Esileht Väikelaps Liblikapark T1 Mallis

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Liblikapark T1 Mallis

Postitas:
Kägu

Kas keegi on seal käinud? Seal on mingi Butterfly Park nimeline asi, mul laps sellises vanuses, et niisama ehku peale ei taha minna. Piletihinna kohta ma ka ei leia kuskilt infot.

Kas tasub sinna minna 4-aastase lapsega? Eesti keeles räägivad ka juurde? Siin Robotite linna kohta oli selline info, et piletihinnad kõrged ja teenindus venekeelne, kardan, et äkki on see Butterfly Garden samasugune…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käisime perega. Tegemist on väikese ruumiga, kus lendavad mõned suured liblikad. On ka liblik-nukkude akvaarium. Keegi ei räägi midagi – ise vaatad. Liblikad on ilusad sinised ja hea õnne korral saad mõne omale käe peale. Kuna olen lastega käinud väga suurtes liblikaparkides üle maailma, siis T1 Malli ruumike tundus ikka väga hale väljapanek. Perepilet oli umbes 20eur ja ruumis võis viibida 30min.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perepilet oli umbes 20eur ja ruumis võis viibida 30min.

Issand, tõesti selline asi või. Olen käinud Hispaanias liblikapargis, mis oli ikka väga suur asutus, räägiti juttu juurde, aega keegi ei piiranud ja hind oli umbes sama. Pole ime, et turiste on siia ikka jumala võimatu meelitada, midagi vaadata pole ja mis on, on ulmekallis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OK, suur tänu info eest, ma seda kohta siis pigem väldin. Läheme parem Skyparki ja liblikatest ma ei kõssagi midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

T1 Malli Skypargist said mu mõlemad lapsed jõuludeks kipsis jala 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

T1 Malli Skypargist said mu mõlemad lapsed jõuludeks kipsis jala 🙂

Issand! Nüüd ei julge sinna ka minna. Mis juhtus, kuidas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed olid seal sünnipäevale kutsutud nädalase vahega. Ja hüpates juhtus. Rahvast on seal palju ühel batuudil hüppamas ja eks siis kuidagi juhtuski. EMOs oli kergelt piinlik küll 🙂 Paar tundi enne teist jalamurdu käisime esimesega korralisel kipsi ülevaatusel ja siis tulin teise lapse jalaga…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube lugu, aga ega ma last sinna batuudialale ei saadakski, alla viiesele saab pileti ka ilma batuudialata osta. Meil on hoovis batuut olemas, lapsele meeldib seal hüpata ainult üksi. Kui teised lapsed veel on, siis ei julgegi (ja hea on) 😀

Meil on plaanis minna nädala sees, et ehk siis on vähem rahvast ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oot, seal liblikapargis on päris liblikad või mingid robotliblikad? Kui päri sliblikad, tundub natuke jõhker (mul siiamanai on dilemma lastega loomaaias käimise osas… ja ma pole üldse mingi eriline loomaõiguse aktivist, isegi vegan mitte 😀 )

Please wait...
Postitas:
Kägu

oot, seal liblikapargis on päris liblikad või mingid robotliblikad? Kui päri sliblikad, tundub natuke jõhker (mul siiamanai on dilemma lastega loomaaias käimise osas… ja ma pole üldse mingi eriline loomaõiguse aktivist, isegi vegan mitte 😀 )

No mis sa ise arvad?
VIhjeks: robotite linn oli täitsa eraldi atraktsioon/tegevus seal T1-s

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka päris liblikad. Tuttav ütles, et liblikaid on seal 20-30, kes lendavad, osad on alles nukud. Liblikaid ei ole seal sadade kaupa ringi lendamas.

Aga pole ise käinud, rohkem ma ei oska kommenteerida. Et mis valgustus sela on, mis taimestik, palju inimesi sisse lastakse korraga… Pilet tundub liiga kallis ja koht liiga väike, selleks et oma silmaga vaatama minna. Kui mingi suurem liblikamaja oleks loomaaia juures, siis sinna läheks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui ma sealt sissepääsust mööda jalutasin, siis seisis seal järjekorras ja ootas sisspääsu ca 10-12 lärmavat vene last … nüüd loen, et seal päris liblikad väikeses ruumis?! kus on antud juhul loomakaitse silmad kui sellised räuskavad kambad lastakse sinna neid liblikaid näppima??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, päris liblikad. Aga kindlasti mitte 20-30tk, vaid 10tk heal juhul. Vähemasti, kui meie käisime, siis üle 10 neid seal kindlasti ei olnud. Üks tädi valvas ukse juures ja meie ajal keegi liblikatele tahtlikult viga ei kippunud tegema. Aga õnnetusi seal kindlasti juhtub, sest liblikas maandub kuhu maandub ja kui satub pahasti, siis astud talle lihtsalt kogemata peale. Päästsin sedasi ühe liblika väikese poisi jala alt ning valvur-tädi päästis ühe liblika minu käest – liblikas oli maandunud mulle kahe põlve vahele ja kui oleksin liikuma hakanud, siis oleks pahasti läinud.
Kassas on kodukord, et liblikale viga tegemine maksab 20eur (oli vist nii).

Please wait...
Postitas:
Kägu

10 tk ja 20 eur !!!!!!!!!!!! 😀
Njaa, uskumatu riik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Skypark on nagu iga teine batuudikeskus, lihtsalt suurem ja tegevust on rohkem. Ikka juhtub neis õnnetusi. Tuleb lastele ka enne meenutada, kuidas batuudil ohutult käituda. Aga ikka juhtub. Mu lapsed on seal nüüd juba kolm korda sünnipäeval käinud ja nii nad ise kui külalised on kõik tervelt tagasi tulnud.

Robotite linn oli täielik pettumus 🙁 ja liblikate ruum tundub väga ebaeetiline..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liblikaid ei ole seal palju, aga minu 10aastastele lastele väga meeldis.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Väikelaps Liblikapark T1 Mallis