Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Letrozole

Postitas:
Kägu

K, kuidas sul läheb? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K, kuidas sul läheb? ????

Hei 🙂 Täna on CD 25 ja päevad peaksid algama eeldatavasti 31. detsembril. Viimane rasedustest nüüd üleeile oli endiselt negatiivne (olen nüüd 2 testi teinud).

Kõhuvalu on endiselt, rinnad veidi hellad, nibud mitte. Tavaliselt enne päevi nad hellad pole. Eile oli viimane päev Duphastoni võtmisel. Helistasin arstile igaks juhuks, et äkki saaks vereanalüüsi teha, aga öeldi, et see kõik on normaalne pärast Letrozole+Ovitrellet ja et kõhuvalu võib olla Ovitrellest või kollaskehadest või siis potentsiaalsest rasedusest. Öeldi muidugi, et tõenäoliselt on siiski Ovitrellest, mitte rasedusest. Seega ma väga ei looda, kuid kuskil väike lootuseuss on sees 🙂

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K, kuidas sul läheb? ????

Hei ???? Täna on CD 25 ja päevad peaksid algama eeldatavasti 31. detsembril. Viimane rasedustest nüüd üleeile oli endiselt negatiivne (olen nüüd 2 testi teinud).

Kõhuvalu on endiselt, rinnad veidi hellad, nibud mitte. Tavaliselt enne päevi nad hellad pole. Eile oli viimane päev Duphastoni võtmisel. Helistasin arstile igaks juhuks, et äkki saaks vereanalüüsi teha, aga öeldi, et see kõik on normaalne pärast Letrozole+Ovitrellet ja et kõhuvalu võib olla Ovitrellest või kollaskehadest või siis potentsiaalsest rasedusest. Öeldi muidugi, et tõenäoliselt on siiski Ovitrellest, mitte rasedusest. Seega ma väga ei looda, kuid kuskil väike lootuseuss on sees ????

K.

Hei, sellele armsale kaasaelajale, kes mu teekonda jälgis, panin vastuse selle kuu Triibupüüdjatesse. Tegin hcg vereanalüüsi ja tulemus kahjuks negatiivne. Ehk kohtume taas.. aga teie kõigi puhul loodan, et ei kohtu ja et kõik saate oma triibukesed kätte <3
K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K, kuidas sul läheb? ????

Hei ???? Täna on CD 25 ja päevad peaksid algama eeldatavasti 31. detsembril. Viimane rasedustest nüüd üleeile oli endiselt negatiivne (olen nüüd 2 testi teinud).

Kõhuvalu on endiselt, rinnad veidi hellad, nibud mitte. Tavaliselt enne päevi nad hellad pole. Eile oli viimane päev Duphastoni võtmisel. Helistasin arstile igaks juhuks, et äkki saaks vereanalüüsi teha, aga öeldi, et see kõik on normaalne pärast Letrozole+Ovitrellet ja et kõhuvalu võib olla Ovitrellest või kollaskehadest või siis potentsiaalsest rasedusest. Öeldi muidugi, et tõenäoliselt on siiski Ovitrellest, mitte rasedusest. Seega ma väga ei looda, kuid kuskil väike lootuseuss on sees ????

K.

Hei, sellele armsale kaasaelajale, kes mu teekonda jälgis, panin vastuse selle kuu Triibupüüdjatesse. Tegin hcg vereanalüüsi ja tulemus kahjuks negatiivne. Ehk kohtume taas.. aga teie kõigi puhul loodan, et ei kohtu ja et kõik saate oma triibukesed kätte <3

K.

Mul on nii kahju 🙁 Loodan, et saate oma triibud peagi!

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi teisel ka metsik kõõm ja peasügelus kõikidest nendest hormoonidest tekkis? Mul on selline tunne, et kogu sellest hormoonikokteilist, mul nahk üldse nii korrast ära..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )