Esileht Hobinurk Lennureisil käsipagasisse poolvedela sisuga kommid?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Lennureisil käsipagasisse poolvedela sisuga kommid?

Postitas:

Ees on ootamas elu esimene lennureis ja kaasa võtan ainult käsipagasi. Sellega olen end kurssi viinud, et vedelikud peavad olema eraldi mingirip kotis ning ükski pudel ei tohi olla suurem kui 100 ml.
Kuidas on lood aga kommidega? Tahaks oma võõrustajale kaasa võtta “Vana Tallinn Cream” kommid-selle sisu pole küll päris vedel aga nagu nimigi ütleb-kreemjas. Tohin ma need üldse kaasa võtta või kästakse kommid välja võtta ja maha jätta? Muidugi on lootus, et lennujaamas mõnes poes müüakse neid, aga kardetavasti on seal kommid kõvasti kallimad ka 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:20; 19.09 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äitäh, eks ma siis vaatan igaksjuhuks ikka lennujaamas ringi, äkki seal ka müügil need kommid(sooviti justnimelt neid)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:20; 19.09 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jällegi arvan, et Sul kommidega probleemi ei teki, kuna masinast on ju näha, et on üksikud kommid karbis. Ma olen küll kotiga komme vedanud mitmeid kordi, aga pole kordagi probleemi tekkinud. Martsipanibatoon on teise kujuga, suurem ja võib tõesti anda äkki sarnasee pildi, kui pakitud lõhkeaine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tahkel kujul purgis olev mesi igatahes tõsteti mul välja, kvalifitseerus vedelikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 13:31; 01.11 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar aastat tagasi oli küll tallinna lennujaamas kalevi kommipood,

kontrollisin just lennujaama kodukalt üle: on ka praegu veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalevi pood oli olemas küll seal, helista ja uuri, kas on neil seal need kommid sortimendis, et kui võetaksegi ära kontrollis, saad sealt kasvõi asemele osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommidega lähen ise varsti katsetama, aga martsipanibatoone oli mul nädal tagasi kotis kolm tk ja kedagi ei huvitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 13:28; 21.11 10:41; 05.12 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väikeste täidetud kommidega ei tohiks küll probleeme tekkida, nagu ei teki probleem ka näiteks huulepulgaga jne. martsipan teine asi, see on küll tahke, aga just selline “kahtlane” aine. mul kunagi paluti käsipagas lahti pakkida, kuna nähti midagi kahtlast. see kahtlane asi oli higipulk.

aga natuke sõltub ka lennujaamast, minu kogemused näitavad, et mõnes tekitatakse rohkem probleeme kui teises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul oli hiljuti assortii karp kotis, ei tulnud selle peaelgi, et see probleeme võiks tekitada. Ei tekitanud ka. Kuigi muidugi nad ilmselt olid mind kontrollides seekord lohakad ka. Ma kodus enne lendu otsisin ühte kreemituubi taga, et see kaasa võtta. Aga ei leidnud, jäi kaasa võtmata. Pärast lendu hotellis asju lahti pakkides leidsin selle üles, oli koti põhja ununenud, st polnud korralikult väljas grip kotis nagu mu muud tuubid olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tahkel kujul purgis olev mesi igatahes tõsteti mul välja, kvalifitseerus vedelikuks.

Tallinna lennujaama idioodid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist pole idiootidega vaid lennujulgestajatega.
Nende tööülesanded on kindlaks määratud, neil on tugev kontroll. Nad ei tee midagi selle pärast, et neile parasjagu tundus, et nii on tore. See on nende töö ja idiooteks nimetada on äärmisel…. nõme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga võta need kommid kaasa ja pane ka eraldi sinna turvalindile, et nad näeks, mis sul seal on, siis nad ei pea eraldi kaevama hakkama, kui kahtlane tundub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelikuks kvalifitseerub see, mida mõõdetakse milliliitrites (pakendil). Kommi sisu seda kindlasti ei ole. Tulin Rootsist kohupiimakreemiga, mis oli pakitud nagu lastetoit sellesse nupuga pehmesse pakendisse, kedagi ei huvitanud, sest maht on grammides peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi üldiselt üldse mingit paari kreemi kuhugi minigrippi panna ja midagi pole juhtunud. Kas te päriselt usute, et see tüüp, kes istub ja vahib seda telekapilti päriselt paneb kõiki asju tähele? Sellise tempo juures peaks ta tähelepanu juba mingi tunniga päris läbi olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tahkel kujul purgis olev mesi igatahes tõsteti mul välja, kvalifitseerus vedelikuks.

