Esileht Sünnitus Libavalud

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Libavalud

Postitas:

Minul 40 nädalat täis. Täna öösel 4 h olid regulaarsed valud ja siis läks kõik üle. Samamoodi oli nädal tagasi. Kas keegi veel nii pikalt tundnud valusid ja siis läks üle. Tean, et see individuaalne aga huvitav oleks teada, kuidas Teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi libavalusid tundnud. Sõbrannal olid libavalud 2 päeva lausa aga tuli hoopis see vedelikupuudusest vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teadsin alati seda, et lähed vanni või duši alla ja kui valud ära kaovad, ongi libavalud. Viimast kolmandat last oodates ronisin vanni. No ei läinud valud ära. Käes oli 39. nädal. Nii me siis öösel haigla poole hakkasimegi sõitma. Kohale jõudes oli avatust 2cm. Palatis pikali heites alguses registreeris aparaat valusid, aga siis need hakkasid vaibuma. Hommikuks polnud valupoegagi. Ämmakas küsis, mis ma teha tahan, kas lähme koju tagasi või avavad veed. Mina olin nõus, et avavad veed. Ei viitsinud küll enam koju minna. Olin juba vaimselt valmis sünnitama. Edasi läks kõik juba väga kiirelt. Veed vist avati 8-9 ajal ja laps sündis kell 12. Hea oli, et ma koju ei läinud ja veel ei oodanud. Laps oli niigi 4,5 kilo. Muidu oleks neid gramme veelgi juurde tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Sünnitus Libavalud