaubamajas igaks juhuks veel ja vanas kaubamajas, vaevalt et sealtki midagi enam saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Stockmannis eelmise hooaja kevadriideid ka oli müügis soodukaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps Lennes nüüd küll mingit erilist alet polnud :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.