Esileht Ajaviite- ja muud jutud lennukile käsipagasiga minek -ei saa aru

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: lennukile käsipagasiga minek -ei saa aru

Postitas:
Kägu

Loen Tallinna lennujaama infot ja olen kerges segaduses. Kuidas sellega siis on? Kui mul on ainult käsipagas ja onlines juba check in tehtud, kas siis saad minna kohe turvaväravate vahelt läbi ja kas piisab sellest, kui tund enne lendu kohal olen?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: lennukile käsipagasiga minek -ei saa aru

Tallinna lennujaamas reeglina väga pikki sabasid turvaväravas ei ole, seega põhimõtteliselt küll. Ryanairiga lennates aga võib olla, et lennuk läheb 25 min varem välja vmt, pead arvestama sellega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas käsipagasisse võib võtta kaasa vesipiibu tubakat (paar pakki) ja vesipiibu sütt? lend Estonian Airiga Taani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ryanair võib ju varem ära lennata, aga ainult siis, kui kõik registreeritud reisijad peal on. Ärge levitage puudulikku infot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tallinna lennujaamas reeglina väga pikki sabasid turvaväravas ei ole, seega põhimõtteliselt küll. Ryanairiga lennates aga võib olla, et lennuk läheb 25 min varem välja vmt, pead arvestama sellega. [/tsitaat]

No su jutt on ju täielikult absurdne! Lennuk ei lenda enne aega välja, kui kõik lennule registreerunud reisijad pole pardal. Mõtle ometig loogiliselt! Sa tõesti arvad, et tuleb piloodil mõte, et ah, lendame juba välja, enamus on peal?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinna lennujaama kodulehel on nimekiri sellest, mis käsipagasis olla ei tohi.

[tsitaat]Kas käsipagasisse võib võtta kaasa vesipiibu tubakat (paar pakki) ja vesipiibu sütt? lend Estonian Airiga Taani.[/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
nurmenelk

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No su jutt on ju täielikult absurdne! Lennuk ei lenda enne aega välja, kõik lennule registreerunud reisijad pole pardal. Mõtle ometi loogiliselt! Sa tõesti arvad, et tuleb piloodil mõte, et ah, lendame juba välja, enamus on peal?![/tsitaat]
Jah, odavlendudel olen seda ennegi kuulnud. Lennuk nimelt on kasumlik vaid õhus olles ning maa peal püüavad olla nii vähe aega kui võimalik. seega kui lennuk tuleb varem sisse, siis võib ka varem välja lennata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis te miinustate, lugege trip.ee inimeste konkreetseid kogemusi selle osas.

Please wait...
Postitas:
luule

Ma arvan, et see oleneb lennufirmast. EasyJetiga on nii, et kui sul on internetis check-in tehtud, siis pead vähemalt pool tundi enne lennu väljumist väravas olema (otse turvakontrollist läbi, kui prinditud pardakaart olemas). Kui lennujaamas registreerid, 10 minutit. Üldiselt tuleks piletite ostmisel enne kiire ‘OK’ või ‘ACCEPT’ vajutamist ka tingimused üle lugeda. Võib palju jama ära jääda.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud lennukile käsipagasiga minek -ei saa aru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.