Esileht Ajaviite- ja muud jutud LHV-kutid poodides

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: LHV-kutid poodides

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda mille alusel nad inimesi püüavad? Nad ei kutsu kõiki inimesi endi juurde oma reklaamijuttu pähe määrima vaid valivad välja millegi alusel. Ja mind ALATI. Näiteks täna- astusin poodi, nägin juba ära, et passivad seal. Järjekorras seistes nägin, et jälgivad mind. Minu ees oli 5 inimest, kellede poole nad ei pöördunud. Mina ladusin asjad juba makstes kotti, ei vaadanud nende poole ja tahtsin jooksu kohe panna, kui üks hõikas mulle \”vabandage, kas..\” ja tuli mu poole. Naeratasin ja kadusin. Hõikas veel järgi, et ma ju nii kaua ootasin sind. 😀 ok, see oli naljaks, aga tahaks teada miks ma igal pool olen potensiaalne ohver kõikidele pakkujatele. Mul on juba allergia selle vastu. Vähe sellest- telefoni teel on ka pidev terror. no nii niiiiii kõrini on. Keegi teab mis alusel nad oma \”kliente\” valivad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jarka

RE: LHV-kutid poodides

Liiga noori(alaealisi) ja liiga vanu(pensionäre) ei vali. Sama moodi ei vali neid, kes silma järgi nii vanad, et pensionisambasse enam ei kogu. Kui vastu tuleb korraga mitu inimest, siis valivad silma järgi potentsiaalsema kliendi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kahjuks mille alusel nad valivad, aga võin lohutada, et sa pole ainuke ohver:). Näiteks Kristiine keskusest ei pääse ma kunagi, nii et nad ligi ei tuleks.Alguses väitsin, et mul on juba see, mida nad pakkuvad, aga nüüd olen hakanud teadlikult neid vältima…..lähen ringiga:), sest lihtsalt tüütu juba see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

KUi on kaasas rohkem kui 1 laps, siis ei tülita. 1 lapsega ikka pöörduvad. huvitav kas neil endal mark ka on inimesi tyydata. Minu arust ei ole enam inimest kelle poole nad ei oleks pöördunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jummel, mis probleemid. No öelge siis lihtsalt, et ei soovi rääkida ja soovige head päeva.

Please wait...
Postitas:
ketunhäntä

Kuna mina olen ka alati nendega kimpus, siis olen avastanud hea rohu nende vastu: ütlen, et aitäh, ma olen juba teie klient 🙂 Ei ühtegi lisaküsimust ja saan oma kompsudega vehkat teha. Nende klient ma loomulikult ei ole ega saa ka vist selleks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

äkki sa oled lihtsalt nii ilus ja jääd noorsandidele silma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

LHV kuttide jaoks olen liiga vana (teine sammas tegemata ja enam ei saa teha) ja seda ma neile ka alati ütlen.

Mul on aga sarnane mure Pärnu ansambliga Defrage- nende plaati pakutakse müüa juba 5-6 korda, parklas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]KUi on kaasas rohkem kui 1 laps, siis ei tülita. 1 lapsega ikka pöörduvad. huvitav kas neil endal mark ka on inimesi tyydata. Minu arust ei ole enam inimest kelle poole nad ei oleks pöördunud.[/tsitaat]Ma liigun enamasti kas üksi, või ühe lapsega, aga pole need LHV tüübid mind kunagi tülitanud. Küll, aga astuvad sageli ligi algajad muusikud oma plaate tutvustama, kuigi ma ei näe enda arust selline välja, kellele sellist muusikat pakkuda, päriselt ka muusika ei huvita.

Please wait...
Postitas:
maiiii

Ma ei julgegi enam Pärnu rimis ja maximas käia, iga jumala kord tullakse ligi. Nüüd ütlen alati, kui näen, et juba hakkavad minu poole astuma, et meil kõigil on LHV-s, tänan!:D ollakse väga üllatunud:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei tea kahjuks mille alusel nad valivad, aga võin lohutada, et sa pole ainuke ohver:). Näiteks Kristiine keskusest ei pääse ma kunagi, nii et nad ligi ei tuleks.Alguses väitsin, et mul on juba see, mida nad pakkuvad, aga nüüd olen hakanud teadlikult neid vältima…..lähen ringiga:), sest lihtsalt tüütu juba see.[/tsitaat]

