Esileht Ilu ja tervis Libesti ja tupeseen

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Libesti ja tupeseen

Postitas:
Kägu

Naised, kellel on tupeseenega probleeme – kas ja milliseid libesteid kasutate? Olen kasutanud Durexi veebaasil naturaalset libestit, aga tekitas ikkagi tupeseene.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veebaasil libestid, mis ei sisalda glütseriini ja glükoosi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata mõni normaalsem veebaasil libesti kui durex.

See sobib kasutamiseks ka natukene enne vahekorda, isegi libestina ja kindlasti peaks seda või sarnast toodet siis panema pärast vahekorda https://multi-gyn.com/ee/toode/multi-gyn-liquigel/

Võid ka seda peale seksi enne geeli kasutada https://multi-gyn.com/ee/toode/multi-gyn-douche-tablets/

Lisaks suuspidiselt piimhappebaktereid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kellel on tupeseenega probleeme – kas ja milliseid libesteid kasutate? Olen kasutanud Durexi veebaasil naturaalset libestit, aga tekitas ikkagi tupeseene.

Kõigpealt ravi ennast ja oma partnerid terveks. Kas rõve ei ole selle haisva seenega ringi käia?

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kellel on tupeseenega probleeme – kas ja milliseid libesteid kasutate? Olen kasutanud Durexi veebaasil naturaalset libestit, aga tekitas ikkagi tupeseene.

Ravi endal seen korralikult välja, vajadusel ka partneril
Vaata üle oma toidulaud
Väldi sünteetilist aluspesu

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kellel on tupeseenega probleeme – kas ja milliseid libesteid kasutate? Olen kasutanud Durexi veebaasil naturaalset libestit, aga tekitas ikkagi tupeseene.

Kõigpealt ravi ennast ja oma partnerid terveks. Kas rõve ei ole selle haisva seenega ringi käia?

Tupeseen ei haise, bakteriaalsel vaginoosil on lõhn – erinevad haigused, mõnevõrra sarnased sümptomid.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ravi endale ja partnerile, kas see on tehtud/pooleli?
Seene aktiivsel ajal võib ju seksist hoiduda, miks ärritada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Multi-gyn actigel sobib väga hästi enne vahekorda libestamiseks. Samamoodi on geel ja libestamiseks sobiv aplikaatorites  Femigel ja üks teine ( varem müügil olnud, nimi ei tule meelde), mis sisaldavad teepuuõli, aga see on spetsiifilise lõhnaga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vagisan geel on olemas ja sobib ka libestina kasutamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesel on seen ja kuiv tupp, aga ikka on suurim probleem see, et ei saa seksida … Äkki ootaks selle kiire asjaga ja tegeleks prioriteetse probleemiga?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tupeseen on ju kohutavalt ebameeldiv. Kõlab minu jaoks sama vastikult/võimatult nagu põiepõletikuga seksimine.

Kui on juba tunda sügelust või kihelust, ei tohi sinna niigi ärritunud piirkonda küll millegagi surkima minna. Rääkimata sellest, et pärast tuleb võib-olla partnerit ka ravida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suukaudne piimhappebakterite kuur ka halba ei tee

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesel on seen ja kuiv tupp, aga ikka on suurim probleem see, et ei saa seksida … Äkki ootaks selle kiire asjaga ja tegeleks prioriteetse probleemiga?

Ta kirjutas, et libesti tekitas. Nii sain minaaru. Väidetavalt maitsega libestid ja silikoon tekitavad. Samas milleks silikoonlibestit tupes kasutada?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei ütle ju, et seksib tupeseenega, vaid seks põhjustab seent.

Seen tekib lihtsalt sellest kui tupe mikrofloora on häiritud (seda toetavadi just piimhappebakterid). Ehk liiga kuiv seks põhjustab seda, vabalt ka lihtsalt mehe sperma. Ehk seen võibki olla vabalt välja ravitud, aga lihtsalt inimene on tundlik ja mikofloora läheb kergelt paigast ja tuleb tagasi. Nö seent tekitavad bakterid jmt on meil kõigil organismis – lööb välja kui tasakaal läheb paigast.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suukaudne piimhappebakterite kuur ka halba ei tee

Seda võiks iga päev teha, mitte kuurina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suukaudne piimhappebakterite kuur ka halba ei tee

Seda võiks iga päev teha, mitte kuurina.

