Esileht Pereelu ja suhted Libiidolangus mehel

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Libiidolangus mehel

Postitas:

Oleks sood vahetuses öeldaks, et on normaalne, et naine nii sageli ei taha, et peale käia ei tohi,  loetaks mehele sõnu peale, kuidas tuleb kaasat hellalt häälestada ja ettevalmistada ning õppida nippe, et naine alati imelise orgasmi saaks, et küll tal siis isu tekib. Et aga seksi ei taha mees, siis on armuke või vähemalt himu naist vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 12:13; 22.01 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks sood vahetuses öeldaks, et on normaalne, et naine nii sageli ei taha, et peale käia ei tohi, loetaks mehele sõnu peale, kuidas tuleb kaasat hellalt häälestada ja ettevalmistada ning õppida nippe, et naine alati imelise orgasmi saaks, et küll tal siis isu tekib. Et aga seksi ei taha mees, siis on armuke või vähemalt himu naist vahetada.

meeste ja naiste seksuaalsus ongi erinev…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 28, seega ei ole vanuseliselt maailmalõpp. Aga suur šokk siiski

Vastik. Aga hea, et teada said. Ta pole sind väärt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheldust ka koroonateemadele ja äkki oskab mõni karantiinis olev saatusekaaslane mulle nõu anda ????

Mure on järgmine – mehega seksime viimasel ajal üüüüüliharva. Väidetavalt pole tal isu.. Ütleb, et stress ja tööl raske.

Palun soovitage midagi, mis aitaks mehel libiidot tõsta. Mingeid hiina kärbseid jms pole mõtet soovitada, pigem siis midagi apteegis pakutavat, aga samas mida looduslikum, seda parem.

(Pole mõtet soovitada, et kodus karantiinis olles ju polegi muud teha või midagi – käime mõlemad hetkel täiskohaga tööl edasi ja meil ka väike pereettevõte, mis hetkel 100% toimib)

Lapsi ei ole. Koos oleme 5 aastat. Mõlemad vanuses 26-29. Ise olen võib-olla jah 2-3kg ülekaalus, aga kindlasti ei tohiks see olla sellest (jah, suudan ennast objektiivselt hinnata, kuna olen kaalunud ka 30kg rohkem kui hetkel!)

Toidulaud on mitmekülgne. Omavahel erilisi tülisid ei ole, vahel ikka kerge nääklemine, aga ei midagi hullu.

Nii – ja kõigile neile, kes nüüd tahaks öelda, et mees kindlasti petab, siis jätke see arvamus endale. Jah, teoorias olen ka selle variandi peast läbi lasknud, aga hetkel siiski pigem välistaksin.

…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 16:56; 22.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll naine aga minul näiteks on viimased pool aastat väga madal seksiisu. Ma armastan oma meest väga, kallistame ja hoiame käest kinni absoluutselt iga päev jne.

Mees samuti ajudele ei käi ja suhet see mõjutanud pole. Seks ei ole ainus asi mis suhtes oluline on.  Kui muidu ka hellus kadunud siis jah muretseks ehk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad vanuses 26-29.

See paeb imestama, et nii noored, sest kui kõrvalt ei võta, võivad olla veresoonkonna häired. Soovitan perearsti poole päärduda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Libiidolangus mehel