Nad nagu jehoovatunnistajad – otsivad omale ohvreid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina kusjuures ei ütle enam ammu midagi-tõstan käed üles ja naeratan neile ning kõnnin kiirelt edasi. Aga ikkagi on see nii ebameeldiv -kunagi ei tea kui kaua ja kuidas nad pinda käima hakkavad ju. Tänane seik ajas muidugi naerma pigem, kuid alati pole see nii. Mõtlesin, et teeks mingi \”visiitkaardi\”- kirjutaks peale näiteks, et ma põhimõtteliselt ei osta peale pressitud teenuseid või muud sellist. Pistaks selle neile pihku ja ise saaks kiirelt vehkat teha. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ka ALATI!!! nende piirdeobjekt. Nii vastik, hakkadki ringiga käima, et neid vältida.

Please wait...
Postitas:
t6ts

[tsitaat]KUi on kaasas rohkem kui 1 laps, siis ei tülita. 1 lapsega ikka pöörduvad. huvitav kas neil endal mark ka on inimesi tyydata. Minu arust ei ole enam inimest kelle poole nad ei oleks pöördunud.[/tsitaat]

Ei päästa need lapsed ka. Ainus kord, kui nad mind üldse tülitanud on, oligi, kui läksin kahe lapsega Tasku keskusesse kinno, olime juba hiljaks jäämas. Kargab üks ligi, mina ütlen, et oi, kiire, kiire. \”Aga üks minut!\” Ma muidu olen väga viisakas, igasugused telefonimüüjad ka kuulan ära, aga siis käratasin kõva häälega ja tigedalt: \”Jätke mind rahule!\” ja jooksin lapsi järel vedades minema, kõrvus noormehe hüüe \”Head päeva teilegi!\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vot mind sellised nö pühemäärijaid ahistavad ja teevad kurjaks, suudan ise leida teenusepakkuja, kui mul seda vaja peaks minema, ei ole vaja mulle otsa joosta oma reklaamijutuga

on olnud olukordi, kus isegi sooviskin mingit asja või toodet osta, aga ei tee seda põhimõtte pärast, kui pähe määrima ja ahistama hakatakse, lähed poodi, jookseb otsa, tuled välja ja taas sama loba, mind ikka huvitav, kas sel asjal on siis tõesti mõtet? kellel on aega seal poe ukse taga raskete kottidega mingit jama kuulata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas LHV on tõesti nii palju kliente tänu nendene \”agentidele\” juurde saanud? Muidu ma ei mõista seda, et igalt poolt kuulen negatiivset vastukaja, aga nad ikka jätkavad seda ahistamist. Kõige nõmedam on see, et tekib selline tunne, et ma kuidagi reedan neid noori või olen ebaviisakas vms. Minu jaoks on see LHV maine alla viinud. See on umbes, jah, nagu jehoovakad või see Defrage – viimane on täiesti tüütu kamp ja ma ei mõista, kas sellist kuulsust nad tahtsidki, et kõik inimesed teavad neid supermarketite parklatest…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mind nad jälle üldse ei tülita. Ma olen ikka mõelnud, mis kriteeriumid neil on, sest iseenesest peaks ma nagu ihaldusväärne klient olema…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]jummel, mis probleemid. No öelge siis lihtsalt, et ei soovi rääkida ja soovige head päeva.[/tsitaat]
Mul vastati selle peale, kas tõesti on niiiii kiire! Minu arust ääretult ebaviisakas ja peale tükkiv. Neile võiks õpetada kultuurset- ja mitte peale surutud suhtlemist, enne kui nad poodidesse lahti lastakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mul on aga sarnane mure Pärnu ansambliga Defrage- nende plaati pakutakse müüa juba 5-6 korda, parklas. [/tsitaat]
Neilt olen ma ostnud sel lihtsal põhjusel, et poisid ise teevad midagi, ei kerja niisama. Neil on unistused ja teevad tegusid, et need täide läheks. Kingin plaadid noorematele edasi.

Please wait...
Postitas:
Laetud Püss

Muide need ei ole LHV kutid, vaid LHV ostab mingilt firmalt pensioni II samba müügi teenust. Selle firma kutid on hoopis.

