Esileht Tööelu, raha ja seadused. LHV väikelaenud

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: LHV väikelaenud

Postitas:

Soovin võtta ühe tasulise meditsiinilise protseduuri jaoks LHV pangast järelmaksu/laenu. Vaatasin, et limiit on selleks sobiv aga tekkis küsimus intressi osas.
Pakkumisel on:
Kodulaen
Eralaen
Väikelaen
Autolaen
Remondilaen
Sisustuslaen
Tervise- ja ilulaen

Miks on nt tervise- ja ilulaenu intress 15.9%, aga remondi ja sisustuslaenul 9.9%?
Loen välja, et saan taotluse esitada, tagatiseta, omal vabalt valitud laenule.
Kas keegi soovib hiljem tõestust mida olen selle laenuga teinud? Ehk siis minu küsimus on, et kui ma soovin tegelikult raha kulutada tervise- ja ilulaenu kategooriasse kuuluvale protseduurile, siis kas ma võiks ka taotluse esitada tegelikult remondi või sisustuslaenule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin võtta ühe tasulise meditsiinilise protseduuri jaoks LHV pangast järelmaksu/laenu. Vaatasin, et limiit on selleks sobiv aga tekkis küsimus intressi osas.
Pakkumisel on:
Kodulaen
Eralaen
Väikelaen
Autolaen
Remondilaen
Sisustuslaen
Tervise- ja ilulaen

Miks on nt tervise- ja ilulaenu intress 15.9%, aga remondi ja sisustuslaenul 9.9%?
Loen välja, et saan taotluse esitada, tagatiseta, omal vabalt valitud laenule.
Kas keegi soovib hiljem tõestust mida olen selle laenuga teinud? Ehk siis minu küsimus on, et kui ma soovin tegelikult raha kulutada tervise- ja ilulaenu kategooriasse kuuluvale protseduurile, siis kas ma võiks ka taotluse esitada tegelikult remondi või sisustuslaenule?

Teised on sihtotstarbelised, välja arvatud väikelaen..millega võid ise teha mida tahad. Sihtotstarbeliste laenude lepingud ma arvan, et sõlmidki kaupmehe juures..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa neist ühtegi vabalt kasutada v.a kodulaen. Ülejäänute puhul nõuavad pangad tšekke või tõestust kuhu raha läinud on või pakkumist mille jaoks seda soovitakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. LHV väikelaenud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.