Jah, võib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei ütle ju, et seksib tupeseenega, vaid seks põhjustab seent.

Seen tekib lihtsalt sellest kui tupe mikrofloora on häiritud (seda toetavadi just piimhappebakterid). Ehk liiga kuiv seks põhjustab seda, vabalt ka lihtsalt mehe sperma. Ehk seen võibki olla vabalt välja ravitud, aga lihtsalt inimene on tundlik ja mikofloora läheb kergelt paigast ja tuleb tagasi. Nö seent tekitavad bakterid jmt on meil kõigil organismis – lööb välja kui tasakaal läheb paigast.

Seent tekitavad bakterid??? Bioloogiatunnis ei pannud tähele või?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei ütle ju, et seksib tupeseenega, vaid seks põhjustab seent.

Seen tekib lihtsalt sellest kui tupe mikrofloora on häiritud (seda toetavadi just piimhappebakterid). Ehk liiga kuiv seks põhjustab seda, vabalt ka lihtsalt mehe sperma. Ehk seen võibki olla vabalt välja ravitud, aga lihtsalt inimene on tundlik ja mikofloora läheb kergelt paigast ja tuleb tagasi. Nö seent tekitavad bakterid jmt on meil kõigil organismis – lööb välja kui tasakaal läheb paigast.

Seent tekitavad bakterid??? Bioloogiatunnis ei pannud tähele või?

Bioloogiatunnis räägiti tupeseenest?

Aga jah – erinevad bakterid tupes põhjustavad seent.

 

Tupeseene tekkimist hoiavad tavaliselt kontrolli all: tugev immuunsüsteem, tupe normaalne mikrofloora (laktobatsillid) ja pH-tasakaal. Kui aga tupe happelisus väheneb, võivad bakterid liigselt paljunema hakata, mis võib omakorda esile kutsuda pärmseene vohamise.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei ütle ju, et seksib tupeseenega, vaid seks põhjustab seent.

Seen tekib lihtsalt sellest kui tupe mikrofloora on häiritud (seda toetavadi just piimhappebakterid). Ehk liiga kuiv seks põhjustab seda, vabalt ka lihtsalt mehe sperma. Ehk seen võibki olla vabalt välja ravitud, aga lihtsalt inimene on tundlik ja mikofloora läheb kergelt paigast ja tuleb tagasi. Nö seent tekitavad bakterid jmt on meil kõigil organismis – lööb välja kui tasakaal läheb paigast.

Seent tekitavad bakterid??? Bioloogiatunnis ei pannud tähele või?

Tupeseen on mikfloora häire. Mikrofloora on erinevad bakterid, head ja “halvad” .  Halvad ei ole halvad kui neid pole liiga palju vaid säilib õige bakterite tasakaal. Tupes on bakterid, häbemel on bakterid, nahal on bakterid, peenisel on bakterid – kui tupes läheb bakterite tasakaal paigast ehk “halvad” bakterid on ülekülluses siis lööbki välja tupeseen ehk pärmseene üleküllus.

 

Eelmainitud piimhappebakterid seespidiselt aitavad hoida heade bakterite tasakaalu ja ph happelisust õiges paigas. Samuti multi-gyn jm sarnased geelid, mis sisaldavad samuti piimhappebakterid ja hoiavad tupe ph-d tasakaalus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei ütle ju, et seksib tupeseenega, vaid seks põhjustab seent.

Seen tekib lihtsalt sellest kui tupe mikrofloora on häiritud (seda toetavadi just piimhappebakterid). Ehk liiga kuiv seks põhjustab seda, vabalt ka lihtsalt mehe sperma. Ehk seen võibki olla vabalt välja ravitud, aga lihtsalt inimene on tundlik ja mikofloora läheb kergelt paigast ja tuleb tagasi. Nö seent tekitavad bakterid jmt on meil kõigil organismis – lööb välja kui tasakaal läheb paigast.

Täpselt nii!

