Esileht Ilu Libedad sukkpüksid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Libedad sukkpüksid

Postitas:

Palun soovitage konkreetse firma sukkpükse – mustad, 40-50 DEN, matid (või poolmatid kui sellised on olemas), samas nö libedad. Libedate all mõtlen ilmselt materjalikoostist, sest tean, et osad sukkpüksid on siledamad, osad aga sellised, et seelik (kui ei ole voodriga) hõõrub ja rullib mööda pükse. Kahjuks ei tea ma mida koostise puhul vaadata, ostan pidevalt erinevaid, aga ikka satuvad need nö maavillased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 06:49; 25.05 15:23; 09.09 21:53; 30.12 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitada otseselt ei oska, aga ise ostan sukkpükse ja sukki sokipoest, kus saab müüjal lasta pakend avada ja oma käega materjali katsuda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pierre Cardin, Belissima, San Pellegrino, Pompea….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Belissima, seda vist müüs Maxima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just tänahommikune kogemus: Pompea sukkpükste küljes oli kleit kinni nagu takjapaelaga, Bellissima omadega on täiesti normaalne. Hea kogemus on ka Fiore sukkpükstega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pierre Cardin, need kipuvad jalastki allalibisema ja ise neid ei salli. Muidu üldiselt üldse kallimad kaubamärgid, sest odav kaup = odav toormaterjal + viletsapoolne tulemus. Sokisahtli pood abiks, seal on müüja kaubateadlikum ja avab ka paki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Golden Lady 50 den mustad matid on minu lemmikud. Külmem pool aastast muud ei kannagi, väga mõnusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just ostsin sellised rimist 50% alega, hästi tugevad ka
https://www.amazon.com/Pierre-Cardin-Compression-Semi-Opaque-Pantyhose/dp/B07BMS4G5G

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

https://www.kaubamaja.ee/wolford-sukkpuksid-f0480307

Väga head sukkpüksid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxmara

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt võrdle pakkidel koostist. Mida rohkem elastaani, seda libedamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmikud sukkpüksid. Mulle meeldib eriti see laiem pihaosa, mis ei hakka alla rulluma ja hoiab sukkpükse hästi üleval. 50 den on ka OK. Kaupsis on hea, et näidised on väljas, võib-olla on mujal ka, aga nii on lihtsam otsustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Libedad sukkpüksid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.