Mina olen aega ajalt peatunud ja siis pisut ülbitsenud nendega. Küsinud nt seda, et kui vanaks ma pean elama, et kogu sissemakstud raha tagasi saada (ma ise olen selle välja arvutanud ja tean, et 92 aastaseks). Või siis ütelnud, et teate, ma olen ise ettevõtja ja elan dividendidest, nii et palgatulult makstavad maksud mind eriti ei huvita.
Enamasti ma muidugi ei viitsi nendega tegeleda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

NAd pole ainult kutid, vaid vahest ka mutid nendega!
Aga no nii tüütuid inimesi pole veel näinud kui paar päeva tagasi rocca keskuses. Ta hüppas mulle nii ligi, nagu ma oleks miljoni võitnud, ehmatasin ka korralikult. Ütlesin viisakalt, et mul pole aega, no nii palju ikka on, tuli vastuseks. Olen korra nende jutu ära kuulanud ja see küll hetke ei võtnud!
Miks on vaja nii inimesi tüüdata? rahulikult ei saa enam poes ka käia?

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga mina vahepeal lausa ootan, et keegi jehoovakas või mingi LHV tropp või telefonimüüja mind tülitaks. mõnikord lihtsalt on nii igav ja sant tuju, et tahaks kas kellegile midagi krõbedat öelda või siis lihtsalt lollitada neid, kuulata ära, esitada ajuvabasid küsimusi ja siis lõpuks ikkagi oma arvamust üsna otseselt ja vängelt väljendada.
olen jah õel inimene… miinustage kui tahate

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Minu arust ei ole enam inimest kelle poole nad ei oleks pöördunud.[/tsitaat]

Minu poole nt pole. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

LHV kutte-mutte pole kuulanud, aga rimi parklas ootasin tuttavat, siis hüppas Defrage müügiagent juurde. Kuulasin ära, küsisin, tundsin huvi. Kõik tore, kuni noormees hinnani jõudis. No ei ole ma nõus 15 ¤ tundmatu bändi plaadi eest maksma. Ei tea, kas nad hinna mõtlevad ise kohapeal välja või? Palju teilt on küsitud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, peaks kysima, et kas nad ostaksid mu pere koos kodulaenuga teisest pangast välja 😀 ning kas nad laenule ka soodsamad tingimused teeks?… no siis pole ju probleemi… Ma käin Maximas ka iga nädal mitu korda ning osadel kordadel yritatakse… raputan pead ja ytlen, et ei soovi. Lisaks on seal mingi Starman vms.
Nad teevad ju ka ainult oma tööd. Noored.. saavad oma esimesed palgad ja suhtlemiskogemuse.

Please wait...
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu poole nt pole. :)[/tsitaat]
minu poole ka pole 😀

Please wait...
Postitas:
Laetud Püss

[tsitaat]Huvitav, peaks kysima, et kas nad ostaksid mu pere koos kodulaenuga teisest pangast välja 😀 ning kas nad laenule ka soodsamad tingimused teeks?… no siis pole ju probleemi… [/tsitaat]

kes NAD? need müügiteenust osutavad kutid/mutid vaevalt sulle laenu annavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]KUi on kaasas rohkem kui 1 laps, siis ei tülita. 1 lapsega ikka pöörduvad. huvitav kas neil endal mark ka on inimesi tyydata. Minu arust ei ole enam inimest kelle poole nad ei oleks pöördunud.[/tsitaat]

pöörduvad ikka küll, ma liigun pidevalt 2 lapsega ringi ja pöörduvad nagu hullumeelsed mu poole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

suht tuhmid tegelased on. kui ma olin nelja lapsega poes ja ytlesin, et ei vaja sambaid juurde, et mul on juba neli vaadates laste poole, imestasid, et mismoodi saab olla inimesel neli sammast 😀

Please wait...
Postitas:
talent

Ma olen ikka vastanud, et pean enne oma advokaadiga (korra ka tugiisikuga) knsulteeruma, kui vastata võin. Viimati vastasin, et ma ei tohi vöõraste meestega rääkida.

Ma saan aru üldiselt, et nad teevad oma tööd vaid ja märkuse peaks juhtkonnale tegema, aga üldiselt leian, et MINGI eetikapiir ja viisakas mõtlemine võiks isegi niisugustel \”teenusepakkujatel\” olla.

Täitsa teemast välja – ma soovitan teil ETV-lt 18.40 jääkarudest väga armast filmi vaadata.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud LHV-kutid poodides

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.