Teistele eeldajatele: tupeseen ei ole suguhaigus. Nagu varasemalt öeldud, siis  see on mikrofloora häire ja sugulisel teel ei levi. Tupeseen vihkab testosterooni ja mehe organismis pikalt vastu ei pea. Seega kui saad pärast mehega vahekorda tupeseene, siis on pigem see seetõttu, et miski muu viis sinu mikrofloora tasakaalust välja (nt mehe (eel)sperma). Kindlasti ei ole ma vahekorras tupeseene ajal!

Olen tupeseenega maadelnud omajagu ja mööda arste käinud, kõiksugu erinevaid asju proovinud. Praegu on olukord paremaks läinud, aga tean, et minu organism on lihtsalt väga tundlik ning iga väiksemgi asi võib mikrofloora paigast viia – pean olema ettevaatlik. Küll aga tahaks seksuaalse naudingu tõstmiseks kasutada libestit (mitte sellel põhjusel, et tupeseen on ning tupp kuiv). Seetõttu uurisingi, et kas kellelgi on veel sama mure ning kuidas selle libestiteema lahendanud on?

Väike selgitus siia, aga nagu eestlastel kombeks, siis jutt on aiast, aga räägitakse lõpuks aiaaugust. ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei ütle ju, et seksib tupeseenega, vaid seks põhjustab seent.

Seen tekib lihtsalt sellest kui tupe mikrofloora on häiritud (seda toetavadi just piimhappebakterid). Ehk liiga kuiv seks põhjustab seda, vabalt ka lihtsalt mehe sperma. Ehk seen võibki olla vabalt välja ravitud, aga lihtsalt inimene on tundlik ja mikofloora läheb kergelt paigast ja tuleb tagasi. Nö seent tekitavad bakterid jmt on meil kõigil organismis – lööb välja kui tasakaal läheb paigast.

Täpselt nii!

Teistele eeldajatele: tupeseen ei ole suguhaigus. Nagu varasemalt öeldud, siis see on mikrofloora häire ja sugulisel teel ei levi. Tupeseen vihkab testosterooni ja mehe organismis pikalt vastu ei pea. Seega kui saad pärast mehega vahekorda tupeseene, siis on pigem see seetõttu, et miski muu viis sinu mikrofloora tasakaalust välja (nt mehe (eel)sperma). Kindlasti ei ole ma vahekorras tupeseene ajal!

Olen tupeseenega maadelnud omajagu ja mööda arste käinud, kõiksugu erinevaid asju proovinud. Praegu on olukord paremaks läinud, aga tean, et minu organism on lihtsalt väga tundlik ning iga väiksemgi asi võib mikrofloora paigast viia – pean olema ettevaatlik. Küll aga tahaks seksuaalse naudingu tõstmiseks kasutada libestit (mitte sellel põhjusel, et tupeseen on ning tupp kuiv). Seetõttu uurisingi, et kas kellelgi on veel sama mure ning kuidas selle libestiteema lahendanud on?

Väike selgitus siia, aga nagu eestlastel kombeks, siis jutt on aiast, aga räägitakse lõpuks aiaaugust. ????

Tegelt täpsustaksin: seks ei tekita tupeseent, vaid LIBESTID, mis minu mikroflooraga ei sobi. Ja küsingi nõu libestite osas, mitte selles osas, et kuidas tupeseenest lahti saada etc.
Isegi kui mul tupeseenega probleeme ei oleks, siis oleks endiselt veits imelik mingeid suhkruvati-maasika-maitselisi sünteetilisi tooteid endale intiimpiirkonda panna. Tahaks võimalikult naturaalset, kui see üldse võimalik on (ja palun vältige juttu, et “mida sa siis üldse kasutad libestit, kui naturaalset tahad”). ????

Aitäh!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike selgitus siia, aga nagu eestlastel kombeks, siis jutt on aiast, aga räägitakse lõpuks aiaaugust. ????

No tõele au andes oli sinu teemaalgatus ikka eksitav. Alustades pealkirjast “Libesti ja tupeseen”, mis jätab mulje, et otsitakse sobivat libestit tupeseene ajal seksimiseks. Selle eeldusega teemat avades jääbki kahemõtteliseks – põgusalt sõnastatud teema teine lause küll selgitas pisut probleemi, aga selleks ajaks on esmane arusaam juba kinnistunud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike selgitus siia, aga nagu eestlastel kombeks, siis jutt on aiast, aga räägitakse lõpuks aiaaugust. ????

