Esileht Pereelu ja suhted Libiido on olematu! Palun aidake!

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Libiido on olematu! Palun aidake!

Postitas:

Head foorumlased,

Olen 23a neiu ja hetkel oma esimeses suhtes. Inimene, kellega olen koos on ühtlasi ka minu esimene ja ainus voodikaaslane. Meie suhe on kestnud pea 3 aastat. Kõik on ilus. Mitte millegi üle ei ole eriti kurta, armastame teineteist väga ja näeme elu ka koos ette kuid 1 suur probleem siiski paneb meie suhet proovile ja see on seks.

Alguses oli kõik priima. Tahtsin teda nii väga ja seal all kaa kõik toimis. Üsna varsti, pärast suhte algust läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski. Mitte millelegi alumine pool ei reageerinud ja seksiisu samuti polnud.

2.5 aastat peale nendega alustamist lõpetasin nende võtmise täpselt samal põhjusel. Hetkel olen olnud nendest puhas ca 4 kuud aga ma ei ütleks et midagi muutunud on. Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu ja libiidoga on ka nii nagu on. Hetkel ühtegi keemilist ras.vastast vahendit ma ei kasuta seega midagi mõjutada ka ei saa.

Olen kurb ja ei oska midagi teha. Seksi ajal samuti pinges ja mõtlen koguaeg miks minuga nii on ehk et mõtted ei kaogi peast ära ja see häirib. Ilmselgelt on ka partneril väga ebameeldiv olla.

Ma väga loodan, et keegi teist oskab mind aidata või omast kogemusest kaasa rääkida. Kas minna psühholoogile ja see probleem on peas kinni või peaks võtma mingeid vitamiine vms. Hetkel ei tundu et see on mööduv nähtus..

Vastust ootama jäädes,
Paula

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 08:39; 13.04 09:18; 13.04 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski

Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu

Kuule, ükski 23-aastane ei räägi nii 😀
Ja iga normaalne 23-aastane naisterahvas, kes otsustab pille võtma hakata ja enne vähegi nende kohta uurinud on, teab, et seksiisu vähenemine ongi üks kaasnevaid “hüvesid”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 09:07; 13.04 10:15; 13.04 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu teemaalgataja jutust lugeda võib siis probleem ei ole ju selles, et pillide ajal libiido madal oli vaid et see nüüd üles ei lähe. Või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 08:39; 13.04 09:18; 13.04 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu teemaalgataja jutust lugeda võib siis probleem ei ole ju selles, et pillide ajal libiido madal oli vaid et see nüüd üles ei lähe. Või mis?

Logisid kogemata vale varikonto alt sisse? Sina ise oledki väidetavalt teemaalgataja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski

Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu

Kuule, ükski 23-aastane ei räägi nii ????
Ja iga normaalne 23-aastane naisterahvas, kes otsustab pille võtma hakata ja enne vähegi nende kohta uurinud on, teab, et seksiisu vähenemine ongi üks kaasnevaid “hüvesid”.

OK, ma saan aru, et teema on liba, aga minul pillide võtmisega seksiisu tõusis. Mul on nagunii libiido suhteliselt kõrge, pärast pillide võtmist läks ikka päris hulluks…Pille on erinevaid, seega tuleks äkki proovida teisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski

Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu

Kuule, ükski 23-aastane ei räägi nii ????
Ja iga normaalne 23-aastane naisterahvas, kes otsustab pille võtma hakata ja enne vähegi nende kohta uurinud on, teab, et seksiisu vähenemine ongi üks kaasnevaid “hüvesid”.

Miks see hüve on? Katki elatud suhted, depressioon, AD pillid. Beebipillidega on kindlasti nagu ADga, kui korra võtma hakkad, siis ajupilt muutub ja tagasi ta enam ei muutu. Kui seksiisu kaob, siis kaobki igaveseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 10:08; 13.04 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see hüve on?

Jutumärke ikka nägid seal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 09:07; 13.04 10:15; 13.04 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski

Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu

Kuule, ükski 23-aastane ei räägi nii ????
Ja iga normaalne 23-aastane naisterahvas, kes otsustab pille võtma hakata ja enne vähegi nende kohta uurinud on, teab, et seksiisu vähenemine ongi üks kaasnevaid “hüvesid”.

Miks see hüve on? Katki elatud suhted, depressioon, AD pillid. Beebipillidega on kindlasti nagu ADga, kui korra võtma hakkad, siis ajupilt muutub ja tagasi ta enam ei muutu. Kui seksiisu kaob, siis kaobki igaveseks.

