Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lennud maailmas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Lennud maailmas

Postitas:
Kägu

Siit on hästi näha, kuidas igasugused haigused hästi levivad.

http://www.flightradar24.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küll ühtegi haigust seal ei näinud. Millest sa kirjutad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lennuliikluse maht on vähenenud ca 70%, enamasti on alles vaid kaubalennud.

Ja su point on…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lennuliikluse maht on vähenenud ca 70%, enamasti on alles vaid kaubalennud.

Ja su point on…?

Point on see et inimene avastas Ameerika (flightradari).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen aeg-ajalt lightradarid jälginud üle kümne aasta. Näiteks huvitav vaadata, milliste imekohtade vahel käib lennuliiklus üle Eesti. Seega ma ei avastanud praegu seda ameerikat. Aga ka minul on tekkinud viimastel päevadel flightradarit vaadates küsimus, kus see lennuliikluse vähenemine on? Ku seda kaarti vaadata, siis on taevas neid lennukikujukesi endiselt tihedalt täis. Mida ma oma silmaga näen, et taevas, siis viitab tõesti lennuliikluse vähenemisele. Ei ole enam nii palju lennukeid. Päris vähe on. Seega imestan, kas flightradar ei vasta tegelikkusele? Kas need on mingid võltslennukid seal kaardil, mis kellaaja järgi justnagu peaksid parajasti seal kohas taevas olema, aga päriselt ei ole? Kui ma vaatan taevasse, siis ma ei näe neid lennukeid, kes flihtradari järgi peaksid parajasti minu pea kohal üle lendama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui ma vaatan taevasse, siis ma ei näe neid lennukeid, kes flihtradari järgi peaksid parajasti minu pea kohal üle lendama.

Vaatad taevasse millega?

Minu kotkasilmad küll 10km kõrgusele ei näe, eriti veel siis, kui 300m kuni 1km vahemikus on pilved ka veel segamas…
Ja Eestis enamus ajast on.

P.S. Kas sa oled see sama perekoolikas, kel talvel ilma kütteta maakeldris oli 15 kraadi sooja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lennukid toovad liinilendudega koju(kõikidesse riikidesse üle maailma) inimesi eri maailma paikadest. Kui need lennud tehtud, siis vaibub lennuliiklus olematuks. Seni pooltühjad lennukid lendavad. Nii palju kui ma kuulnud olen, on nii mõneski lennukis vaid mõni inimene. Juba praegu on lennuväljad üle maailma täis parkivaid lennukeid, mis jäävad sinna pikaks ajaks. Seega ei ole kindlasti nii, et lennuliiklus sama püsib nagu enne kriisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus nüüd alles avastas! See oli juba aastakümneid tagasi teada, et tänapäeval levivad nakkushaigused lennuki lendamise kiirusega. Keskajal levisid tõesti nii kiiresti kui inimene suutis jalgsi kõndida või hobusel ratsutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit on hästi näha, kuidas igasugused haigused hästi levivad.

http://www.flightradar24.com

Mis arvad, mitu lennukit neist veab kaupa. Ega kaubalennukeid on ikka ka tohutu hulk, ega need siis vedamata jää. MIllest sa eeldad, et need on reisijaid täis ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Flightradaris lennuki peale klikates ju näeb, mis tüüpi lennuk on. Näiteks selle postituse kirjutamise ajal on Jõgevamaa kohal Peterburi-Kaliningradi lennuk ja Sõrve sääre kohal Amsterdam-Shanghai lennuk. Eesti kohal on ikka väga rahulik olukord.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma vaatan taevasse, siis ma ei näe neid lennukeid, kes flihtradari järgi peaksid parajasti minu pea kohal üle lendama.

Vaatad taevasse millega?

Minu kotkasilmad küll 10km kõrgusele ei näe, eriti veel siis, kui 300m kuni 1km vahemikus on pilved ka veel segamas…

Ja Eestis enamus ajast on.

P.S. Kas sa oled see sama perekoolikas, kel talvel ilma kütteta maakeldris oli 15 kraadi sooja?

Tõsiselt räägid? Selge taevaga on ju kõik päris hästi näha. Ma olen päris tihti vaadanud eemalt paistvaid lennukeid, et mis koha pealt see hetkel üle lendab, Tallinnast on päris hästi näha üle Paide lendavaid lennukeid. Päris lives need lennud ei ole, mingi paari minutiline viide on äpis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen ise ka kunagi lennanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elan Lõuna-Eestis mingi lennukoridori all ja vahel ajaviiteks aias lebotades vaatan, et kust nad tulevad ja kuhu lähevad.
Lapsena mulle väga meeldis suviti maal kuulata, seda veidrat sumedat heli, mis kostis väikese lennukitäpikese liikumisest taevas. Aga tänapäeval ma seda enam samasugusena ei kuule, vist on teist moodi lennukid. Selline justkui uinutav madal sumin. Vahel harva olen kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane nädal on olnud väga ilus päikesepaisteline ilm, pilvitu. Lennukid on hästi näha. Muidugi kui just on tugev pluss, siis vist ei näe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Viimane nädal on olnud väga ilus päikesepaisteline ilm, pilvitu. Lennukid on hästi näha. Muidugi kui just on tugev pluss, siis vist ei näe.

Tugeva plussiga ei näe lähedale, sa tohman!

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lennud maailmas