Esileht Hobinurk Lennujaam.ee lennupiletit otsing

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lennujaam.ee lennupiletit otsing

Postitas:

http://lennupiletid.lennujaam.ee Kas keegi kogenum lendaja viitsiks mulle seletada, et kas selle otsingu kasutamisel on mingi kindel nipp?

Probleem selles, et minu arusaamise järgi peaks see leht näitama kõiki Tallinna Lennujaamast väljuvaid lende, aga kasutades muid välismaa otsingulehti (Google Flights, Momondo, Kayak, Skyscanner jne) või otsides kindla lennufirma lehelt, leian rohkem hoopis rohkem tulemusi.

Nt otsin edasi-tagasi lendu Tallinnas Rhodosele 17-23 sept, lennujaam.ee ütleb et sellist lendu pole, samas Kayaki kaudu leian Aegean Airlines lennu.

Samuti, kuigi ma pole pannud linnukest aknale “Kindlad kuupäevad”, siis jääb ikka mulje et ta otsib vaid täpseid kuupäevi, sest erinevalt teistest saitidest, ei ole lisavalikut et otsiks ka näiteks +/- 1 päev, 2 päeva jne kuupäevadega. Nt minul sobiks ärelennu päevaks aga vahemik (17-20 sept) ja siis tagasilend vastavalt nädal aega hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 13:20; 17.08 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sa pead sellelt lehelt neid pileteid otsima? Kui tead, et Aegan lendab, osta nende lehelt, milles probleem?

Tallinnast Rhodosele otselendu polegi kui mõni reisifirma ei tee sinna reise ja siis pead nende kaudu pileti ostma. Aegan lendab vahemaandumisega Athenas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 22:17; 17.08 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnast Rhodosele otselendu polegi kui mõni reisifirma ei tee sinna reise ja siis pead nende kaudu pileti ostma.

Selles ongi probleem, kas lennujaam.ee ei peaks näitama KÕIKI Tallinna Lennujaaamast väljuvaid ja saabuvaid lende olenevata lennuliinist? Kui ma leian ta vaid lennufirma lehelt, siis kipub tahes-tahtmata tunne, et tulen õigel päeval lennujaama ja seal öeldakse “sorry, sellist lendu pole”. Vabandust, aga nagu ma ütlesin, ei ole kogenud reisija.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 13:20; 17.08 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna lennujaama koduleht http://www.tallinn-airport.ee/

lennujaam.ee EI OLE Tallinna lennujaama koduleht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 22:17; 17.08 09:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Lennujaam.ee lennupiletit otsing

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.