Ei pea paika, lõpetasin ca pool aastat tagasi pillide võtmise, samuti vähendasid kõvasti ikka libiidot ja kuu ajaga probleem kadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski

Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu

Kuule, ükski 23-aastane ei räägi nii ????
Ja iga normaalne 23-aastane naisterahvas, kes otsustab pille võtma hakata ja enne vähegi nende kohta uurinud on, teab, et seksiisu vähenemine ongi üks kaasnevaid “hüvesid”.

Miks see hüve on? Katki elatud suhted, depressioon, AD pillid. Beebipillidega on kindlasti nagu ADga, kui korra võtma hakkad, siis ajupilt muutub ja tagasi ta enam ei muutu. Kui seksiisu kaob, siis kaobki igaveseks.

Mul on harva nii kange tahtmine kellelegi nähvata, et Sina oled kyll soe peast.

(Juhul, kui teemaalgatus pole liba, siis noor daam, mõtle vähem, hetkel on Su sexuaalsus kinni ylemuretsemise taga.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin üle antibeebipillidele ja nii jõele tamm tekkiski

Endiselt allpopl ükski vesi ei liigu

Kuule, ükski 23-aastane ei räägi nii ????
Ja iga normaalne 23-aastane naisterahvas, kes otsustab pille võtma hakata ja enne vähegi nende kohta uurinud on, teab, et seksiisu vähenemine ongi üks kaasnevaid “hüvesid”.

Miks see hüve on? Katki elatud suhted, depressioon, AD pillid. Beebipillidega on kindlasti nagu ADga, kui korra võtma hakkad, siis ajupilt muutub ja tagasi ta enam ei muutu. Kui seksiisu kaob, siis kaobki igaveseks.

Mul on harva nii kange tahtmine kellelegi nähvata, et Sina oled kyll soe peast.

(Juhul, kui teemaalgatus pole liba, siis noor daam, mõtle vähem, hetkel on Su sexuaalsus kinni ylemuretsemise taga.)

Jätsid AD võtmata, et nähvad või pohmakas? Sina ei peaks küll üldse sõnavõtma, suitsiidne teiste halvustaja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 10:08; 13.04 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Johhaidii. Teema pole liba. See, et minu väljendusviis on vb teiste inimeste omast ivake erinev on absoluutselt teine teema. Kui nüüd mõni “tark” aru ei saanud siis probleem on see et v*tt ei lähe märjaks. Ehk on nüüd teema kohe ka arusaadavam.

Ei unustanud ‘varikasutaja’ alt sisselogida. Mõtlesingi teemaalgataja all ennast.

Olen perekoolis uus ja tulingi siia ainult sp et seda küsimust teilt küsida. Vabandan, et pidasin seda kogukonda siin intelligentseks. Tundub, et kõlakad, mis väidavad et siin on 90% ulatuses kibedad sõimumutid koos ei olegi nii vale 😉
Siiski, nagu ka siit kommentaaridest näha siis mõni üksik normaalne hing on siia foorumisse ära eksinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 08:39; 13.04 09:18; 13.04 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Johhaidii. Teema pole liba. See, et minu väljendusviis on vb teiste inimeste omast ivake erinev on absoluutselt teine teema. Kui nüüd mõni “tark” aru ei saanud siis probleem on see et v*tt ei lähe märjaks. Ehk on nüüd teema kohe ka arusaadavam.

Ei unustanud ‘varikasutaja’ alt sisselogida. Mõtlesingi teemaalgataja all ennast.

Olen perekoolis uus ja tulingi siia ainult sp et seda küsimust teilt küsida. Vabandan, et pidasin seda kogukonda siin intelligentseks. Tundub, et kõlakad, mis väidavad et siin on 90% ulatuses kibedad sõimumutid koos ei olegi nii vale ????
Siiski, nagu ka siit kommentaaridest näha siis mõni üksik normaalne hing on siia foorumisse ära eksinud.

Libestist on abi. & mida vähem Sa selle pärast põed, seda vähem Sul libestit vaja läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et pidasin seda kogukonda siin intelligentseks.

