Esileht Beebi ja mitmikud Lihaga püree

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lihaga püree

Postitas:

Selline küsimus, et kas lihaga valmispüreedest saab beebi päevase lihakoguse kätte, mis vaja? Päevane liha norm on 1 supilusikas ehk 20-30 g. Näiteks Põnn köögiviljapüree seasisefileega 110 g ja kirjas, et 9% seasisefilee. Kuidagi vähe tundub. 9% 110-st on ju 9,9 grammi ainult. Või arvutan valesti. Hetkel olen ostnud hipp kanalihapüreed, veise- ja kalkuniliha ja 30 grammi panen igapäev püree sisse, igapäev erinev liha, vereanalüüs oli korras, arst kiitis, et hemoglobiin ilus. Aga kas valmispüreedest saab päevase liha normi kätte? Enamustel kirjas isegi 8% liha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on hippi lihapüreedes liha sisaldus u 40%, ülejäänud on riisijahu jms. Mulle tundub ka vähe liha poepüreedes, samas esimese lapsega kasutasin neid palju ja analüüsid olid alati korras. Kõige mõtekam oleks ikkagi ise liha peenestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes pooled lapsed ei taha üldse püreesid ja ei söö nii suurt lisatoidu kogust, et saaks sealt segatud püreest “päevase koguse” kätte. Ometi on kõik need lapsed täiesti terved jne.

Ära mõtle üle, et laps peab saama päevas nii mitu grammi seda ja niimitu grammi teist asja. Lihtsalt toida nii nagu endale mugav ja kuidas lapsele maitseb. Minu vanim laps ajas beebina kõik lihaga püreed suust välja ja ka nüüd juba 6-aastasena sööb ta väga vähe lihatooteid – peamiselt ainult mittetäisväärtuslikke nagu keeduvorst jne. Aga mingit ahjuliha või hautatud liha jne, lihatükid kuskil toidu sees, seda ta ei söö, õnneks sööb hakklihakastet 😀 Ja pole tal häda midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega tegin püreed ise ja vaatasin ka, et liha nii vähe neis. Nüüd teine laps sööb ainult poest ostetud püreed ja mõlemal oli hemoglobiin väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lihaga püree