Esileht Hobinurk Lennukiga Pariisi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lennukiga Pariisi

Postitas:

Soovin 9a lapsega minna Pariisi.
Kuna ma pole juba viisteist aastat lennukiga reisinud ja ise ühtegi reisi broneerinud, siis tunnen end päris rumalana.
Saan aru, et airBaltic ja Estonian Air pakuvad otselende Pariisi. Kumba eelistada?
Eelarve ei ole muidugi teab mis suur, aga kas kõige soodsam hind on see kõige õigem valik?
Mida üldse peab silmas pidama piletite broneerimisel jne?
Sooviksime reisida kas augustis või septembris.
Linnaga oleme tuttavad, oleme autoga reisides sattunud sinna neljal korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistaksin (ja olen sõitnud) iga kell Estonian Airi.Suht varakult tuleks lennupilet osta, saab odavamalt. Estonian Airil on pagas juba lennupileti sees (25 kg kohver+käsipagas). Kui just vahepeal miskit muutunud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta reisibürooga ühendust ja ütle, et pole varem tükk aega reisinud. Nad seletavad kõik lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et airBaltic ja Estonian Air pakuvad otselende Pariisi. Kumba eelistada?
Eelarve ei ole muidugi teab mis suur, aga kas kõige soodsam hind on see kõige õigem valik?

Kas airbaltic lendab ka otse Tallinnast? Siis polegi minu arvates muud kui vaadata kumb on soodsam ja lendab sobivamal ajal. Mõlemal saab ka pileteid netis broneerida, pole seal mingit reisibürood vahele vaja. See ju ka lisakulu. Pagasitingimusi tuleb muidugi jälgida.
Ise ma eelistan otselennu puhul alati Estonian Airi.

Kas 9-aastane septembris koolis ei peaks olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Lennukiga Pariisi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.