Esileht Tööelu, raha ja seadused. LHP-lt korralisele puhkusele ja tagasi LHP-le, kas saab?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: LHP-lt korralisele puhkusele ja tagasi LHP-le, kas saab?

Postitas:

Tere,

Lugu siis selline, et tahaksin katkestada LHP ja võtta välja oma saadaoleva korralise puhkuse ja peale puhkuse lõppu tagasi minna LHP-le, kas see oleks seaduslikult võimalik? Mille järgi mulle üldse puhkusetasu makstakse, kui viimati tööl olin 2010 kevadel? Kuidas avaldust vormistan, kui soovin korralisele puhkusele jääda 1.juuli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:04; 11.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib, aga suht mõttetu. Ise tegin nii, ja kui puhkuseraha sain miinimumi järgi, loobusin, kandsin tagasi. Oleneb muidugi ettevõttest ka, aga enamasti on puhkusetasu siiski arvutuslik.
http://www.perefoorum.ee/viewtopic.php?f=23&t=21205

Lisaks omast kogemusest ütlen, et see puhkusejääk kulus mul väga ruttu ära ja läks täiesti asjaette, sest kaks last olid tihti haiged, ja haigusrahad on ju teadagi esimest aastat peale tööle naasmist suht olematud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]aloe kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võib, aga suht mõttetu. Ise tegin nii, ja kui puhkuseraha sain miinimumi järgi, loobusin, kandsin tagasi. Oleneb muidugi ettevõttest ka, aga enamasti on puhkusetasu siiski arvutuslik.
http://www.perefoorum.ee/viewtopic.php?f=23&t=21205

Lisaks omast kogemusest ütlen, et see puhkusejääk kulus mul väga ruttu ära ja läks täiesti asjaette, sest kaks last olid tihti haiged, ja haigusrahad on ju teadagi esimest aastat peale tööle naasmist suht olematud.[/tsitaat]

Puhkusetasu vahetult pärast LHP on lepingulise põhipalga alusel.

Miinimumi alusel on see ainult sel juhul, kui lepinguline põhipalk ise ongi miinimum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]zensus kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]aloe kirjutas:[/small]

Puhkusetasu vahetult pärast LHP on lepingulise põhipalga alusel.

Miinimumi alusel on see ainult sel juhul, kui lepinguline põhipalk ise ongi miinimum.
[/tsitaat]

Jah vabandust, tõepoolest, ma käisin LHP ajal mõned nädalad tööl, kus nad vormistasid mind miinimumpalgaga, et mitte VH vähendada, sellest tuli see olukord. Teine punkt mu postituses peab küll igati paika 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,

Lugu siis selline, et tahaksin katkestada LHP ja võtta välja oma saadaoleva korralise puhkuse ja peale puhkuse lõppu tagasi minna LHP-le, kas see oleks seaduslikult võimalik? Mille järgi mulle üldse puhkusetasu makstakse, kui viimati tööl olin 2010 kevadel? Kuidas avaldust vormistan, kui soovin korralisele puhkusele jääda 1.juuli?[/tsitaat]

Jah, on seaduslik.
Puhkusetasu sel juhul lepingulise põhipalga alusel.

1. Esitad LHP lõpetamise avalduse vähemalt 14 päeva ette.
2. Esitad korralise puhkuse avalduse vähemalt 14 päeva ette.
3. Esitad uue LHP avalduse vähemalt 14 päeva ette, kui tööle pärast korralist puhkust ei naase.


Kellele

AVALDUS

Palun lõpetada minu lapsehoolduspuhkus, esimeseks tööpäevaks lugeda xx.xx.xxxx..

/allkiri/
Nimi
xx.xx.xxxx


Kellele

AVALDUS

Palun lubada mind korralisele puhkusele xx.xx.xxxx – xx.xx.xxxx.

/allkiri/
Nimi
xx.xx.xxxx

Kellele

AVALDUS

Palun lubada mind lapsehoolduspuhkusele alates xx.xx.xxxx kuni lapse 3-aastaseks saamiseni.

/allkiri/
Nimi
xx.xx.xxxx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh abi eest!:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 15:04; 11.06 17:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. LHP-lt korralisele puhkusele ja tagasi LHP-le, kas saab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.