Tallinna lennujaama idioodid?

Ei, Kopenhagenis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 13:31; 01.11 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelikuks kvalifitseerub see, mida mõõdetakse milliliitrites (pakendil). Kommi sisu seda kindlasti ei ole. Tulin Rootsist kohupiimakreemiga, mis oli pakitud nagu lastetoit sellesse nupuga pehmesse pakendisse, kedagi ei huvitanud, sest maht on grammides peal.

Päris nii ka ei ole, et ainult see, millel milliliitrid pakendil, kvalifitseerub vedelikuks. Ühel minu töökaaslasel võeti näiteks pehme juust turvakontrollis ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei läheks kommidega läbi. ostaks lennujaamast. seal on valik kalevi komme olemas. kui kindel tahad olla, võid ju sinna helistada ja oma nimele ette tellida.
mesi võetakse igal pool ära. see on just selline konsistents, mis ei tohi olla. ei ole mingid “tallinna lennujaama idioodid”. mõnesse riiki ei tohi mett viiagi, võetakse ka äraantavast pagasist ära.
pehme juust nagu brie ja camembert võetakse ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesi võetakse igal pool ära. see on just selline konsistents, mis ei tohi olla. ei ole mingid “tallinna lennujaama idioodid”. mõnesse riiki ei tohi mett viiagi, võetakse ka äraantavast pagasist ära.
pehme juust nagu brie ja camembert võetakse ka ära.

Siin on nüüd segamini kaks kohta, kus saab “asju ära võtta” – turvakontroll ja toll. Need ei ole sama koht, kui keegi peaks nii aru saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 13:28; 21.11 10:41; 05.12 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul võeti Brie-juust ära Brüsselis just turvakontrollis, Tallinna poole tagasi tulema hakates 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vedelikuks kvalifitseerub see, mida mõõdetakse milliliitrites (pakendil). Kommi sisu seda kindlasti ei ole. Tulin Rootsist kohupiimakreemiga, mis oli pakitud nagu lastetoit sellesse nupuga pehmesse pakendisse, kedagi ei huvitanud, sest maht on grammides peal.

Päris nii ka ei ole, et ainult see, millel milliliitrid pakendil, kvalifitseerub vedelikuks. Ühel minu töökaaslasel võeti näiteks pehme juust turvakontrollis ära.

No see võeti ära ikka ilmselt sel põhjusel, et piimatooteid ei tohi üle viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelikuks kvalifitseerub see, mida mõõdetakse milliliitrites (pakendil). Kommi sisu seda kindlasti ei ole. Tulin Rootsist kohupiimakreemiga, mis oli pakitud nagu lastetoit sellesse nupuga pehmesse pakendisse, kedagi ei huvitanud, sest maht on grammides peal.

Päris nii ka ei ole, et ainult see, millel milliliitrid pakendil, kvalifitseerub vedelikuks. Ühel minu töökaaslasel võeti näiteks pehme juust turvakontrollis ära.

No see võeti ära ikka ilmselt sel põhjusel, et piimatooteid ei tohi üle viia.

tegelemine asjadega, mida ei tohi üle piiri viia, ei ole turvakontrolli ülesanne, selleks on toll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 13:28; 21.11 10:41; 05.12 13:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Hobinurk Lennureisil käsipagasisse poolvedela sisuga kommid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.