Esileht Imetamine Lennukis imetamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lennukis imetamine

Postitas:

Jagage nõu, kuidas te olete lennukis imetanud, et endal ja lapsel mugav oleks. Ise olen nüüd lennanud 1x ja kasutasin suurt salli, aga nii ebamugav ja tüütu oli selle salliga sahmerdada, küll libibises ära õla pealt, küll siples ja vehkis laps salli ära. Maadlesin siis sipleva lapse ja salliga.

Nüüd on tulemas augusti keskel lend USA-sse, lend on 10h pikk ja tahaks lennukis imetamise võimalikult murevabaks teha….beebi sööb ikka suht tihti, nii 2.5h tagant. Reisimise ajal on beebi 8 kuud noor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lennukis enamus inimesi istub ju teie poole seljaga ja ei näegi teid. Kui just mõni võõras meesterahvas täpselt kõrval ei istu, ei tohiks seal midagi ebamugava tolla – tõmbad pluusi üles, paned lapse rinnale ja üritad jätta sama pluusiga võimalikult palju rinnast kaetuks. Olen ühe korra niimoodi keset kaubanduskeskust last toitnud, kui tegelikult juba olin imetamist lõpetamas, aga nii jõhker piimapais oli, et ei jäänud muud üle kui plaaniväliselt laps rinnale panna, ei olnud mul mingeid salle ega imatamisriideid…istusingi pingil ja kes tahtis, vaatas, kes ei tahtnud, pööras pilgu ära (imetamistuba seal ei olnud)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lendasin oma lapsega USA vahet siis, kui ta oli neljakuune, kuuekuune ja üheksakuune ja ta ei oleks üldse söönud, kui ma talle salli ümber toppima oleksin hakanud. Sain aknaaluse koha ja keerasin kõrvalistujale pooleldi selja ja nii imetasingi. 99% inimestest on mõistvad ja ei vahi silm punnis, aga on muidugi ka selliseid, keda imetav ema (ükskõik kui diskreetselt seda ka ei teeks) ikka häirib. Mulle üldse ei meeldinud nö avalikus kohas imetada, aga lennukis pole valikut. Õnneks 8-kuune on juba nii suur, et saab ka lisatoitu pakkuda juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa selle salliga jahmerdad? Kui ise häbened, siis osta imetamisrinnahoidjad. Lennukis ei näe/vaata nagunii keegi ja need, kes vaatavad, eelistavad igal juhul söövat last röökivale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lendasin 6 kuuse beebiga. Tômbasin pluusi üles ja laps sõi rahulikult. Kõik istuvad ja keegi ei vaadanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõik üritavad meeleheotlikult mujale vaadata või “magada”

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas õhkutõusul imetamisega on? Saan aru, et laps peab tõusul ja maandumisel olema ema rihmadega kinni (ma pole kursis, et kuidas) – kas saab ikka imetada siis ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kõik üritavad meeleheotlikult mujale vaadata või “magada”

Keegi ei vehi nende tissidega seal, et kõigil hirmus piinlik oleks. Või sa käid ja vahid, mida inimesed teevad seal istudes? Enamasti pole niikuinii midagi näha… Ammugi kui istutakse.

Kuidas õhkutõusul imetamisega on? Saan aru, et laps peab tõusul ja maandumisel olema ema rihmadega kinni (ma pole kursis, et kuidas) – kas saab ikka imetada siis ka?

Minu rihma külge pandi rihm, mis läks üle beebi kõhu. Sain teda kenasti kenasti sättida, et ta kas oli istuli või pikali vastavalt vajadusele. Süüa sai ka kenasti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Lennukis imetamine