Otsid intelligentsust, huvitav. “Neiu”, vaata mis väljendeid sa ise kasutad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.04 09:07; 13.04 10:15; 13.04 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas küsimus on ainult märjaksminemises või selles, et mingit seksuaalset eritust ei teki, et mingi tegevus allpool ei paku pinget? Kui viga on ainult märjaks minemises, siis tõesti – leia sobiv libesti või kasuta kookosrasva. Kui probleem on selles, et keha ei reageeri senistele hellitustele, siis võtke ette keha avastamise “retki” ja otsige vastastikku punkte ja tsoone, mille stimuleerimine ja hellitamine tekitaks seksuaalset erutust. Või mis oleks need sõnad või see tekst või visuaalne stimulatsioon, mis sind seksuaalselt erutaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:45; 14.04 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule mõjuvad ka pillid nii, et ajapikku igasugune seksisoov kaob täielikult 🙁
4 kuud on üsna lühike aeg. Minul võttis taastumine aega 6 kuud kuni aasta, et vara veel meelt heita 🙂
Nii kõrgeks ei tasu küll ootust igaks juhuks ajada, et kõik oleks nii nagu suhte alguses. Kui tekib harjumus kellegagi koos olla, siis pole enam nii sütitav iga puudutus. Kire hoidmiseks tuleb loominguline ja avatud uuele olla, et tasub katsetada ja tegeleda teemaga, et mis meeldib, kuidas meeldib jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lihtsalt puudub vajadus seksile ja ka eneserahuldamisele.

Pole ka mingit soovi tunda hellitusi? Pole mingit tahtmist ise armastatud inimest füüsiliselt hellitada? Või on need teisest paketist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:45; 14.04 20:58;
To report this post you need to login first.

Mul lihtsalt puudub vajadus seksile ja ka eneserahuldamisele.

Pole ka mingit soovi tunda hellitusi? Pole mingit tahtmist ise armastatud inimest füüsiliselt hellitada? Või on need teisest paketist?

Pole küll see, kelle käest küsisid, aga et mina olen ka üks neist, kelle seksisoov pärast rasedust täielikult ja jäädavalt kadus, siis võin vastata: minul on tõepoolest kadunud üldse igasugune lähedusvajadus. Ma ei taha, et mind kallistatatakse ja näpitakse, ärritab. Ise ka mehele kaissu ei kipu, sest temale läheduse pakkumine tähendab kohe seda, et ta tahab mind ka seksuaalses mõttes. Ma ei tea, mis mu lähedusvajadusega juhtus. Lapsega küll pidevalt kallistame, tema lähedusvajadus mind ei häiri, vaid on hoopiski meeldiv. Aga jah, naine minus on miskipärast täiesti hääbunud. Kurb, aga tõsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naine ei taha ka minuga pärast lapse saamist enam seksida. Samuti ei vaja ta mingit lähedust ega midagi. Esimesed 5-6 aastat ikka lootsin et asi paremaks läheb aga nüüd hakkab selgeks saama, et ilmselt seda ei juhtugi. Irooniline on, et just laste pärast teist naist ka otsida ei taha. Tuleb leppida sellega mis on ja kõik. Kõige rohkem on kahju sellest, et isegi kui kunagi peaks midagi paremaks minema, siis tõenäoliselt parimad aastad elust kus oleks võinud sellega tegeleda, on juba selja taga.

Tegelikult läheb see juba teemast mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe mehe järgi ei saa küll teha mingeid üldistusi. Alates viiest-kümnest mehest on juba enam-vähem selge, et kas oled ise veidi väiksema erutuvusega või ongi mõni mees lihtsalt selline, et isegi temast mõtlemine jätab kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte, et see teemaalgatajat kuidagi aitaks, aga minul oli pärast sünnitust meeletu seksiisu, ent mees ei tahtnud enam eriti… ja mida aeg edasi, seda vähem ta tahtis. Lõpuks selgus, et tal olid silmarõõmud, kellega ka keppi tehti. Läksime lahku.
Antibeebipillidega oli mul sama efekt, võttis libiido maha. Taastumine toimus pärast nende ärajätmist paari kuuga. Eks erinevad inimesed reageerivad erinevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähedusevajaduse puudumine võib olla küll lastega seotud. Lapsed vajavad nii palju füüsilist kontakti ja lähedust, et naine saab täiesti oma lähedusevajaduse rahuldatud ja tahabki vähem mehe lähedust. See on täiesti tavaline. Ja kui mehe jaoks tähendab lähedus vaid ainult seksi, siis ei taha naine, väsinud päevast, lastest jm, varsti üldse enam mehe lähedust. Peale laste suuremakssaamist on vaja lähedusevajadus taastada, see pole küll lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Libiido on olematu! Palun aidake!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.