Esileht Hobinurk Lennureis, pagas, transfeer

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lennureis, pagas, transfeer

Postitas:
Kägu

Olen sunnitud ette võtma lennureisi Inglismaale, kuid pole elus kordagi varem lennanud ja inglise keelt ka eriti ei oska. Lähen üksinda ja seepärast palun abi, et ma Inglismaale jõudes  ikka õigesti toimiksin.

Lendan nii käsipagasi kui äraantava pagasiga ja tellisin ka transfeeri. Öelge palun, kuidas ma selle transfeeribussi üles leida saan, kas lennujaamas on mingid sildid väljas? Ja kas transfeeril on reisijate andmed teada, st et kas oodatakse ära,  kuni ma äraantava pagasi kätte olen saanud ja sinna bussi peale jõuan?

Ja kas transfeer viib mind konkreetse hotelli juurde või on peatus kuskil linna peal ning kui on, siis kas tagasi tulles pean minema samasse peatusesse?

(palun ärge naerge, olukord on minu jaoks uus ja ootamatu ja mitte vabatahtlik,  aga pean need 3 päeva kuidagi üle elama ja hakkama saama).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mis transfeer täpselt on tellitud, aga üldjuhul nad seisavad peale pagasi kätte saamise ala, käes silt sinu nimega ja viivad su otse hotelli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tagasiminekusse puutub siis võid ka takso võtta hotellist ja saad samuti tagasi lennujaama ilma vahepeatusteta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kaaluks mitte minemist.  Saada enda asemel mõni teine inimene

 

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigepealt hinga sisse-välja ja rahune. Google translate aitab suhelda, käed-jalad ka.

Mis transfeeri tellisid? Kas tellisid hotellist või ostsid lihtsalt pileti bussile? Sellest sõltuvad peatused jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kaaluks mitte minemist. Saada enda asemel mõni teine inimene

Palun ära seda soovitust tõsiselt võta. Mine kindlasti ja järgmine kord tundub reisimine juba oluliselt lihtsam. Kõigil on kunagi esimene kord.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust transfeeri tellisid, sealt küsigi, kuidas ära tunned. Kui on mingi suur buss ja palju inimesi, siis need ei oota, neid käib iga mingi aja tagant nt. Kui hotelli oma, siis küsi, öeldakse, kas käib nt iga tund või tuleb keegi spetsiaalselt sulle järgi. Osad hotellid saadavad juhi ootama sildiga lennujaama, seda küll ainult juhul kui transfeer on privaatne, st ainult sulle. Muul juhul on vaja täpset juhendit, kus buss (auto) seisab ja telefoninumbrit, kuhu helistada kui ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Lennuk maandub.

2. Vaatad silte ja orienteerud sinna, kus saad kätte äraantava pagasi.

3. Väljud lennutsoonist ja nyyd sõltub, kas

su juht ootab sind kohe väravate taga j pead otsin silti om nimega;

või pead kõndima lennujaamast välja ja suunduma peatusesse, kus ühiskondlikud transfeeribussid peatuvad.

Transfeerijuhised tuleb selgeks teha enne reisi! Täpsed juhised liikumiseks, kui pead ise lennujaamast välja liikuma st. pole VIP-transfeer, sest arvesta, et välja jõudes on miljon minibussi, autot ja inimest ja silti.

Tagasi transfeer sõltub, kas ostsid selle? Kui jah, siis samamoodi meilitsi enne reisi teed kõik endale selgeks. Personaalne transfeer tuleb otse hotelli, juht ootab sind lobby’s, koos lähete autoni. Kui ühiskondlik buss, tuvasta enne peatus ja kellaaeg ja mine varuga.

Google translate toimib päris hästi.

PS. Kui su äraantav pagas on kadunud või lõhutud, siis ära mine välja, vaid kõigepealt suundud lennujaamas sees vastava leti juurde raportit sisse andma. Siis sa pead siiski suutma kirjeldada, mis juhtus. Vastasel juhul sa ei saa kompenstsiooni.

Loomulikult on sul ju olemas transfeeri esindaja telefoninumber, siis annadki teada, et saabud kui saad esitatud (eratransfeer) või ootad lihtsalt järgmist transfeerbussi etteantud peatuses, kui on ühiskondlik transfeer.

Mingeid võõrkeeli sa ju ometi oskad? Suurtes lennujaamades Saab vabalt hakkama ka saksa, hispaania ja prantsuse keelega. See on elementaarne, et töötajad räägivad. Proovida võib ka vene keelega, Neil on tavaliselt nii mõnedki töötajad vene päritolu.

Kui sa nyyd tõesti yhtki keelt ei oska, siis on harukordne juhtum ja raske üksi reisida jah. Tee endale Google translate vähemalt selgeks, enne kui lähed. Välismaal toimib internetiga telefon sul ju ometi on?

Ilma välismaal toimiva internetiga telefonita ära parem asjaolusid arvestades mine.

 

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvesta ka, et GB ei ole Euroopa Liit, ja enamik mobiilse interneti pakette on soodsad EL sees. Väljas on kohe oluliselt kallim nii netikasutus kui telefoni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mis transfeer täpselt on tellitud, aga üldjuhul nad seisavad peale pagasi kätte saamise ala, käes silt sinu nimega ja viivad su otse hotelli.

Sõltub ikka transfeerist. Kui on eraviisiline, st veabki ainult ühte klienti, siis jah ehk seisab nimega. Aga on palju transfeeribusse, mis korjavad seltskonna peale, mõni teenindab lausa mitut hotelli. Siis tavaliselt peaksid ikka sealt, kust tellisid, küsima infot, et kuidas sa bussi üles leiad. Mingi number on kindlasti või on hotelli nimi peal – ei oota nad sind kohe pagasi juures vaid ikka õues, bussiparklas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ja küsin ka transfeeribussi kohta, seda küll Prantsusmaal.  Leidsin soodsad piletid Tallinnast Beauvaisi lennujaama, kuid see on Pariisi kesklinnast ca 100 km kaugusel. Kas keegi on selle lennujaama kaudu transfeeribussiga Pariisi läinud ja tagasi tulnud? Saan aru, et see buss peatub kindlates peatustes ja sealt peab ise vaatama, kuidas edasi saab. Kas Pariisi kesklinnas on mõttekam võtta takso või sõita metrooga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Pariisi kesklinnas on mõttekam võtta takso või sõita metrooga?

Eks see oleneb  ju sellest, kui kaugele see transfeeri peatus lähimast metroojaamast jääb ja kui lähedale oma hotellile metrooga saad, kui suur su kohver on ja mis kellaajal kohale jõuad. Kas viitsid vantsida. Selle saad ju netis enne järele vaadata. Samuti metroo ja taksode praegused hinnad. Mina olen metrooga sõitnud, aga ka seisakutesse jäänud, nii et korra ikka takso võtnud, kui olin väga kaugel, korra jalgsi kohale kõndinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Lennureis, pagas, transfeer