Esileht Tööelu, raha ja seadused. LHP-lt kooli. Kas mul on õigus töötuskindlustushüvitisele?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: LHP-lt kooli. Kas mul on õigus töötuskindlustushüvitisele?

Postitas:
Kägu

Tere. Olen 2-aastase lapsega kodus lapsehoolduspuhkusel. Mul on võimalus omal valikul saada koondatud või minna tagasi tööle.

Tahan minna uuesti kooli. Kuid ei taha jääda ka ilma õigusest saada töötuskindlustushüvitist.

Kas avatud ülikoolis/kaugõppes/õhtuses õppes olles, on mul õigus saada töötuskindlustushüvitist.
Kas pean hüvitise taotlemise hetkeks olema juba õpilane või jätkub õigus hüvitisele ka juhul kui asun õppima pärast koondamist ja pärast töötuskindlustushüvitise taotluse esitamist.

Aitäh

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: LHP-lt kooli. Kas mul on õigus töötuskindlustushüvitisele?

Töötuskindlustushüvitise saamiseks pead töötuna arvele võtma. Töötuna arvele ei võeta, kui õpid päevases õppevormis või täiskoormusega õppes. Ehk siis sõltub sellest, millise koormusega ja millises õppevormis õppima asud.

Töötukassa lehel on info kõik olemas:
http://www.tootukassa.ee/index.php?id=13061

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind koondati peale emapalga lõppu. Võtsin end töötuks ja hakkasin saama tööturaha. Lisaks õppisin õhtukoolis kaugõppes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa oma raha eest lähed õppima, siis ei takista sind keegi. Kui riigieelarveline ülikool ja päevane, siis ei saa minu teada. Kutsekas saab vist. Kõik kirjas.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. LHP-lt kooli. Kas mul on õigus töötuskindlustushüvitisele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.