Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Letrosool

Postitas:
Kägu

Hei.

Eestikeelset infot/kogemusi selle rohu kohta suhteliselt vähe.. Mind huvitaks just teiste kogemused. Mitmendast tsüklipäevast võtma hakkasite ning millal ovulatsioon toimus?

Välismaistes foorumites on väga palju edulugusid. Kas meie seas ka leidub neid, kellel on tänu letrosoolile õnnestunud? Mitmes katse? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Siin perekoolis letrosooli kohta suht palju infot tegelikult, enamasti on see metformiin+letrosool ja vajadusel triggeriks ovitrelle, viljatusravi esimene samm. Minul katsetati seda 6-kuud ja 3 tsüklit nendest oli CD14-15 UH-sse minnes folliikel sobiva suurusega ,et teha trigger shot Ovitrelle – mis tekitab ovulatsiooni 36h hiljem. Ühe korra polnud CD14 folliiklid piisava suurusega ja ov toimus loomulikul teel, kaks korda ei käinud UH-s ja viimane kord kui UH-s ei käinud tekkis mul letrosooliga rasedus, aga see oli biokeemiline ja katkes kohe.

Minul toimub OV ise ka, aga letrosooliga oli minu tsükkel nii, et ov-testid näitasid positiivset tavaliselt CD18-21  vahel ja tsükli pikkus jäi 34-36 päeva vahele (seda juhul kui triggerit ei tehtud, kui tehti trigger süst CD14-15 siis kestis tsükkel 28 päeva ja 14-päeva luteaalfaas nagu peab)

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eelmise kommentaari jätkuks.. olen nüüd IVFi teekonnal, sest vist pole mul probleemi rasestuda (sest rasestusin peale letrosooli lõpetamist veel ühe korra ja oli samuti biokeemiline) vaid raseduse säilitamisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Siin perekoolis letrosooli kohta suht palju infot tegelikult, enamasti on see metformiin+letrosool ja vajadusel triggeriks ovitrelle, viljatusravi esimene samm. Minul katsetati seda 6-kuud ja 3 tsüklit nendest oli CD14-15 UH-sse minnes folliikel sobiva suurusega ,et teha trigger shot Ovitrelle – mis tekitab ovulatsiooni 36h hiljem. Ühe korra polnud CD14 folliiklid piisava suurusega ja ov toimus loomulikul teel, kaks korda ei käinud UH-s ja viimane kord kui UH-s ei käinud tekkis mul letrosooliga rasedus, aga see oli biokeemiline ja katkes kohe.

Minul toimub OV ise ka, aga letrosooliga oli minu tsükkel nii, et ov-testid näitasid positiivset tavaliselt CD18-21 vahel ja tsükli pikkus jäi 34-36 päeva vahele (seda juhul kui triggerit ei tehtud, kui tehti trigger süst CD14-15 siis kestis tsükkel 28 päeva ja 14-päeva luteaalfaas nagu peab)

Ma olen siin ka neid postitusi kamminud jah. Mul lisaks metformiin ka ja ov toimub ise..  Mäletan sind triibupüüdjatest ja loodan, et su IVF õnnestub ning saate oma kauaoodatud triibud 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu puhul oli Letrozole alates CD5 ja 5 päeva järjest. Sellele lisandus Ovitrelle süst ja siis 10 päeva Duphastoni.

Minu puhul ütles viljatusraviarst konkreetselt, et üle 3 kuu Letrozole’t tarvitada pole hea ja pärast seda on vaja alati vähemalt kuu-kaks pausi teha ja siis võib taas 3 kuud otsa panna.

Edulugu veel pole – võtsin 3 kuud järjest – mina ja abikaasa täiesti terved, aga tulemust polnud. Järgmine kuu IVF.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Letrozole´st polnud üldse kasu, pigem lõi tsükli sassi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis pole väga paljulubav 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas esimesel katsel. Skeem oli järgmine: alates 3 CD kuni 7 CD letrozool + alates 16 CD kuni 25 CD duphaston. Kahjuks oli biokeemiline rasedus. Tegu oli 2 aastat tagasi. Kahjuks too hetk järgmised stimulatsioonid ei aidanud.

Hiljem tegin oppi, tänu millele leidsime võimalikku põhjust, miks ei õnnestunud. Läbisin kõik ravi kuurid, nüüdseks uuesti proovime letrosooliga ja see kuu duphaston toetuseks, varsti teame tulemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )