Esileht Ilu ja tervis Levomepromazine 5mg?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Levomepromazine 5mg?

Postitas:

Kes on tarbinud seda unehäirete raviks! Endal jubedad unehäired ja ei julge võtma hakata kuna esinevad südamerütmi häired ja see pidi olema kventiaxi analoog ja kventiaxi infolehel kirjas et kui isegi lähisugulastel rütmihäired esinevad et siis ei soovitata! La selle levomepromazine infolehel kõrvalnähtudest kirjas et harva esinev kõrvaltoime võib olla südame rütmihäire või südame seiskus? Et tänu sellele ei julgegi alustada sellega! Mega hirm on ja loodan et saan ilma magada aga see juhtub suht harva kui normaalselt magan! Kõik muu looduslik ära proovitud! Olen isegi mingi 10 erinevat ad-d proovinud a miski pole mingit tulemust andnud! Pigem lükanud mind veel sügavamasse auku! Et ei teagi mis saab? Kellegil äkki häid ideid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 21:22; 21.08 22:41; 20.07 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu häda näikse olevat muus kui une puuduses. Mul on südame vahelöögid olnud ja võtan juba pikalt Kvenitaxi, mingeid probleeme ei ole. Miks sa ei usalda arsti? Vähemasti Kventiax on ju retseptiravim ja kui arst on sulle selle kirjutanud, siis järelikult võid seda ka võtta. Kui tekivad tõesti kõrvalnähud, siis kurdad arstile ja vaatate koos, mis edasi saab. Palju neid kõrvalnähtudeta ravimeid on? Sa loe vähem ja tee, mida arst ütleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu häda näikse olevat muus kui une puuduses. Mul on südame vahelöögid olnud ja võtan juba pikalt Kvenitaxi, mingeid probleeme ei ole. Miks sa ei usalda arsti? Vähemasti Kventiax on ju retseptiravim ja kui arst on sulle selle kirjutanud, siis järelikult võid seda ka võtta. Kui tekivad tõesti kõrvalnähud, siis kurdad arstile ja vaatate koos, mis edasi saab. Palju neid kõrvalnähtudeta ravimeid on? Sa loe vähem ja tee, mida arst ütleb.

Pmst ma olen oma 10 erinevat ad d proovinud ja ükski pole tulemust andnud! Ma tean et need aitavad magada a kventiaxiga oli algul hea a mõne päeva mõõdusel tekkisid mingi 15 või rohkem minutis vahelõögid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 21:22; 21.08 22:41; 20.07 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil suu selle rohuga kuivama ei hakka? Mul kuivab jubedalt aga vbl on asi milleski muus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu häda näikse olevat muus kui une puuduses. Mul on südame vahelöögid olnud ja võtan juba pikalt Kvenitaxi, mingeid probleeme ei ole. Miks sa ei usalda arsti? Vähemasti Kventiax on ju retseptiravim ja kui arst on sulle selle kirjutanud, siis järelikult võid seda ka võtta. Kui tekivad tõesti kõrvalnähud, siis kurdad arstile ja vaatate koos, mis edasi saab. Palju neid kõrvalnähtudeta ravimeid on? Sa loe vähem ja tee, mida arst ütleb.

Pmst ma olen oma 10 erinevat ad d proovinud ja ükski pole tulemust andnud! Ma tean et need aitavad magada a kventiaxiga oli algul hea a mõne päeva mõõdusel tekkisid mingi 15 või rohkem minutis vahelõögid

Kuidas teema algatajal jätkus see teema? Olen hetkel sama takistusega silmitsi seismas. Ei julge ka alustada. Samamoodi rütmihäired jne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 21:22; 21.08 22:41; 20.07 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu häda näikse olevat muus kui une puuduses. Mul on südame vahelöögid olnud ja võtan juba pikalt Kvenitaxi, mingeid probleeme ei ole. Miks sa ei usalda arsti? Vähemasti Kventiax on ju retseptiravim ja kui arst on sulle selle kirjutanud, siis järelikult võid seda ka võtta. Kui tekivad tõesti kõrvalnähud, siis kurdad arstile ja vaatate koos, mis edasi saab. Palju neid kõrvalnähtudeta ravimeid on? Sa loe vähem ja tee, mida arst ütleb.

Pmst ma olen oma 10 erinevat ad d proovinud ja ükski pole tulemust andnud! Ma tean et need aitavad magada a kventiaxiga oli algul hea a mõne päeva mõõdusel tekkisid mingi 15 või rohkem minutis vahelõögid

Kuidas teema algatajal jätkus see teema? Olen hetkel sama takistusega silmitsi seismas. Ei julge ka alustada. Samamoodi rütmihäired jne…

Jummel, sa ise oledki ju selle teema autor aastast 2018…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Levomepromazine 5mg?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.