No tõele au andes oli sinu teemaalgatus ikka eksitav. Alustades pealkirjast “Libesti ja tupeseen”, mis jätab mulje, et otsitakse sobivat libestit tupeseene ajal seksimiseks. Selle eeldusega teemat avades jääbki kahemõtteliseks – põgusalt sõnastatud teema teine lause küll selgitas pisut probleemi, aga selleks ajaks on esmane arusaam juba kinnistunud.

Olgu, võtan omaks! Enda vaatepunktist oli selge aga jah, teistele ilmselt mitte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike selgitus siia, aga nagu eestlastel kombeks, siis jutt on aiast, aga räägitakse lõpuks aiaaugust. ????

No tõele au andes oli sinu teemaalgatus ikka eksitav. Alustades pealkirjast “Libesti ja tupeseen”, mis jätab mulje, et otsitakse sobivat libestit tupeseene ajal seksimiseks. Selle eeldusega teemat avades jääbki kahemõtteliseks – põgusalt sõnastatud teema teine lause küll selgitas pisut probleemi, aga selleks ajaks on esmane arusaam juba kinnistunud.

Mina kirjutasin esimese kommi. Ei ole sugugi eksitav. Tekitas ikkagi tupeseene on teises lauses öeldud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt täpsustaksin: seks ei tekita tupeseent, vaid LIBESTID, mis minu mikroflooraga ei sobi.

Tavaliselt tekitab tupeseent ikka seks ise, just seepärast, et lööb tundlikuma tupe ph segamini. Aga kui oled kindel, et just libesti on süüdi (või äkki kondoomi peal olev libesti vms?), siis actigel ja femigeli juba soovitasin. Mulle on need abiks olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt täpsustaksin: seks ei tekita tupeseent, vaid LIBESTID, mis minu mikroflooraga ei sobi.

Tavaliselt tekitab tupeseent ikka seks ise, just seepärast, et lööb tundlikuma tupe ph segamini. Aga kui oled kindel, et just libesti on süüdi (või äkki kondoomi peal olev libesti vms?), siis actigel ja femigeli juba soovitasin. Mulle on need abiks olnud.

S

Tegelt täpsustaksin: seks ei tekita tupeseent, vaid LIBESTID, mis minu mikroflooraga ei sobi.

Tavaliselt tekitab tupeseent ikka seks ise, just seepärast, et lööb tundlikuma tupe ph segamini. Aga kui oled kindel, et just libesti on süüdi (või äkki kondoomi peal olev libesti vms?), siis actigel ja femigeli juba soovitasin. Mulle on need abiks olnud.

Glütseriin ja suhkrud libestis. Olen kasutanud sama, mida TA, ei ole seent tekkinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Durex naturals pure on siis ilmselt see, mis tekitas TAle. Vahel tasub internetist arvamusi konkreetse libesti kohta lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmainitud multigyn mis ongi mõeldud nii tupeseene ennetamiseks kui raviks sobibki ka libestiks.

Ning ei ole midagi pealkiri segadusse ajav ja postitus on piisavalt informatiivne, et on aru saada, et libesti (ja/või seksiga) tekitab seent. Ning juhul kui tavalist libestit edasi kasutada või muud siis tundliku mikroflooraga tasub siiski peale seksi aplikaatoriga ööseks seda geeli mõjuma jätta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmainitud multigyn mis ongi mõeldud nii tupeseene ennetamiseks kui raviks sobibki ka libestiks.

Ning ei ole midagi pealkiri segadusse ajav ja postitus on piisavalt informatiivne, et on aru saada, et libesti (ja/või seksiga) tekitab seent. Ning juhul kui tavalist libestit edasi kasutada või muud siis tundliku mikroflooraga tasub siiski peale seksi aplikaatoriga ööseks seda geeli mõjuma jätta.

Soovitan lisaks veresuhkrut kontrollida ja ainult puuvillast pesu ja pükse kanda. Vahel võib seen isegi keele peal vohada. Keel peab olema ilus roosa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel võib ka seen olla vabalt, kontrollida meest ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Ilu ja tervis Libesti ja tupeseen